Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hülye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, hogy félreértettem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 20:18
 71/95 anonim ***** válasza:
59%

Én azt gondolom, ez ilyen közel-keleti vonás, hogy hülyíteni a nőket (nagyon profi módon), és mikor azt hiszi a másik fél, hogy ez komoly érzelem, kitáncolni.

A helyedben felmondanék, hogy minél előbb kitáncoljak ebből a kelepcéből. Persze csak ha bszni szeretnél egyet, akkor maradj benne, de a tapasztalat azt mutatja, hogy abban sem feltétlenül istencsászárok ezen kultúra képviselői. Nagyon könnyen behülyítik a magyar nőket, akik hozzászoktak a magyar férfiak "jaj, hogy szólítsam meg" attitűdjéhez, és örülnek ennek a "nyers férfiasságnak". De szerintem egy intelligens nő észreveszi, hogy egy nős, tök más mentalitású országban felnőtt pasi flörtöléséből semmi jó nem sülhet ki.

2016. márc. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek. A keleti népségek nem jók az ágyban.


Máshogy is gondolkodnak, felesleges erre építeni.


Te egy romantikus film főszereplőjének érzed magad, miközben egy naiv tiniként viselkedsz. Közben meg szégyenszemre vagy vagy 25-35 éves.


Nem is rózsaszín köd ez, hanem rózsaszín cukormáz amibe belefulladzs, közben meg betéptél a rózsaszíntől.

Már megírtam hogy át leszek bas.zva és lesz itt sírás.

Tartom a véleményem. Csak hülyít téged.

2016. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
Leszel *
2016. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:

Es az sem hülyeség, hogy ideje elkezdeni uj munkahelyet keresni. Itt csak lejáratod magad.

A főnököd elé került egy ilyen cink privát videó?????

Örülhetsz ha még nem gondol az összes kollégád szo.pós ku.rvának.

2016. márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, mit írtok neki, nem fogja fel, nem is akarja....törölteti a válaszaimat, pedig itt egyedül ő volt az, aki proli stílusban írt itt is, meg privátban is. Hát ennyit a nagy fennkölt, regénybeli stílusról, csak megjátssza. Nem olyan ő, mint ahogy a kis meséjében tálalja magát.


Azért örülök, h a 10+ kommentem nem volt hiábavaló, mert végre beismerted, h lófax se volt köztetek :DDD

2016. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 A kérdező kommentje:

21 vagyok :D

És igen pletyka az van... De a főnököt a leginkább hastáncra hasonlító csípőtekergetés, fenék riszálás és egyéb zavarja a legkevésbé. Sőt, egyáltalán nem (a kezdeti meglepődést leszámítva). Az jobban zavarta, hogy nem ő volt az első, akit munkaügyekben értesített a pasi, de ez már rendeződött azt hiszem.

Miután becsípve írtam neki, ő pedig visszahívott, és fény derült erre-arra, úgy lőtt ki, mint egy rövidtávfutó... De miután a neje csekkolt, és felhívtam a figyelmét arra, hogy a munkaügyekről csak másodkézből értesüljek, átváltott kocogásra (én még így is nehezen tartom a lépést). 3-4 napja ritkábban beszélünk, 2-3 alkalommal (ebből csak egy hívás, 6 és 9 közt - ebben egyeztünk meg), ezek viszont tartalmasabbak. Ami aktuális -nem, nem a tánctudását véleményeztette- : zenét küldött. Mondtam, hogy nem tudom ezt elviselni, hogy ennyire döntésképtelenné tegyem (félig ironikusan), mire azt mondta, nem kell róla kritikát mondjak, csak hallgassam meg. Gyönyörű. Istentelenül gyönyörű. Mmm... Mint... ő.

Elkalandoztam. Szerintem bár elkezdek keresgélni, de ezt még végig csinálom. A munkából végleg kizárom a magánéletet, és felveszem a pókerarcot (Isten adjon erőt hozzá!), munka után várost nézek vele/velük, jól szórakozok (ha ez lehetséges), majd hazajövök, és elfelejtem keresni többet.

Mert, még ha teljesen véletlenül, egy egészen kicsit érezne is valamit, az rohadtul nem számít, nem változtat semmin. A lelkemnek jól esne, de a lényeg nem változna. Teázok/kávézok vele, megkóstolok pár helyi kaját, megnézünk pár uncsi nevezetességet, veszek valami sokszínű, mintás, gusztustalanul giccses ruhát/kendőt/egyebet, amit soha többé nem fogok viselni, mondok pár közhelyet, majd elzárom mindezt a szép emlékek fiókjába, és eldobom a kulcsot. Tudom, jobb lenne most kiszállni, de még nem megy.

2016. márc. 21. 02:47
 77/95 anonim ***** válasza:
Ismerős a sztotid ha kamu akkor is..vagy közös a munaktàrsunk..engem is beetetett egy ilyen..be is kajàltam rendesen..mindig olyanokat mondott hogy reménykedtem hogy ogen nem csak beképzeltem a dolgokat..akàrhànyszor elhatàroztam lezàtom mert rajta kattogok mindig ujból olyat mondott amivel adta alàm a lovat "teljesen megbolondítasz" holott ő jàtszott velem..ràm féltékeny a nője ??-persze..mimor ràkérdeztem a feliratos kolàkra joghurtos pohàrra akkor is azt mondta "neked szól" .. neki is volt ugymond "céges"telefonja.. a sumàk pasiknak van két telojuk.. zenéket posztol "elmondom majd" "és ő ott àllt mellettem" "szabadits meg attol amit érzek" ..direkt hülyitett..sőt lehet a pàrja is benne volt vagy beavatta hogy hülyiti a kolleginàt.. minden esetre évek ota nem volt miatta kapcsolatom mert a lila köd meg minden.. de ma màr közönbös ha talàlkozok vele (valoszinű ezeket is olvassa hisz nagyon okos emberről van szó!! :) ).. néha azt érzem azért van a nőjével mert ha kirakja még nincs hova mennie de lehet ezt is kamubol mondta.. szoval tanàcs szàllj ki ebböl.. lehet nekem is elöbb kellett volna a csalàdomra hallgatni és pszihologudhoz menni az elmondta volna az esetemre a logikus magyaràzatot miért bolondit miért tette tönkre az egész életem..
2016. ápr. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:

Ja igen ilyeneket is mondott azt mondjàk a kollégàk ha bementem "megjött a macskàd" na igen ezt is ő talàlta tuti ki hogy hitegessen hogy igen màs is ugy làtja van vagy lehet köztünk vmi ..

És igen volt nàlam is vmi sötét helyiség ahol ketten voltunk mondott vmit de szarra sem emlékszem..

És igen "netes szivatàs"neten is szivat anonim..ki ő??nekem mondta nem tud megfejteni de én nem tudtam őt..lehet ő is ellenségnek tart azért tart magàhoz közel és beadja hogy lelkitàrs mindent tud rolam és a szemembe hazudik.. nem érti egy rokonom sms ét pedig nagyon is jól tudja miért kapta..

2016. ápr. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 A kérdező kommentje:
Részvétem. Jó, hogy te túl vagy már rajta. Engem még mindig bolondít az ürge. Komolynak tűnik, de ha az lenne is elég reménytelen a szitu.
2016. ápr. 7. 03:12
 80/95 A kérdező kommentje:

Sorstárs, nem könnyű nekünk.

Ezt is én írtam ki, itt van pár friss fejlemény:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. ápr. 7. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!