Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább elutasítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább elutasítás, amit kaptatok? Mi volt az, ami nagyon rosszul esett?

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 20:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Párkapcsolaton belül volt. Szerettem volna szexelni, de ő nem normálisan, finoman, kedvesen utasított vissza, mondván, hogy ne haragudjak, most nincs kedve, hanem konkrétan lelökött magáról, és inkább elvonult a szoba másik felébe telefonon játszani. Majd még én voltam a rossz nimfomán, hogy egy hét után bepróbálkoztam nála.


Nekem az ilyen sokkal rosszabbul esik, mintha egy idegennel akarnék összeismerkedni, és ki tudja, milyen okból, nem vevő rá.


23/N

2015. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

"én csak olyant kaptam pedig én normális voltam a nőnemű lényekkel mindig... nem tudom mit kell bunkózni szép szóval is el lehet küldeni az embert..."


Rajtad kívül mások így állítják, hogy normális voltál? Mert a megnyilvánulásaid alapján inkább pszichopata vagy.

2015. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
16# épp az a baj, hogy ilyenek hiszik magukat normálisnak.
2015. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%

Egyszer összeakartam jönni egy sráccal.Megszerveztem nagy nehezen a randit, a srác végül némi ügyeskedésem eredményeképp bele is ment.Úgy tűnt, ő is örül neki.Aztán a randin azzal kezdte, hogy csak azért találkozott velem, hogy személyesen mondhassa el, hogy semmit nem akar tőlem.Hát nem sok kellett, hogy belefojtsam a

szökőkútba! És még megkérdezte, mért haragszom rá?! Talán azért, mert ezt elmekeghette volna a telefonba is, akkor nem strapáltam volna magam fel a városba feleslegesen.De a fő attrakció az volt, mikor vészjósló tekintettel kijelentette, hogy ő nem szereti a nőket...

Ezt ugyan nem részletezte, olyan kiábrándulás volt az egész pasi, hogy nem is értettem, hogy mi tetszett benne.Hamar rájöttem, hogy nagy hülyeség volt vele kezdeni és hálát adok az istennek, hogy ő nem akart semmit!

2015. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Velem nem volt semmi extrém. Szórakozóhelyen próbálkoztam párszor, ott volt aki ellökött. Bár szerintem ilyen mindenkivel megesik. 26F :D
2015. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

"16 megint mit okoskodsz itt? bele látsz az életembe?"


Megint? Először kommenteltem. Talán másnak is feltűnt, hogy nem tartozol éppen a normálisan kategóriában? Egyébként abszolút nem érdekel az életed, de amit látni lehet belőle a kommenjteid alapján, nem is vagyok rá kíváncsi. Amíg ilyen undorítóan beszélsz a nőkről, ne is várj mást tőlük. Ezt férfiként mondom.

2015. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
25%
Durvának nem volt durva (legalábbis nagy részük), hanem inkább mind csupa-csupa hazugság volt! Felesleges felsorolnom, egyszerűen besokalltam a nőktől, ennyi. Egy ötforintost sem bíznék rájuk, nemhogy az egész életemet.
2015. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Odamentem egy kedvesnek és szolidnak tűnő lányhoz,elmondtam neki mit szeretnék


Jajj már megint a szokásos duma a 24/F-től :D Tudjuk hol volt az a lány visszafogott meg szolíd. Gondolom az ügyeletes p.csát találtad meg szokás szerint.

Amúgy meg mi lenne ha nem lennél karót nyelt? Azért kíváncsi lennék milyen szöveget mondasz ilyenkor el egy csajnak?

2015. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!