Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hülye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, hogy félreértettem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 20:18
 51/95 A kérdező kommentje:

Tegnap abszolút semmi, ma viszont ezzel az üzivel ébresztett a drága : Good morning, beautiful ;)

Elhiszem, hogy csak barátkozni akar, de őszintén, szerintetek ez belefér? Csak szerintem viszi túlzásba?

2016. márc. 15. 04:41
 52/95 A kérdező kommentje:

Nem tudom nektek milyen egy tökéletes reggel... Nálam az minimum ilyenkor kezdődik...

Fél hatkor hívott a cukorfalat. Gondoltam most az egyszer nem veszem fel, de kitartó volt, én meg gondoltam bánja fene. Nem tudom mire számítottam, de ami történt, arra semmiképpen. Édes, ordítóan mű mosollyal üdvözölt, ez már gyanús volt. Aztán kissé oldalt lépett... és bemutatott a feleségének. Gondolhatjátok milyen sokk volt ez, főleg ilyen korai órán, kócosan, pizsiben, félig ülve az ágyban, kb. azt sem tudtam hogy hívnak, valahol félúton voltam a pánik és a röhögőgörcs között. Fagyott pókerarccal vártam, hogy na, most mi lesz. Aztán a neje megszólalt, azt mondta az ő ötlete volt, szerette volna tudni, hogy a férje kinek üzenget mihelyt kipattant a szeme. Bizonyára nem ez volt a helyes reakció, de nálam ekkor a röhögőgörcs felé billent a mérleg, de semmi hang nem jött ki belőlem, csak némán "csapkodtam mint egy retardált fóka", és mikor végre kijött belőlem valami, szó szerint, olyat köptem hogy egy láma simán megirigyelné. De ha féltem is, akárcsak egy pillanatra, hogy mi fog történni, alaptalan volt. Mikor végre rátaláltam a hangomra, azt mondtam, egészen halkan, hogy mostmár tudja, ő meg csak vigyorgott mint a tejbetök. Beszélgetni kezdtünk, és kiderült haláli jófej. Velem egyidős, csinos, kedves nő, irigylésre méltó humorérzékkel. Amolyan kicsit csípős, de cseppet sem rosszindulatú humorral. Egy kicsit meséltünk magunkról, aztán meg a férjéről beszéltünk. Mondtam is, hogy fogja kicsit vissza, napi egy hívás vagy egy üzenet bőven elég, ha nics semmi egetrengetően fontos mondanivalója, ő meg azt felelte, hogy neki mindig van. A drága meg mintha morcos lenne, felsóhajtott, hogy kellett ez neki, hogy barátnők legyünk... Megkérdeztem, vele megbeszélte-e már, hogy meghívott hozzájuk, azt mondta persze, várnak, tea mellett majd beszélgetünk, és szerveznek valami programot. Mikor nagyjából a mondandónk végére értünk, a pasi énekelt nekünk egy dalt annak örömére, hogy összebarátkoztunk, a kis angyalhangú édespofa :) Mondta majd még hív, mire a csaj oldalba bökte :D

Nem tudom mit vártam, de ha valakit el tudok mellé képzelni, akkor őt biztosan. Nem tűnt betegesen féltékenynek sem, mondjuk most ébredtem kócos fejjel nem is tűnhettem riválisnak. Kíváncsian várom mi lesz ebből.

2016. márc. 15. 07:17
 53/95 anonim ***** válasza:
80%
A story eleje meg hiheto volt, de ez mar szerintem szofisztikalt megfogalmazassal "iroi munkassagod resze."
2016. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 A kérdező kommentje:
Tartsd közel magadhoz a szeretteidet, az ellenségeidet pedig még közelebb.
2016. márc. 15. 21:36
 55/95 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kezd olyan érzésem lenni, mintha egy regényt olvasnék.
2016. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:

"a pasi énekelt nekünk egy dalt annak örömére, hogy összebarátkoztunk"



Itt felröhögtem. Hát persze.


Ja, és külön undorító, h a más pasiját cukorfalatkázod, meg drágázod. Gondolom, csak magadban, mert élőben nem mernéd, lehet a "haláli jófej" csaj beverné a képed.

2016. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 A kérdező kommentje:

De, csak nem érti :D Komolyan. De amúgy én másoknak is mondok ilyeneket. Nem azt mondtam drágám, hanem drága. ;)

És ha hallottátok volna énekelni, nem hinném, hogy felröhögtetek volna, eszméletlen jó hangja van.

2016. márc. 17. 18:02
 58/95 anonim ***** válasza:
Ó, na, miért? Miért? :( Annyira izgultam, hogy hogy fog alakulni, és nagyon tetszett a stílusod is, de most már egyértelmű, hogy kamu. Legalábbis az utolsó része, az.
2016. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 A kérdező kommentje:

Azt kell mondjam én se nagyon hittem el :0 De talán be akart ugratni. Ez a vihar előtti csend. Lehet meg akarja ismerni az ellenséget, mielőtt kinyírja :S Vagy tudom is én. Talán tesztelt minket. Mondjuk én sem vagyok egy vérengzős, lehet azért tudtam feloldódni vele, mert ugye magamból indultam ki... Számomra is kész relytély az a reggeli hívás. Gondoltam hátha ti mondtok erre vmi okosat, mert én ismét (most csak félig-meddig) sokkban voltam.

Ja és ő is becéz egyébként :D Mondjuk tőle sem fura, kezdem lassan megszokni a stílusát. Néha kicsit túl sok. De ari :D Nem is pazarlom a szót arra miket mond, mert úgy sem hinnétek el.

2016. márc. 17. 19:00
 60/95 anonim ***** válasza:
Szerintem az történt, hogy a fantáziádban tovább szőtted a történetet. :) Jelezted is az elején, hogy szeretsz írni, és most egyre hihetetlenebb dolgokat írsz le. Nem bántásból írom, átestem ilyen csalódáson nem egyszer, és nem könnyű feldolgozni.
2016. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!