Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a feminizmusról?

Figyelt kérdés
Az alap öteltrõl és a kivitelezésrõl.

2015. dec. 29. 01:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/132 anonim ***** válasza:
12%

#40 Te most a megszokottnál is jobban ledöbbentettél. :-(((

Tényleg nem értettél egy betűt sem abból, amit írtam??? Ugye csak megjátszod magad? Mond, hogy igen, kérlek!

Nem írok semmit, nem magyarázok meg semmit, mert most igazából szóhoz sem jutok, úgy ledöbbentem. Tudom, hogy többször, és nagyon figyelmesen kell elolvasni amit írok, mert túl sok infót zsúfolok egy mondatba, de hogy valaki ennyire ne értsen meg belőle semmit. :-(((( Én kérek bocsánatot.

Megjegyzem, Merkelnek nem a nemével van probléma, és nem a gyerekeivel. Hanem a neméből következő makacsságával, és elvakultságával, felsőbbrendűségével. Ugyanúgy viselkedik, mint a többi femináci. Fejjel megy a falnak, és mást okol miatta. És Ő is emberek millióit rántja magával.

2015. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/132 anonim ***** válasza:
8%
Bocs, még egyszer elolvastam a válaszod, és fontosnak tartom, hogy elmondjam, hogy engem nem érdekel a politika, de úgy gondolom, hogy több olyan politikai poszt van, ahol jobb lenne, ha nők lennének. De semmiképpen sem államfői, miniszterelnöki, kancellári, stb, pozícióban.
2015. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/132 anonim ***** válasza:
94%
32-es. Elárulok neked valamit. Nem szoktam ebben a témában megnyilvánulni, legalábbis nem így ismeretleneknek az interneten. Most kivételt tettem, ami erősítette is a szabályomat, hogy nem fogok senkinek itt írogatni. És megmondom, hogy miért nem. Azért, mert én képes vagyok a saját gondolataimat itt, viszonylag kultúrált módon példázni, de te csak annyit tudsz, hogy ezeket lehúzod két szóval. Saját érveket példákat nem fejtesz ki és a végén még egy személyeskedő, negatív provokációval zárod le. Arról már ne is beszéljünk, mert csak kötekedés lenne, de megemlítem, hogy a mondatokat nem vagy hajlandó összeszedett ember módjára nagy betűvel kezdeni. Én sem vagyok nyelvész és nem is indultam helyesírási versenyeken, de ezt a minimum tiszteletet a nyelvünk iránt azért próbálom tartani. Nem kívánok számomra komolytalan emberekkel hasonló témákról beszélni. Az meg már tényleg a csúcs, hogy smileyt ír valaki egy felnőtteknek kategorizált beszélgetésben. Én nem kívánok a gyermekednek semmilyen esetleges rosszat. A gyűlölködést meghagyom azoknak akiknek ez a karrierje.
2015. dec. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/132 anonim ***** válasza:
89%

"Saját érveket példákat nem fejtesz ki és a végén még egy személyeskedő, negatív provokációval zárod le."

az érvelésnek nem része az, hogy feltétlenül személyes példákat írjon az ember. meggyőző lehet, de nem feltétlenül szükséges. én pedig ne akarom mesélgetni se az én, se ismerőseim életét. ha neked személyes példa kell ahhoz, hogy valamit át tudj gondolni, vagy esetleg belegondolj hogy nincs igazad, akkor azzal nem tudok mit kezdeni.

a vége nem egészen személyeskedő provokáció. gondoltam hátha belegondolsz abba te is, és más intelligens felhasználó, hogy ezzel mit kívánsz a saját gyerekednek is...

"de te csak annyit tudsz, hogy ezeket lehúzod két szóval. "

milyen két szóval? kb a két szavas mondatokat húztam le két szóval. de az egész írásodat egyetlen szóval is le tudnám húzni, de olyan kultúrált vagyok, hogy mégis próbállak meggyőzni.


"Arról már ne is beszéljünk, mert csak kötekedés lenne, de megemlítem, hogy a mondatokat nem vagy hajlandó összeszedett ember módjára nagy betűvel kezdeni. Én sem vagyok nyelvész és nem is indultam helyesírási versenyeken, de ezt a minimum tiszteletet a nyelvünk iránt azért próbálom tartani. "

valóban kötekedés. azért, mert nem írok nagy betűvel, nem vagyok összeszedetlen. ettől függetlenül értelmes mondatokat írok. nem hiszem, hogy ha facebookon, skype-on, sms-ben, mit tudom én hol írsz, akkor mindig leellenőrzöd kétszer, hogy amit írsz az esztétikailag, nyelvtanilag 110%-os. szóval hagyjuk már ezt a csak úgy odaszúrást, hogy nem adom meg a tiszteletet. ne kezdj személyeskedni. :)


"Az meg már tényleg a csúcs, hogy smileyt ír valaki egy felnőtteknek kategorizált beszélgetésben."

ne röhögtess, de komolyan. a smiley-nak, csúnya szavaknak, ezeknek mind szerepe lehet és van is. smiley-t ír pl valaki, ha nem akarja hogy azt az adott mondatot olyan véresen komolyan vegyék. a jó helyen elhelyezett csúnya szavaknak is súlya van. ne legyél már kisgyerek.


térjünk át erre:

"Hány fenináci tette szóvá, hogy nem mehetnek 40 év után nyugdíjba a férfiak is?"

ezekkel az oldal felhasználóira akarod ráhúzni ezeket a vádakat? én nem támogatom, hogy a férfiak ne mehessenek nyugdíjba 40 év után, se azt hogy a gyereket automatikusan az anyjának adják stb. szóval irreleváns amivel vádolsz. én az egyenlőséget támogatom. mint mondtam, férfi és nő között csak biológiai különbséget látok.

persze, megemlítheted ezeket az eseteket, én is tudnék mesélni sokat, de te úgy kezeled az összes feministát, mintha mindegyik ilyen erőszakos férfigyűlölő lenne. ez a probléma az érveléseddel.

"Ok. Tegyük fel, hogy minden úgy lesz ahogy akarjátok. Mindent a nők fognak irányítani."

még mindig nem értem, hogy az egyenlőségből hogy következik az, hogy pl én is azt akarja hogy mindent a nők irányítsanak.

"Túl elvakultak, szűk látókörűek a gondolkodáshoz."

"Hanem a neméből következő makacsságával, és elvakultságával, felsőbbrendűségével."

ezeket te komolyan is gondolod? hogy ezeket a tulajdonságokat egy egész nemre ráhúzod? a férfiak pedig ezek ellentettjei?


" Hogy oldjátok meg, hogy a férfiak szüljenek? Mert ugye a nagy önmegvalósításba a szülés nem fér bele. "

ki mondta, hogy meg akarjuk oldani? nyilván van akinek belefér az önmegvalósításba a gyerek, de nem feltétlenül mindenkiébe. ez a lényeg, okoska. (azért írom hogy okoska, mert már ezt is leírtam, de persze más nem érti amit te mondasz...) nem kell rákényszeríteni a gyereket a nőre. nem tudom egyébként, milyen lenne annak a gyereknek, akit az anyja a háta közepére se kíván. persze agymosással nem sokat szólna ellene.


"Rövid időn belül kihalna az emberiség, de már most is fogy, a nők "jogai" miatt."

7.3 milliárdan vagyunk a Földön, és ez növekszik...


"Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy az iszlám a megoldás a feninizmusra."

igazából ezt a mondatot elolvasva teljesen értelmetlennek tartom, hogy bárki bármiről meg akarjon győzni. te nem akarod, hogy meggyőzzenek. nagy hiba.


"#40 Te most a megszokottnál is jobban ledöbbentettél. :-(((

Tényleg nem értettél egy betűt sem abból, amit írtam??? Ugye csak megjátszod magad? Mond, hogy igen, kérlek!

Nem írok semmit, nem magyarázok meg semmit, mert most igazából szóhoz sem jutok, úgy ledöbbentem. Tudom, hogy többször, és nagyon figyelmesen kell elolvasni amit írok, mert túl sok infót zsúfolok egy mondatba, de hogy valaki ennyire ne értsen meg belőle semmit. :-(((( Én kérek bocsánatot."

ez a drámaiság, lenézés, felsőbbrendűség... :D

2015. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/132 anonim ***** válasza:
10%
Ne fáradj tovább. Nem olvasom el, mert lényegtelen az erőlködésed.
2015. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/132 anonim ***** válasza:
100%
#45 lol. tehát elsimered hogy nem tudsz tovább érvelni. ok.
2015. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/132 anonim ***** válasza:
0%
Ne forgasd ki a szavaimat! Félre értelmezted ezt is. Arról van szó, hogy annyira sem értékellek a többi hasonszőrű feminista vagy a franc sem tudja már milyen táraiddal együtt, hogy a süketelésedet elolvassam. Elhamarkodott gondolat tőled, hogy bármelyik összehányt mondatod engem valami más belátásra bír. Látom még mindig nem sikerült nagy betűvel elkezdened a mondatodat. Haszontalan volt évekig bejárnod a nyelvtan órákra.
2015. dec. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/132 anonim ***** válasza:
84%
röhejes vagy és szánalmas.
2015. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/132 anonim ***** válasza:
0%
Érvelnék én tovább is, de nem vagy rá méltó.
2015. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/132 anonim ***** válasza:
100%
most azt gondolom, hogy csak szórakozol, és nem gondolod komolyan ezeket magadról. :D
2016. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!