Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemista lányok, ti választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányok, ti választanátok egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 181 centi, 72 kiló. Testalkatom: sportos, de nem kigyúrt. Haj sötétbarna. szem: kék.


Kedves, és őszinte vagyok, elsősorban humán érdeklődésű. Hobbijaim az olvasás, és a rajzolás.


2015. nov. 30. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Értem én, hogy bölcsész vagy, de akkor már lehetne egy kevéske értelem benned. Bár bölcsész szakosokról általában nem ez jut az emberek eszébe, hanem inkább a McDonald's, de a sorok között azért szerintem olvasni nem olyan nehéz. Én nem kifigurázni akarok senkit, de amit a 4-es írt, 4x-i átolvasás után is inkább az jönne le, hogy csak egy srác trollkodik és kigúnyol kissé, ennek pedig az oka az, hogy egy olyan 78. általános kérdést tettél fel amiből semmi nem derül ki. Ha 2 sor alapján meglehetne válaszolni minden kérdést a világon, akkor nem lennének könyv hosszúságnyi magyarázatok egyetlen matekpéldára.
2015. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. dec. 3. 20:59
 13/15 anonim ***** válasza:
Válaszoltam a privátodra. Segíteni próbálok, de ne legyél bunkó és ne fenyegetőzzél.
2015. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
ha tényleg segíteni próbálsz, akkor rosszul kezdted, és a meks dolgot nem kellett volna írni. ez egyenes támadás.
2015. dec. 4. 07:56
 15/15 anonim ***** válasza:

ennyi alapján lehet

a leírás alapján igen, de ismerni kéne a pontos válaszhoz :)

19/l (reál beállítottságú, ha számít)

2015. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!