Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is így van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így van ez? (korkülönbség téma)

Figyelt kérdés
Mondjuk egy húszas évei elején járó lány és egy 30-40 év közötti férfit veszünk alapul. A szex működhet nagyon jól, lehet szerelem is, de mindkét félnek ugyanúgy kell hozzáállnia a dolgokhoz nem? Nyilvánvaló, hogy a férfinak több a tapasztalata kapcsolatok terén. Ezzel pl. ő simán visszatud élni és fölényeskedhet a lánnyal szemben.
2015. nov. 7. 11:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

# 8: Én láttam már példát fordított helyzetre is. Például: adott egy férfi, aki mondjuk 35 évesen még a szüleivel él, nem ért még el semmit az életben. (Sok ilyen van.) Neki esélye sincs a korabeli nőknél, mert ők már sokkal többet várnak el egy férfitól, egy huszonéves viszont hasonló szinten van, ezért nem várja el feltétlenül az önállóságot.

Ha egy ilyen férfi összejön egy huszonéves lánnyal, akkor simán kialakulhat olyan helyzet, hogy a nő irányít, ő lesz a domináns a kapcsolatban. Sok ilyen példát láttam a környezetemben.

2015. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Visszaélhet,én is voltam már ilyen helyzetben,amikor egy bő tízessel idősebb pasi csábított el,de csak szexet akart.Elég sokáig vakon szerettem.Most már azt mondom,nem kéne az ilyen.Volt dolgom fiatalabbal,az is hasonlóképpen viselkedett.Gyakorlatilag bárki bárkit megvezethet,aki képes rá,de ilyen idősebb pasiknál,akik friss husikákra vadásznak,gyakoribb.
2015. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!