Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha egy fiú aki udvarol nektek nagyon féltékeny tipus? Gondolom lehet megfordulna a fejetekben az hogy ha most féltékenykedik akkor mi lesz akkor ha együtt leszünk.

Figyelt kérdés
Udvarol neked de más most féltékenykedik rád, vagyis megszabja hogy kivel barátkozhatol és hogy merre mész ki szórakozni és kivel.
2015. dec. 5. 13:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Aha, tehát mindig a másik a hibás. A felnőttség tudod arról szól, hogy az ember felelősséget vállal. És ilyen alapon a nő sem tehet róla, hogy tönkretesz egy férfit, mert őt is felnevelte valaki ezekszerint rosszul! És így lehet tolni tovább a felelősséget. Vagy csak a férfiak áldozatok, a nők magukból fakadóan gonoszak? Amúgy meg ha ez igaz is lenne, ezért miért azok szívjanak akiknek pl se fiúgyerekük nincs még, se párjuk (magyarán senkinek sem ártottak a te elképzelésed szerint)?
2015. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én egy nagyon is valós helyzetet vázoltam fel, és nem akarom ezt kitolni minden nőre, csak azokra akik ezt teszik a férfiakkal, és nem egy olyan férfi ismerősöm/barátom van akik vagy nem mernek oda menni a lányokhoz már, vagy olyan szinten érdektelenné vált számukra a másik nem hogy csak használják őket. én a szerencsések közé tartozok mert egy kedves értelmes lányt fogtam ki elsőre, és nem is tervezek lemondani róla. Ezért irtam amit irtam.
2015. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!