Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a feminizmusról?

Figyelt kérdés
Az alap öteltrõl és a kivitelezésrõl.

2015. dec. 29. 01:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/132 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alapötlettel nem volt probléma. Azzal van probléma, mint itt is látszik, hogy sokan félreértik az egészet. A nő maradjon meg nőnek, a férfi férfinak. Viszont ez nem azt jelenti, hogy a férfi menjen tetőt rakni és szerelni, a nő meg ki se mozduljon a konyhából. Szerintem mindenki azt tegye, amit szeretne amihez kedvet érez. Ma már ezek a szerepek igencsak elmosódtak, aki hagyományos életet akar élni, annak annyit is kell keresni, hogy gond nélkül eltartson egy családot, illetve olyan párt kell találnia, aki hagyományos életre vágyik. Nálunk a férjem főz, mert ő szeret főzni. Én vagyok inkább a szerelgetős, javítgatós, mérnöki végzettségem lévén. Gyermekünk egy van, másfél évet én maradtam itthon vele, másfél évet az apja. Így egyikünk sem esett ki sokat a munkából. A munkámat szeretem, az egyenlőség nekem azt jelenti, hogy ne keressek kevesebbet férfiakkal azonos munkakörben, csak azért mert nő vagyok.
2016. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/132 anonim ***** válasza:
5%
Addig jó volt, amíg a nők egyenjogúságáért harcoltak. Meg is kapták. Manapság viszont már a nők felsőbbrendűségét hirdetik, és többletjogokat követelnek a nőknek, a férfiakat pedig gyűlölik.
2016. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/132 Titusztitusz ***** válasza:
9%
Ó...Azért az sem igaz szerintem, hogy a "mai nők gyűlölik a férfiakat" úgy álltalában...Viszont abban énis egészen biztos vagyok, hogy a FEMINISTA NŐK (Ami halmaz szerencsére csak a nők kis hányadára terjed ki...)valóban gyűlölik a hímnemüeket...Viszont ahogy én megfigyeltem már az idők folyamán, ez a jelenség onnan ered, hogy a feminista nők döntő többsége a kielégítő szexuális partner szerepére gyakorlatilag alkalmatlan asszonyság szokott lenni, akik aztán a "legjobb védekezés a támadás" elve alapján KIVETÍTIK a saját komplexusaikat,szexuális és egyébb értéktelenségüket a FÉRFIAKRA...Éshát úgy vannak vele, hogy SIKERTELEN ÉLETÜK, női létük kudarcai oda vezethetőek vissza, hogy a "férfiak elnyomják őket"...Holott egy IGAZI NŐT, sohasem tudnak elnyomni a férfiak...Még a legvadabb moszlim társadalmakban sem...Mivel egy igazi nőben MINDIG-MINDEN HELYZETBEN megvan a sajátos NŐI képesség arra, hogy "elbolondítsa", és manipulálja az "őket elnyomó férfiakat"...(Gondoljunk csak ugye a híres SAHRAZÁDÉ esetére az "Ezeregyéjszaka meséi"-böl...) Nade mindegy...A feminista nőket meg a maguk oldalárol gyűlölő férfiak számára meg van egy jó javaslatom:Gyűlölködés helyett inkább az ILYEN NŐKKEL nem kell szóbaállni...Én mindig ezt az elvet szoktam követni...Miszerint FEMINISTA NŐVEL nekem nincs sohasem semmi beszélnivalóm...A szó szoros értelmében kikerülöm őket mindig, mintha nemis léteznének...Ezt a módszert ajánlanám azon férfitársaimnak is, akiket bosszantani szoktak az ilyen nők, mivel felesleges dolog ilyenekkel leállni vitázni...
2016. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/132 anonim ***** válasza:
91%

Titusztitusz szerinted az rendben van, hogy egy nő csak a testével/nőiességével érheti el azt, hogy a férfiak ne nézzék semmibe (Seherezádé)? Akkor viszont azokat a nőket se nézd le, akik a főnökükkel szexelnek nagyobb fizetésért, hiszen a te gondolatmeneted szerint ők az igazi nők, akik képesek manipulálni a férfiakat.

-.-

Egyébként a Seherezádé irtó bunkó példa, mert a férje pont ki akarta végeztetni őt amiatt, mert Seherezádé képes volt élete szerelmével lenni.

2016. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/132 Titusztitusz ***** válasza:
9%
54-es...Sahrazádé történetéröl szerintem csak úgy mondjál véleményt, ha előbb ELOLVASTAD a nevezett mesegyüjteményt...Az elejétöl a végéig...(Tudom ajánlani a 7 kötetes, teljes kiadást az Atlantisz kiadótol...)Ezeken a hosszú téli estéken nekem minden évben szokásom gyakran fellapozgatni ezt a remek mesegyüjteményt, éshát mindig feltünik az, hogy a mesékben-versekben A MOSZLIM FÉRFIAK(!!) azok, akik óva intik egymást a "nők ármányaitol/csalafintaságaitol", és jónéhány mese története arrol szól, hogy a NŐ hogyan manipulálja az őt elnyomó férfiakat, és hogyan jön ki Ő győztesen egy olyan szitubol, amiböl egy "nem ízig-vérig nő", sehogyse tudna kikerülni ép bőrrel...Szóval a feminista nőknek ajánlanám ezt a szép mesegyüjteményt elolvasásra...Pedighát a KÖZÉPKORI MOSZLIM világ az bizony NAGYON FÉRFIKÖZPONTU VILÁG VOLT, de azért a történetekböl jól kiérezhető az, hogy egy IGAZI NŐ, ott is könnyedén manipulálni tudta a marcona férfiakat...És ez igaz a mai világra is...Úgyhogy én továbbra is azt mondanám, hogy egy IGAZI NŐNEK sohasincs szüksége a FEMINIZMUS módszereire ahhoz, hogy NE TUDJÁK ELNYOMNI A FÉRFIAK...A feminizmus módszerkészletére azoknak a nőknek van szükségük, akik SEMMIT SEM ÉRNEK MINT NŐK...És nincs szexuális vonzerejük, és hatalmuk...Mást én továbbra sem tudok mondani...A másik:A főnökkel lefekvő nőket én vegyes érzelmekkel szoktam nézni mindig...Egyik oldalrol igazat adok nekik, végülis használják ki a szexuális vonzerejüket ha már az Isten megadta nekik, de a másik oldalrol ettöl függetlenül mélységesen elítélem a viselkedésüket, és K...NAK tartom az ilyen nőket, a szó legszorosabb értelmében...
2016. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/132 anonim ***** válasza:
89%

Akkor Titusztitusz miről is beszélünk?

Mélységesen elítéled és lek@vázod azokat, akik a szexualitásuk segítségével jutnak feljebb a ranglétrán, mégis egy olyan világot tartasz ideálisnak, ahol a nők csábítással és manipulációval érik el azt, hogy emberszámba vegyék őket. És látod itt a gond: miért kéne nekem szétnyitni a lábaimat vagy megjátszani, hogy szeretem azt, aki elnyom, hogy egy kicsit is jobban bánjon velem? Miért nem lehet elérni, hogy minden emberi lényt már a születésétől kezdve megkapja a kellő tiszteletet és jogokat? Miért tiszteljek valakit csak azért, mert farokkal született? Engem miért néznek le azért mert nőnek születtem?


Egyébként pedig a mesék nem történelmi könyvek, vagy szerinted a magyar népmesékben lévő disznópásztorokból is király lett? A mesék mindig a nép vágyait fejezik ki, ergo a Seherezádés történetek pont az ellenkezőjét bizonyítják, mint amit te állítasz: az elnyomott muzulmán nők olyan karaktereket találtak ki, akik kézbe veszik a sorsukat és manipulálni kezdik az elnyomókat.

2016. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/132 anonim ***** válasza:
10%
Én is próbálok velük nem beszélni. Itt most megtörtént, de amint megírtam, hogy nem kívánok vele/velük tovább a lényegtelen hablatyukról beszélni rögtön lehúzott, hogy azért, mert biztosan elismerem az igazát és további tévképzeteket alkotnak. Elkezdik bőszen használni a lepontozás funkciót, hogy lássam milyen mélyen érintettem őket.
2016. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/132 anonim ***** válasza:
5%
Az a baj, hogy azzal, hogy elkerüljük őket a malmukra hajtjuk a vizet, és még erősebbek lesznek. Egyszerűen nem ütköznek ellenállásba, és taposnak tovább. "Mivel az okos enged, ezért már rég ők uralkodnak."
2016. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/132 anonim ***** válasza:
79%

Kedves nőgyűlölők!


Légyszíves tegyétek meg nekem azt, hogy az idei év decemberére felszereltek egy kamerát a szobátokba, hogy később el tudjátok nekem küldeni az arckifejezéseteket, amellyet rögtön azután vágtok majd, miután értesültetek arról, hogy Hillary Clinton lett az USA elnöke.


Köszönöm!

2016. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/132 anonim ***** válasza:
9%
Ja igen, a feministák további ismertetőjele: aki nem ért egyet a nők felsőbbrendűségének hitével, az nőgyűlölő :)
2016. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!