Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Elküldjem neki, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elküldjem neki, vagy ez már túl nyomulós, és inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki 2-3 éve visszautasított,a korkülönbségre hivatkozva(én 12,ő:16).De tudom,hogy azért igazából,mert ronda voltam,kövér,meg ronda hajam volt.Most viszont már lefogytam,és a hajam is tök jó,szóval szép vagyok.Amúgy akkor régen,én még írtam neki 2 szerelmes üzenetet,de lekoptatott.

Most egy suliba járunk,és néha észreveszem,hogy néz.Nem tudom hogy a történtek miatt,vagy mert tetszem neki.



Szóval a kérdés arra vonatkozik,hogy van egy videó,ami tetszene neki,de nem tudom hogy ezek után elküldjem e.


2010. márc. 22. 19:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ha nem küldöd el, ezen rágódsz majd hónapokig...visszautasítani nem fog, mivel ez nem egy "szerelmes levél", maximum nem viszi tovább a dolgot! Mehet Neki!
2010. márc. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
szerintem ne próbálkozz ebben a kórban 15 évesen csak kiröhögteted magad,azáltal hogy ilyen ócska dolgokkal próbálod őt megfogni,szerintem inkább ne
2010. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Ha egy suliban jártok,inkább személyesen ismerkedj,de elküldheted neki,ebben semmi nincs. Ha továbbviszi a dolgot,akkor nyerő vagy...
2010. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

12 évesen párkapcsolatot akartál?????? (hova jutott a világ?!?!?!?! X(

10 év múlva már nem lesz olya elsős (általánosiskola) aki még szűz lenne!(legalábbis valahol a testén!!!!)


de mivel tudom, hogy ez a tinikor, így azt mondom, hogy szerezd meg magadnak, de ne holmi videóval!! Ha sokat néz, vagy rád van állva, akkor beszélj vele! mond neki hogy tetszik neked!

2010. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Sztem nem a legjobb ötlet ha te koslatsz a fiú után, ezt egy perc alatt észreveszik és jól lekoptatnak. A pasiknak olyan csaj akit meg tudnak hódítani, magyarul ha te kezdeményezel ne várj túl sok mindent.
2010. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ne küldd el neki mert megvan rá az esély hogy azt mondja hogy köszi de nem kell...

És akkor jól beégsz...

Inkább keress valaki közös ismerőst és azzal derítsd ki hogy tetszel e neki..

2010. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
szerintem ne küldj neki semmit:)
2010. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor nem küldöm el....
2010. márc. 25. 07:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!