Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szegyellenem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szegyellenem kéne a baratom elott?

Figyelt kérdés
kivulrol még kicsit oreges hazunk van, idáig csak a belsejét sikerult felujitani, de az viszont nagyon szép. Az udvarunk kozepen all egy Zetor, meg vannak haziallataink is( tyukok ).A baratoméknak nagyon szép házuk van, nem tartanak allatokat stb. Szerintetek szegyellenem kéne a traktort? nem fog lenézni ez miatt?

2015. nov. 16. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
A francokat. :D Mennék veled Zetorozni. :] Sőt, rajta pumpálnálak szét. :]
2015. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Ihajja-csuhajja! Hogy ityen a fittyen haver?


Mutassad meg neki a pálinkafőző műszeregységet meg hátul a füstölőt, rögtön jó kedve lesz egy kis kóbásztú meg pálinkűtú. Húzzad meg a butykost!

2015. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha emiatt lenéz, akkor nem hozzád való!

Nekem a traki meg amúgy is kifejezetten tetszene? :D

Milyen típusú gép? :D

2015. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*Nekem a traki meg amúgy is kifejezetten tetszene.
2015. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Zetoron tanultam traktort vezetni, imádnám!
2015. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Zetor Crystal

a faluban az egyik legjobb formáju traktor de nemis ezzel van bajom, hanem hogy ma már kevesen foglalkoznak foldmuvelessel

2015. nov. 16. 11:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Abban vana pénz pedig. Szóval aki ilyen miat telítél téged, az nem is szeret. Elképzellek, a kis szexi gumicsizmádban, ahogy fejed a teheneket a farmon kockásingben, aztán mész trakizni. :D
2015. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2015. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Olyan jòt mosolyogtam ne haragudj!!!!Jô értelemben,mert olyan aranyos vagy. Nem is nagyon véleméyezek,a többiek megìrtàk, hogy DEHOGY KELL SZÈGYELLNED A TRAKTORT MEG AZ ÂLLATOKAT. EZEK NEM.SZÈGYELLNI VALÒ DOLGOK. A földművelés jò,nekem keresztapu foglalkozik azzal. Van benne pénz. Na neki az udvaràn mik vannak. Aztàn mimdkét unokahugomnak van baràtja!!!!!!!
2015. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Feldobtad a hangulqtom köszi!:)
2015. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!