Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megbánta hogy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megbánta hogy házasság előtt nem volt több kapcsolata, nem "csajozott" többet?

Figyelt kérdés

Gyerekként nagyon gyíkgyuri voltam, örültem mikor megismertem a jelenlegi feleségemet 16 évesen, akkor megfogadtam hogy Ő lesz életem végéig a társam, el is jegyeztem később. Nem is néztem más lányra, ragaszkodtam az elveimhez.


De így felnőtt fejjel bánom, mert egyrészt megöl a kérdés hogy "mi lett volna ha mással?", meg sajnos nem passzolunk vérmérsékletben sem.


Minden barátom annyit tud mondani hogy elszúrtam, hagyjam el, és éljem ki magam amíg fiatal vagyok. Úgy hogy házasok vagyunk, házat vettünk, hitelünk van, most tervezünk gyereket, és különben is szeretem nagyon ezt a lányt, csak tényleg nem passzolnak az olyan igényeink, és ebből mindig vita van, és nem lepődnék meg ha egyszer besokalnék és félrelépnék.


Valaki tud erre valami okosat mondani, van-e hasonló cipőben?



2016. jan. 16. 21:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Látod én ezért nem házasodok, mert én se tudnám tartani magam 30-40-50 évig egy nőhöz, akkor meg mi értelme az egésznek? Szerintem ne csald meg, mert úgyis kiderül és elhagy, valszeg sose fogsz még egy hasonló nőt találni, aki ennyi ideig kitart melletted és szépen egyedül fogsz megöregedni.
2016. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!