Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a feminizmusról?

Figyelt kérdés
Az alap öteltrõl és a kivitelezésrõl.

2015. dec. 29. 01:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/132 anonim ***** válasza:
6%
Nem minden férfi dolgozik árókásóként, hullaszállítóként vagy szemetes kocsin. Sok férfi dolgozik komoly pozíciókban más helyeken. Ti egyenlőséget akartok, de a hullaszedést gumikesztyűben meghagyjátok a férfiaknak. Ott nem akartok egyenlőek lenni csak a multi cég vezetőségében. Nem azért tanul manapság több nő felsőoktatásban, mert kiváló lesz arra a feladatra, hanem azért, mert sokan nem hajlandóak egyszerűbb szakokon végezni, mert az nem akkora "karrier". Mennek a semmiért bölcsésznek, hogy a Mekiben ne legyen üres állás.
2015. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/132 anonim ***** válasza:
81%

"Küzdenek az egyenjogúságért,de azért pár dolgot meghagynak maguknak...

Pl,hogy férfi dolga a kezdeményezés.A férfiak küzedenek a kegyeikért,ők meg büszkén válogatnak...Na,ez maradhat."


"Ha egyenlőségről beszélünk és egyenlő bánásmódról meg elhagyjuk a nemek közti megkülönböztetést, akkor szerintem a januári félévtől öltözhetnek a lányok a srácokkal. Vagy itt azért ne legyen egyenlőség?"


lol. ezek aztán égető kérdések. feltétlenül bele kell kötni valami baromsággal. :D


"Amikor ennek a madárnak a hím és a nőstény egyedei is egyformán fognak kinézni és viselkedni majd elhiszem, hogy van létjogosultsága a nemek közti egyenlőségnek."


micsoda ősember felfogás, de komolyan.


"Vagy esetleg összevonhatjuk a férfiakat a nőkkel az olimpián is? Egy szintre akarnak kerülni a férfiakkal, akkor lehet menni Usain Bolt vagy Asafa Powell ellen futni. Én nem várom el ezt egy nőtől sem mint ahogy egy féritól sem, hogy menjen óvóbácsinak. Azt várom el, hogy megértsék, hogy a különbségek nem véletlenül vannak."


össze-vissza beszéltek. annyira logikátlan, összefüggéstelen dolgokról beszéltek.

mindenki tudja, hogy biológiailag különböznek a férfiak és a nők. ezért nem várod el a nőtől, hogy az olimpián legyőzzön egy férfit, és nem várod el a férfitől, hogy megszülje a gyereket. mert úgyse tudja.

ez is: "minden feminista egyenjogúsága megszűnik amikor a 10 edikre fel kell cipelni 1 zongorát! értelmetlen dolog 1 nő sose lesz = 1 férfival! akkor a nőknek is lehet autót szerelni házat építeni kezdeményezni jah hogy az férfi dolga? akkor nem szóltam!!!"

ugyanaz a téves logika.


"Nem szeretném elképzelni amikor felvesznek egy nőt hullaszállítónak és a darabokra szakadt holtesteket keresgettetik vele a sínek mellett 500 méteren át. Ebben a munkakörben nincs egyenlőség, ide is szeretnétek vagy csak a multi cégek vezetőségében?"

ennek az érvnek csak akkor van értelme és csak akkor helyes, ha olyan feministák ellen használod, akik elvárják, hogy csak azért kapjanak vezető beosztást, mert nők. ebben az esetben mondhatnád. de mint én is, és sok más nő csak annyit akarunk, hogy LEHETŐSÉGÜNK legyen elérni azt, amit akarunk. VÁLASZTHASSAK, hogy mihez akarok kezdeni, és ne csak megtehessem, hanem ne nézzenek le, fizessenek meg ugyanúgy mint egy férfit, ha már annyi energiát és tanulást fektettem valamibe. érzed a különbséget? nem azt várom, hogy megkapjak mindent amire vágyok, mert nő vagyok. azt várom, hogyha jó vagyok, értek hozzá, jobb is vagyok mint más, akkor megkapjam, ne az legyen hogy elküldenek, csak mert nő vagyok.


"Én elhiszem, hogy elvégezte és meg is tudja fejteni, hogy a hibát mondjuk az elromlott ABS jeladó okozta és akár kínok árán ki is cseréli és megjavul az autó. De nem gondolom, hogy hamarabb megcsinálja mint egy férfi szerelő. És ez nem a fizikai teherbíráson múlik."


csak a fizikai teherbírásban tudnál különbséget tenni ebben a munkában férfi és nő között. autószerelőnek lenni nem olyan bonyolult tanulni, mint atomfizikusnak. ne nevettess már. :D


"A munka egy mellékes kiegészítő tevékenység legyen az életükben és a lehető legtöbb gondjukat inkább a gyerekekre fordítsák."

épp ez az, amin kiakadnak a nők. amikor így memondják neki, hogy mi legyen élete célja, mi az ő rendeltetése. otthon lenni és gyereket szülni. a férfihoz kell tartoznia. mert egyedül nem egy teljes értékű ember. ilyet mondani elég meredek.

egyébként a gyereknek sem jó az, ha csak az anyja foglalkozik vele.

"Abban próbáljanak meg kiteljesedni és ne a munkahelyi ranglétrán."

tehát a nő csak ebben találhatja meg élete értelmét...

"Egy nő nekem nem lesz attól nő, mert az akármilyen cégnél ő volt az év dolgozója miniszoknyában és tűsarkúban ahol a főnök egy 40 éves milliárdos férfi."

megint ez az előítélet. mert az ugye lehetetlen, hogy azért lett az év dolgozója, mert ért hozzá. az ki van zárva.


kívánom ezeknek a férfiaknak, hogy szülessen egy lányuk, akit aztán otthon tenyészállatnak tartanak, rabszolga a konyhában, takarít, gyereknevelés teszi ki az életét, majd ha már nagyobb lesz a gyerek elmegy egy bányába, vagy kukásautóra dolgozni.

2015. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/132 anonim ***** válasza:
0%
úgy látszik az oldalon is vannak feminácik bőven .......
2015. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/132 anonim ***** válasza:
11%
kívánom ezeknek a férfiaknak, hogy szülessen egy lányuk, akit aztán otthon tenyészállatnak tartanak, rabszolga a konyhában, takarít, gyereknevelés teszi ki az életét, majd ha már nagyobb lesz a gyerek elmegy egy bányába, vagy kukásautóra dolgozni. de kedves vagy! tudod évezredekig a nőknek az volt a szerepe hogy otthon maradjon gyereket neveljen főzzön ! csak ma van ilyen fene nagy egyenjogúság de hála istennek az arabországokban nincsenek ilyenek! majd amikor Európa el iszlámosodik akkor legyen majd akkora arcotok mint most!
2015. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/132 anonim ***** válasza:
95%

és szerinted az jó lenne? ha eliszlámosodna? lol

és ami régen működött, az szerinted most is működik?

2015. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/132 anonim ***** válasza:
3%
már sajnos nem műxik hála a liberális meg a femináci eszmének! elérték a céljukat....
2015. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/132 anonim ***** válasza:
96%

Komolyan ilyen értetlenek egyesek, hogy leragadnak az árokásásnál?

Mindenki végezzen/végezhessen olyan munkát, amit a fizikai és szellemi kapacitása, végzettsége alapján el tud látni és el is akar látni. Ezután pedig a teljesítmény alapján fizessenek és egyenlőek legyenek az esélyek.


Hogy lehet valaki olyan ostoba, hogy ennyit nem fog fel, hanem jön a közös klotyóval és a fizikai fölénnyel, amire ráadásul egy átlagembernek nincs is szüksége, max. a konditeremben.

2015. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/132 anonim ***** válasza:
3%

De jó volt elolvasni, hogy nem csak én próbálkozok a lehetetlennel.

Feminácikkal vitatkozni. :-) Lehetetlen. A vitához minimum két értelmes, ésszel, és érvekkel beszélni tudó ember kell. De ahogy elolvastam, csak az egyik oldalon láttam ilyent, ők meg ugye egyet értenek egymással.


Hány fenináci tette szóvá, hogy nem mehetnek 40 év után nyugdíjba a férfiak is? És mennyi volt mellette? De volt köztük, aki megfúrta. Hogy fordulhat elő az "egyenlőségben", az, hogy ha a férfi, és a nő is 40-40 év után nyugdíjba mehet, az a nők számára hátrányos megkülönböztetés? Főleg, hogy a nehéz, fizikai munkákat, ami lerövidíti az ember életét, mindig a férfiak végzik. A férfiak egyértelműen kevesebbet élnek. És a nők számára hátrányos az azonos "munkaidő"? Ilyenkor nem érzitek, hogy szétnyílik alattatok a föld?

Ok. Tegyük fel, hogy minden úgy lesz ahogy akarjátok. Mindent a nők fognak irányítani. Angela Merkel most adott "ízelítőt" ebből a világból. És még mindig nem fogta fel, ahogy a többi femináci sem. Túl elvakultak, szűk látókörűek a gondolkodáshoz. A saját rossz döntéseinek a következményeiből soha nem tanulnak inkább a férfiakat okolják miatta.

De ezt is hagyjuk. Hogy oldjátok meg, hogy a férfiak szüljenek? Mert ugye a nagy önmegvalósításba a szülés nem fér bele. Ezt Európa már bizonyította. Rövid időn belül kihalna az emberiség, de már most is fogy, a nők "jogai" miatt.

De mindegy. Ki fogja kitermelni a nyugdíjatokat? Nem lesznek gyerekek sem.

Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy az iszlám a megoldás a feninizmusra. Ha ez így megy tovább, a nők kiírtják önmagukat, és minket.

Akinek nem inge ne vegye magára.

2015. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/132 anonim ***** válasza:
25%
Aki hisz az istenben, aki gyűlöli a nőket, aki gyűlöli a férfiakat, mind hülye!
2015. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/132 anonim ***** válasza:
89%

Ne keverd már megint. 3 éves kortól kötelező az ovi.

Ha valaki 2 gyereket szül, akkor is csak 6 év marad ki a kb 40 aktív évből. Gyes-re mehet akár az apa is.


Megjegyzem, Merkelnek vannak gyermekei.

Az összes többi politikus szimpatikus neked és egyetértesz velük? Gondolom nem, csak akkor a személyét, és nem a nemét veszed célba. Gusztustalan egy hozzáállás.

2015. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!