Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet egy ilyen házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ilyen házasság sikeres? Van olyan, aki ebben a cipőben van, mint én és jól működik a kapcsolata?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy barátom, aki komolyan tervez velem, viszont én nem tudom, mi lenne a legjobb. Nagyon szeretem őt, de nem vagyok belé szerelmes, sosem voltam, viszont ő nagyon szerelemes belém. A kapcsolatunk elején azért adtam be a derekam, mert kitartó volt, sokáig udvarolt és türelmes volt, mindig a kedvemben akart járni, szóval nagyon szeretett/szeret. Jól ki lehet jönni vele, a szex is működik. Szerintetek megbánnám, ha hozzámennék? Vagy lehet így egy kapcsolatnak jövője? Örülnék, ha lenne valaki, aki szintén ebben a cipőben van és leírná a tapasztalatait.
2015. ápr. 15. 19:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

én is igy voltam a férjemmel.

most 10 év után (plusz 2 gyerek) ott tartunk, hogy én rajongok érte ugy, mint az elso években o értem :DD

2015. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%

figyelj kinek mi jön be.

ha neked a szerelem nem fontos, akkor hajrá


amúgy hány évesek vagytok? lesz esküvő egyhamar? együttélés milyen?


én csak annyit mondok, hogy a szerelmes leszel, nem biztos hogy a jó választásba, de szerintem azon is át kell esni.

párod tudja hogy érzel?

2015. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha most így érzel, akkor most még nem célszerű belemenni a házasságba. Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha nem olyan régóta, akkor lehet hogy később még változhat a helyzet. Én azt tanácsolom, ha nem vagy biztos benne, akkor ne menj bele, mert ez komoly dolog, inkább várj, vagy mond meg neki.
2015. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%

Lehet sikeres. A lángoló szerelem úgyis elmúlik, helyette jön a szeretet és összetartozás.


Lila köd nélkül legalább reálisabban látod a kapcsolatotokat, a hibáit, erényeit.

Azért 25 év alatt nem javaslom így beleugrani egy házasságba, de később, főleg 30 felett, tökéletes alap lehet.

2015. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Szerintem tudja, hogy az én rajongásom nem olyan, mint az övé, illetve én ritkábban mondom, hogy szeretem, mint ő, tehát sejti, a fejéhez viszont még nem vágtam ilyet és nem is fogok. Azért annyit még hozzáteszek első, hogy nem tudom nálad ez hogy volt, de nekem külsőre nem az esetem (sajnos szégyen, vagy nem, de nekem ez is számít) teljesen, amúgy meg minden jó vele.
2015. ápr. 15. 19:33
 6/29 A kérdező kommentje:
Elmúltunk már 25 évesek, de én is úgy gondolom, hogy a szerelem előbb-utóbb úgyis elmúlik, ha szeretet viszont van, akkor az jó alap, nem?
2015. ápr. 15. 19:35
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
2 esélyes, vagy az van amit az első írt, vagy az hogy hozzámész, jön majd valaki akiért pillangók lesznek a gyomrodban és elválsz... típustól függ.
2015. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

alapnak jó.

de nem fog hiányozni az érzés, maga a szerelem, hogy egyszer szerelmes legyél életedben?


azért ha idejössz, írsz, akkorlátszik, hogy ez így mégse oké.

nyugodt szívvel igent tudsz neki mondani, úgy hogy nincs benned hiányérzet? ha igen, akkor hajrá. ha nem, akkor ne húzd az időd, és az övét se!

2015. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Igen, de még mindig jobb így, min egyedül, legalábbis nekem. És nem vagyok az a szerelmes típus, még sosem voltam olyannal együtt, akibe szerelmes lettem volna. Félek később megbánnám, ha nemet mondanék, aztán 60 évesen is még az igazit várhatom.
2015. ápr. 15. 19:47
 10/29 anonim ***** válasza:
Ismerősöm járt hasonlóan mint te.De neki nem volt elég mert a szőke herceget kereste fehér lóval. Aztán talált egyet akivel pár évig voltak együtt addig míg ki nem derült a pali nőügyei. Aztán a kollegina 40 valahány évesen kezdhette elöről az életét. Kb. ennyi a történet. Én 15 éve vagyok férjnél bár mi nagyon szerelmesek voltunk azért ez csillapodott mostanra. De szerintem ez így természetes. Lehet hogy találsz majd valakit aki kicsit jobban fog külsőre tetszeni de meddig? Amig el nem telik 15-20 év? Idősebb korban az már sokat nem számít. Én speciel azt javasolnám hogy ha 30 alatt vagytok akkor még ráértek ezzel, de ez csak az én véleményem.
2015. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!