Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb "bosszú"? 23/L

Figyelt kérdés

Sajnos a naivságom, jóhiszeműségem nem lett kifizetődő.


Összebarátkoztam egy sráccal. Az egész ugyanis barátság címszó alatt futott, miközben a vak is látta ez minden, csak nem barátság.


Kissé olyan volt, mint egy skizifrén. Egyszer nagyon jó, bizalmas, kedves, segítőkész volt, máskor felszívódott, flegmább, sunyibb volt, hazudott is nekem, próbált palira venni. Persze az elején minden jó és szép volt, de aztán kezdett több ponton nem tetszeni a dolog, a viselkedése. Még azt is tudni kell, hogy barátnője van. Nem tudom, hogy megszokásból, sajnálatból vagy egyszerűen képtelen kilépni a kapcsolatból, mert fél, de szerelemről kétlem, hogy szó lenne.


Látom rajta, hogy nagyon nem vagyok számára közömbös. Nem ilyennek gondoltam. Én meghittem neki, megbíztam benne, bár nem hiába, akkor tett érte, de aztán ez a sok kétértelmű, sejtelmes dolog, célzás miatt egyre zavarosabb lett minden.


Én az emberekben az értéket keresem, ő a hasznot. Abban a tudatban él, hogy az teljesen normális, ha csak akkor keresünk meg valakit, ha szükségünk van rá éppen. Mint a tárgyakat, könyveket, ha éppen kell levesszük a polcról, de amúgy nyugodtan verje a por, kit érdekel?


Mára megvilágosodtam, de nem szeretek tartozni. Nem konkrét bosszúra gondolok, nem vagyok ilyen, nem az én stílusom. De azt se szeretném, hogy azt gondolja, nem látom, értem, mit művel, sőt, hogy abba a tudatba ringassa magát, mindent úgy is ki tud majd nekem dumálni.


Tudom, hogy mint nő, szexuálisan nagyon vonzom, talán érzelmileg is. Az előbbi 100%, mivel nagyon sokszor mondta, az utóbbi nem biztos.


Hogyan lehet egy ilyen pasit megleckéztetni? Az egy dolog, hogy "könnyes" búcsút veszek tőle, de ennyivel nem akarom, hogy megússza.


Ki tudna ebben segíteni? Szívatós leckére gondolok. Ami felmérgelné. Tippek?


2015. nov. 8. 22:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
#19 Még mindig nem tudsz semmit. Nem az én hibám, hogy te raanda vagy és a kutya se néz rád. Szóval előbb a saját életeddel foglalkozz. Szánalmas lúzer. ;)
2015. nov. 9. 15:43
 22/24 A kérdező kommentje:

#20 Igen, lehet naiv vagyok, de szerintem inkább az volt a gond, hogy nem hittem soha, hogy létezik olyan életfelfogás, mint az övé.


A bugyutábbak kedvéért: Ő akar tőlem dolgokat, és nem fordítva. Én nem úgy nézek rá, mint egy férfira.


Nincs szükségem támogatókra. Tippeket kértek, ennyi. Nem az én hibám, hogy egyesek olyan hülyék, mint pl. a #19-es, még a kérdést se érti, csak a saját nyomorúságát fújja.

2015. nov. 9. 15:50
 23/24 anonim ***** válasza:

"Én nem úgy nézek rá, mint egy férfira."


Már nem úgy nézel rá, mint férfira, vagy korábban sem?


A megismerkedésetek után te igazából mit szerettél volna tőle?

2015. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
#23 Barátságnak álcázott valami. Persze alapjaiban megvolt a bizalom, figyelem, segítőkészség, anno, meg sok más is, de aztán láttam, hogy ez a barátkozósdi csak alibi, hogy a közelembe kerülhessen, majd lehessen.
2015. nov. 9. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!