Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok el lehet érni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok el lehet érni valamit azzal, ha egy pasi lájkolja a képeteket?

Figyelt kérdés

Van olyan női kép, amin 100-200 lájk is van. Ilyenkor egy lány megnézi, hogy kik lájkolták?

Esetleg felveszi az egyik lájkolóval a kapcsolatot?

(Mert feltételezem, hogy nem, de lehet rosszul tudom)


Mi értelme van lájkolni egy nőnek a képét, ha ezt megteszi velem együtt N db más pasi is? A lány egója csak növekszik és növekszik. De én, mint egyén nem leszek szimpatikusabb a számára gondolom.

Vagy rosszul látom?


Jelenleg én pl ezért nem is szoktam lájkolni lányoknak a képét, mivel csak annyit érnék el vele, hogy a nyálcsorgatók falkájába sorolnám magam. A saját idővonalamon is látható lenne és látnák az ismerőseim is, hogy nekem az a csaj tetszik. De magánál a csajnál nem jutnék előrébb.


Ti mit gondoltok erről a gondolatfuttatásról?


2016. jan. 25. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
UGYANEZT élem át, csak a lány szerepében. Kezdeményezz, mert a lányok ilyenkor sokszor azt gondolják, "hmm, mi van ha tetszem neki", és várnak amíg a fiú ír. :) Bátran!! Mit veszíthetsz? :)
2016. febr. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"mert a lányok ilyenkor sokszor azt gondolják, "hmm, mi van ha tetszem neki", " - Csak abból, hogy lájkolgatja a képeket, amiket közzé teszek? Hm, ezek szerint öreg vagyok 31 évesen, hogy én ilyeneket nem gondolok... :-)
2016. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A tetszik gomb lenyomása után jogos alapom van arra, hogy azt gondoljam.
2016. febr. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!