Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Elküldjem neki, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elküldjem neki, vagy ez már túl nyomulós, és inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki 2-3 éve visszautasított,a korkülönbségre hivatkozva(én 12,ő:16).De tudom,hogy azért igazából,mert ronda voltam,kövér,meg ronda hajam volt.Most viszont már lefogytam,és a hajam is tök jó,szóval szép vagyok.Amúgy akkor régen,én még írtam neki 2 szerelmes üzenetet,de lekoptatott.

Most egy suliba járunk,és néha észreveszem,hogy néz.Nem tudom hogy a történtek miatt,vagy mert tetszem neki.



Szóval a kérdés arra vonatkozik,hogy van egy videó,ami tetszene neki,de nem tudom hogy ezek után elküldjem e.


2010. márc. 22. 19:41
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
nehogy elküld, nyilván már akkor van kb 19 éves, szerinted mennyi ilyen autós videót kaphatott már azóta? uramatyám.
2010. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Meg az újabb visszautasítástól félek.
2010. márc. 22. 19:52
 23/38 anonim ***** válasza:

Na,azt kérdezed,gondolom (a többiek erre nem jöttek rá? :) hogy lépj-e valamit,pl. elküldj-e neki egy videót,ami szted tetszene neki.A válasz: IGEN,mindenképpen lépj,főleg,ha néz is téged.Ha nem kérdezel rá,sose tudod meg,Lehet,hogy tetszel neki,csak nyuszi lépni azok után,ami történt.(hogy elutasított,és lehet,most bánja).Ne hagyd veszni a dolgot,főleg,ha még tetszik,annak idején én se mertem lépni,és ezt azóta is bánom...Mit veszíthetsz??? Eddig se beszéltél vele,ha nem reagál a videóra (bár nem tudom,milyen videót akarsz neki küldeni,valami szerelmeset netán? mert azzal eléggé lerohannád),akkor ugyanott vagy,mint előtte,csak tettél is valamit.

Remélem,sikerült válaszolnom a kérdésedre,és csakugyan ezt kérdezted:)

Egyébként mennyire néz? Feltűnően vagy csak rád-rádpilant néha?

2010. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Még csak 18,elírtam mert akkor 15 volt.
2010. márc. 22. 19:53
 25/38 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nem tudom, hogy hány éves vagy. De ha tetszik neked, meg úgy látod, hogy te is neki, akkor szerintem nem rallys videót kéne küldözgetned neki. Szerintem inkább furcsának tartaná, hogy minek küldesz egy olyan videót neki...szerintem nem fog kidurranni az örömtől hogy wáow rally! Komolyabb megoldás lenne szerintem, ha felvennéd MSN-re, vagy felhívnád, vagy valami, nem mint hogy rallys videót küldj neki. Bár ez attól is függ, hogy hány éves vagy.
2010. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
19:53-as köszi a választ,végre valaki megértett.Nem szerelmes videó,hanem rallys ,mert tudom hogy szeret rallyzni.:)
2010. márc. 22. 19:55
 27/38 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 19:53as:örülök,hogy sikerült megértselek:)Mondjuk a rallys videó érdekes,lehet,hogy először egy üzit kellene küldj neki,hogy mi újság vele,érdekli-e a rally,mert tudsz egy jó videót,és így már valami kommunikáció is kialakul köztetek,persze csak ha reagál az üzire.Ha nem ír,jöhet a tépelődés...De remélem,te nem jutsz el oda,hogy várj.
2010. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
De tudom,hogy érdekli a rally,mert volt vezetni is rallys autót,meg az adatlapjára is kivan írva.Szóval egyértelmű,tök felesleges lenne megkérdezni.
2010. márc. 22. 20:17
 29/38 anonim ***** válasza:
Küldd el neki, látszik hogy el akarod.
2010. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Igen,de ezzel elárulod,hogy folyton az adatlapját bámulod,mert ugye te nem tudhatod személyesen tőle..Vagy igen? :)
2010. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!