Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is így van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így van ez? (korkülönbség téma)

Figyelt kérdés
Mondjuk egy húszas évei elején járó lány és egy 30-40 év közötti férfit veszünk alapul. A szex működhet nagyon jól, lehet szerelem is, de mindkét félnek ugyanúgy kell hozzáállnia a dolgokhoz nem? Nyilvánvaló, hogy a férfinak több a tapasztalata kapcsolatok terén. Ezzel pl. ő simán visszatud élni és fölényeskedhet a lánnyal szemben.
2015. nov. 7. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Visszaélni egy huszonéves is vissza tud nulla tapasztalattal, nem az életkor függvénye.
2015. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pontosan visszaélni bárki tud, illetve kihasználni is. A szerelem szerintem már neccesebb téma. Legalább is részemről. A szex pedig még jó, hogy működik. A férfiak ebben a korban vannak igazán elemükben.

35N

2015. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az életkorából következik, hogy a 40 éves már nyugodtabb, sok hibát elkövetett már életében, így elnézőbb, és tudja, hogy meg kell becsülni azt, hogy szeretik és szerethet.
2015. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Ha egy 30-40es pasi egy 20 ev koruli fiatal lannyal kezd, nem valoszinu, hogy azert, mert szerelmet akarna.

Hiaba hozzaallas kerdese, de teljesen mas vilagban eltek fol... Az en kornyezetemben is van jopar 35 koruli pasi, akinek ilyen 18-20 eves baratnoje van, hozzateszem a csajok se arrol hiresek, hogy jaj de rendesek lennenek...

2015. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Igaz-igaz,de attól is függ, hogy a nő mennyire tud felnőtt lenni a pasihoz! Mindenre lehet kifogás és magyarázat is!


Működhet szerintem.

2015. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Bárki bármit is mond: ha egy 40 éves férfi huszonéves lánnyal kezd, akkor neki is vannak gondjai. Önértékelésben, érettségben, stb. Egy harmincas nő jóval többet vár el egy kapcsolatban, mint egy huszonéves, és a könnyebb út a fiatal csaj. Számtalan példát látok erre a környezetemben.
2015. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom elképzelni, hogy ha szerelem van, akkor hogy jönne elő a visszaélés dolog?


Miért élne két külön világban, aki nem egy évben született? Nálunk ennél sokkal nagyobb a korkülönbség, de hát az én kortársaim a falnak mennének mondjuk Kowalskytól, de még Szabó Balázs Bandájától is, az ő kortársainak túlnyomó része meg azt se tudja, Cseh Tamás kicsoda, és, hogy miért szeretjük.

Mi meg szeretjük, és egymást is - főleg.

2015. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló, hogy ilyen esetekben ritka, hogy tiszta szerelemről lenne szó. Egy 30-40 éves férfinak könnyű felszedni egy naivabb, tapasztalatlan 20 évest. Akit ha magába bolondít akkor akár irányíthat is.
2015. nov. 7. 12:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sok mindenre rá tudnék cáfolni és példát is mondani, negatívat,pozitívat is! Minden válaszolóval egyetérteni is tudok!


Nem mondom, hogy rengeteg a tapasztalatom, de az érem mindhárom oldalát tapasztaltam már.


Ha általánosítani szeretnék,azt írnám, hogy közel a 30-hoz, én már korombeli férfival nem szívesen jönnék össze. De csak azért,mert az eddigi tapasztalataim azt mutatták, hogy a korombeliek nem tudnak komolyan venni, még élniük kell. Voltam már idősebb férfival is, nagyobb korkülönbséggel is, és teljesen más volt. Megértettük egymást, éreztem, hogy igen végre olyan emberrel vagyok, akivel azonosak a céljaink! DE ettől függetlenül, ha találkoznék egy korombelivel, aki már kiélte magát, hasonlóan túl van már olyan kapcsolatokon, amik után már tényleg szeretne velem komolyan együtt lenni, adnék esélyt! Nagyon sok mindentől függ... Ha megvan a vonzalom, az egyetértés,a bizalom,akkor működik,akármennyi idősek is a felek. Csak nehéz olyan emberrel eljutni addig.

2015. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 omba ***** válasza:
100%
Egy szerelmes ember "vakságával" mindig vissza lehet élni, ha idős, ha fiatal, ha férfi, ha nő.
2015. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!