Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Elküldjem neki, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elküldjem neki, vagy ez már túl nyomulós, és inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki 2-3 éve visszautasított,a korkülönbségre hivatkozva(én 12,ő:16).De tudom,hogy azért igazából,mert ronda voltam,kövér,meg ronda hajam volt.Most viszont már lefogytam,és a hajam is tök jó,szóval szép vagyok.Amúgy akkor régen,én még írtam neki 2 szerelmes üzenetet,de lekoptatott.

Most egy suliba járunk,és néha észreveszem,hogy néz.Nem tudom hogy a történtek miatt,vagy mert tetszem neki.



Szóval a kérdés arra vonatkozik,hogy van egy videó,ami tetszene neki,de nem tudom hogy ezek után elküldjem e.


2010. márc. 22. 19:41
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
igen,csak hogy megértsétek,hogy miért nem tudom eldönteni,hogy mit tegyek.Azért írtam le az előzményeket.
2010. márc. 22. 19:45
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem XD
2010. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

öcsém..

Nagy az isten állatkertje

2010. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
én se nagyon....
2010. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Egy videó? Nekem is küldtek már, nem volt olyan felemelő érzés, mint egy fizikális dolog.

DE... miután elvesztettem a lányt, megkönnyeztem azt a felvételt. Ennek így semmi köze a kérdéshez, de valahol mégis jelentett valamit.

2010. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
de milyen videó? sztriptíz?
2010. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
hááhháááá XXDD
2010. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Tetszett.

Írtam neki.

Visszautasított.

írtam neki 2 szerelmes üzenetet.

visszautasított.

egy iskolába kerültünk.

tetszik.

szokott nézni,de nem tudom hogy a történtek miatt,vagy mert mégis tetszem neki.

Mert 3 éve volt a üzenet írás,és most szebb vagyok.

2010. márc. 22. 19:47
 9/38 A kérdező kommentje:

akarok egy videót küldeni neki,autósat..

de lehet hogy nyomulósnak fog tartani,

2010. márc. 22. 19:47
 10/38 anonim válasza:

Ha a videon te vagy épen sztrip10 közben ne küld el mert holnapra az egész suli azon röhög...

Ha a videon nem te vagy vmi cikis helyzetben küldd el! Am miért nem küldenéd?

2010. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!