Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hülye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, hogy félreértettem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 20:18
 21/95 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg semmi se történt. Vannak pasik, akik rutinból, gyakorlásképp flörtölgetnek mindenkivel, akkor is, ha foglaltak. Aztán ha látják, h valaki komolyan vette őket, akkor ügyesen kimagyarázzák magukat és az jön ki a végén, h te vagy a hülye.
2016. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
100%
Szóval hülyített valami nős török hapsi két napig, te pedig azóta ezen kattogsz. Ez lenne a tagolatlan szöveg röviden?
2016. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 A kérdező kommentje:
Igen, erről van szó, azzal a kivétellel, hogy nem két napig hülyített, hanem hetekig, ha a szemezés meg a risza, meg a vég nélküli bókolás is számít, és az, hogy mindenkit lecseszett, aki elkúrt valamit, de velem mindig "óvatoskodó", kíméletes volt ilyenkor, pedig bírom én a kritikát.. És igen, házas, de akkor még csak el volt jegyezve. Egyébként stimmel.
2016. febr. 9. 23:56
 24/95 A kérdező kommentje:
És igen, kattogok rajta, hátha azt mondta, hogy talán ha egy másik életben találkoztunk volna, akkor most ájulásig baszhatna ahelyett, hogy hülyét csinál belőlem és faképnél hagy. Akár ezt is mondhatta, nem? :D :D
2016. febr. 10. 01:53
 25/95 anonim ***** válasza:
Látom még forogsz rajta...
2016. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
Állj le kislány, el volt jegyezve, azóta megházasodott, ennyike.
2016. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
100%

Én előre sajnálom a nejét! Hány félrekúrást kell még elviselnie abban a másik életben!

Neked meg legalább hoztak kávét. :D

2016. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 A kérdező kommentje:
Hát, a kávé az jó volt, mert abból hozott nekem, amit neki főztek, mert hogy ő nem issza a gépből a gagyit. Kis csinos porcelán csészében :) Életem legjobb kávéi voltak, és nem, nem azért, mert tőle kaptam.
2016. febr. 10. 19:10
 29/95 anonim ***** válasza:

Szerintem nem értetted félre, csak a pasi gyáva volt végig csinálni amit elkezdett.

Talán ő is rágódott, menyasszony, nyelvi nehézségek, stb...

2016. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, abban a hitben voltam, hogy meghátrált. Már nem vagyok biztos ebben. Bár akkor sem fogtam fel mit mond, és a szavaira továbbra sem emlékszem, csak néhány töredékre, inkább az érzéseimre, és az arckifejezéseire, a testtartására, valószínű, hogy azzal szembesített, amivel később magamtól is szembesültem, hogy van valakije, és bár szimpatikus vagyok neki, blabla, köztünk nem lehet semmi (intim jellegű). Nem biztos, de ez tűnik ésszerűnek. Talán egy másik életben, vagy ha csak máshogy alakul az életünk, ebből lehetett volna valami. Talán. (Kár kattogni a szavain, ez lehetett a lényege). És talán nem kétségbeesetten magyarázott, hiszen nem kellett semmit a fejembe vernie, hiszen nem döntönttem le a lábáról, majd vetettem rá magam, csak a feltétlenül szükséges udvariasságnál és kedvességnél udvariasabb, és kedvesebb voltam, pont ahogyan ő. Nem a gatyájában matattam, hogy kétségbe essen. Talán magával küzdött, mivel én riadt egérként figyeltem őt, a kandúrt, már-már halálos pulzusszámmal, szóval vagy komplett idiótának tartott, vagy vívódott. Akárhogy is, ezután is ugyanúgy viselkedett, mint addig (kivéve aznap, persze a busz előttről egyetlen emlékem az, hogy a lábára tapostam a sarkammal, mert lélekben nem voltam jelen, ő pedig úgy nézett rám, mintha kb. meg akartam volna ölni, pedig egyáltalán nem direkt volt), dicsért, bókolt, kávét hozott nekem, folyton nézett, bár már nem hosszan, 2-3 mp után elkapta a tekintetét, mikor rajta kaptam, a munkakapcsolatunkban minimális volt a feszültség... Csak egy hajszállal lett távolságtartóbb, óvatosabb, visszafogottabb. Én zárkóztam el tőle.

Engem csaltak már meg, kizártnak tartottam, hogy a kapcsolata tudatában rányomuljak, viszont az érzelmeimet nem tudom kikapcsolni. A melót is képes lettem volna elszúrni, mert nem voltam hajlandó a szemébe nézni. Pedig akkor tudhattam volna mit érez, hiszen olyan apró mozdulatokból értettük egymást, ahogy senki mással. Olyan tisztán, artikulálva, tagoltan beszél, hogy a hangszíne is olyan értékkel bírt számomra, mint a szavai. Tudhattam volna, és direkt nem figyeltem rá, mert féltettem a szivemet. Persze mit számítana, ha érdekeltem volna? Csak annyit, hogy nem vagyok hülye, nem értettem őt félre, de attól ő nős marad, én meg szánalmas.

2016. febr. 10. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!