Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok el lehet érni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok el lehet érni valamit azzal, ha egy pasi lájkolja a képeteket?

Figyelt kérdés

Van olyan női kép, amin 100-200 lájk is van. Ilyenkor egy lány megnézi, hogy kik lájkolták?

Esetleg felveszi az egyik lájkolóval a kapcsolatot?

(Mert feltételezem, hogy nem, de lehet rosszul tudom)


Mi értelme van lájkolni egy nőnek a képét, ha ezt megteszi velem együtt N db más pasi is? A lány egója csak növekszik és növekszik. De én, mint egyén nem leszek szimpatikusabb a számára gondolom.

Vagy rosszul látom?


Jelenleg én pl ezért nem is szoktam lájkolni lányoknak a képét, mivel csak annyit érnék el vele, hogy a nyálcsorgatók falkájába sorolnám magam. A saját idővonalamon is látható lenne és látnák az ismerőseim is, hogy nekem az a csaj tetszik. De magánál a csajnál nem jutnék előrébb.


Ti mit gondoltok erről a gondolatfuttatásról?


2016. jan. 25. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 30 körüli a like-ok száma a képeimnél, és keltette már föl pasi így a figyelmemet, mivel ennek a számnak a nagy részét nőismerőseim adják. De a srácon élőben is látszik, hogy szimpatikusnak talál, meg a zenéket is szoktuk egymásnak like-olni. Szóval nálam ez többrétű dolog. :D
2016. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Semmi ertelme az egesznek.
2016. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem 100-200 lájkról beszélünk, hanem olyan 20-30 körüli az átlag, mint az első válaszolónál (én is hasonlóan vagyok, azért mondom), és azok a lájkok általában jól ismert barátoktól, barátnőktől, családtól érkezik, akkor igen, akkor feltűnik, hogy hoppá, egy új név, mit akar. Főleg, ha nem csak a képeimre jön a lájk részéről, hanem valami másra is (például zenére, amit az első válaszoló is említett).


100-200 lájknál valóban úgy gondolom, hogy neked van igazad, de ennek tizedénél szerintem már észre lehet venni, ha valaki, akivel egyébként nem állok napi kapcsolatban, belájkol, és na vajon, mit akarhat.

2016. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

És ha nem csak ismerős lájkol be, hanem egy ismeretlentől kapsz egy lájkot?


Ha feltűnik, hogy valaki belájkol, akivel nem állsz napi kapcsolatban, utána mi történhet? Esetleg ráírsz? Vagy közeledhet a pasi máshogy? Vagy facebookon nem szabad ismerkedni?

2016. jan. 25. 15:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez személytől függ, én szívesen venném, ha közeledne a srác írásban, de olyan is volt már, hogy én írtam rá emiatt. (Bár nem lett belőle semmi, csak néhány beszélgetés.) Természetesen ha pl. kapcsolatban vagyok, akkor nem szeretnék se facebookon ismerkedni fiúkkal, se máshol.
2016. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tehát jól értem, ha lájkolom egy számomra szimpatikus lánynak 1-2 képét és a személyisége miatt olyan képeket is, amiken nincs rajta, hanem valami számára fontos dolgot ábrázolnak, akkor elképzelhető, hogy rámír?
2016. jan. 25. 15:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan a lány, akkor akár rád is írhat, ez attól függ, hogy mennyire "bátor", vagy hogy el-e tudna képzelni veled valamit. Én a sráccal, akire ráírtam, el tudtam volna képzelni egy kapcsolatot, nekem is bejött.
2016. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem írok rá, mert nem következtetem ki egyetlen lájkból azt hogy akkor biztos bejövök neki, azért lájkol. Lehet, csak így fejezi ki a szimpátiáját, vagy épp a fotó minősége, beállítása, stílusa teszik neki.


Nem tudom, de nem is érdekel, 60-70 lájk jön egy képemre, nem nézem végig egyesével, h kik követték el.

2016. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tulajdonítok a "lájkoknak" túl negy jelentőséget. Ha egy pasi akar tőlem valamit, akkor legyen töke megszólalni.
2016. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

De miért reménykedsz benne, hogy egyszer csak rád ír? Írj neki te, ha nem ismerkedik facebookon, ha szimpatikus vagy neki, akármi, akkor te leszel az első, aki megtudja. A legrosszabb, ami történhet, hogy nem válaszol, azzal meg nem leszel semmivel sem hátrébb, mint egyébként lennél.



De egyébként ha esetleg látásból ismered személyesen is, inkább szemtől szembe próbálj meg vele közelebbi kapcsolatba kerülni, az biztos jobb választás, akárhogy is nézzük.

2016. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!