Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hülye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, hogy félreértettem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 20:18
 81/95 anonim ***** válasza:

Rendben elolvasom..

Ugyis alvàs gondjaim vannak miota ismerem..

2016. ápr. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 A kérdező kommentje:
Nekem is :O Ez durva.
2016. ápr. 7. 03:40
 83/95 anonim ***** válasza:

Nagy Ő lelkitàrs engem 4-5éve hülyit nem tudtam megfejteni mi a célja vele..

Lehet keresnek vkit harmadiknak :)

Megismerkedtem egy pasival aki a klonja volt hiba volt.. nekem volt szar meg a rokonoknak akik megkedvelték ..belementem egy kapcsolatba amikor magam se voltam rá még kész..


Az ilyen hazudozok miatt van az ember a padlon..hitegetik majd ellökik..majd ismét hitegeti ha szàmon kérem azt mondja ő àrratlan én képzeltem a dolgok mögé többet magyaràn mossa a jezeit

2016. ápr. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:

Kezeit..a fotokon persze kiposztolja hogy a barinője mossa a kezeit..szerintem ketten hülyitettek.. :(

Igaz szerelem nem létezik.majd posztolom neki a szerelembe nincs szerencsém szàmot.lehet utàlni szeretni egy embert??

2016. ápr. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 A kérdező kommentje:

Lehet sajnos.

Na, itt eléggé kivoltam: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

Amúgy ő elég komolynak látszik, de ki tudja. Ha szeret is kb. mindegy, mert ez nem vezet sehova. Megőrjít.

2016. ápr. 7. 03:56
 86/95 A kérdező kommentje:
Ő is küld nekem, főleg török számokat. Ilyen komolyan mondom, nincs..
2016. ápr. 7. 03:58
 87/95 anonim ***** válasza:

Az embernek egy élete van és azt most kell élni..


Én szenvedtem eleget bàntottak eleget zsaroltak megalàztak..igy eldöntöttem nekem nem is hiànyzik màr kapcsolat..csak azoknak akarok élni akikért küzdöttem..


Most picit még megprobàlok aludni szar fàradtan vezetni :(

2016. ápr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 A kérdező kommentje:

Igazad is van!

Lehet nekem is el kellene neki küldenem Tarkan - Unut beni (Felejts el) c. számát. Csak még nincs erőm hozzá. És még úgyis látnom kell őt. Most várok.

2016. ápr. 7. 04:13
 89/95 anonim ***** válasza:

Ritkán előfordul, hogy egyszer az életben rábukkansz arra, akiért mindent hátrahagynál, aki mindenki előtt van, aki a józanságot elviszi a fejed felől, aki szétszed, szétszakít, beléd mar és átölel, akivel a poklot és a mennyországot egyszerre járod meg. Aki miközben tép, aközben simogat, miközben mar, aközben leheli csókját az ajkadra.Ne kelljen enélkül a tüzesen fájdalmas érzés nélkül meghalnod. Életedben legalább egyszer találjon rád egy gőzerővel feltörő szerelem.Mert meg kell ismerni ezt az érzést!

Néha elég pár óra, vagy pár nap, hogy az ember életét megváltoztassa valaki. Nem számít az idő, sem a tér, nincsenek miértek, nincsenek kérdések és nincsenek válaszok sem.., csak van valami. Találkozol valakivel, akinek nem kell semmit mondanod. Pár perc és a vesédbe lát. A gátlások leomlanak, a képmutatás álarca megreped az arcodon. Nincs többé hazugság, csak az őszinteség, csak a csupasz lelked, minden védelem nélkül, és félsz, halálra rémülsz, mit keres valaki pár óra után a szíved közepében. Félsz, hogy vissza fog élni a kiszolgáltatottságoddal. Nem teszi, mert a markodban van, ahogy Te is. A józan ész meg eltűnik. Bármit mond, megteszed. Bármit kérdez, válaszolsz. Kivetkőzöl magadból, és mindent a fonákjáról látsz. Olyasmit teszel, amit el sem hiszel, olyanokat mondasz, amiket utólag sem értesz. Tükröt állít eléd, amiben meglátod magad. Az igazi énedet. A valóságot, amit senki más szemében nem láttál még. Talán azt is tudja, hogy milyen leszel. Még a jövődet is látja benned, te meg meglátod a szemében a saját arcképedet. Boldog vagy és félsz, együtt. Nem tudod mit hozhat a holnap, de nem is érdekel, mert tudod Ő ott lesz melletted.., nem vagy benne biztos, de érzed, hiszen olyan mint Te.



Ezért megyek joshoz :) persze kiröhögött mikor megtudta..-hisz ő jobban tudja làtja a jövőm tudja mi a célja velem..

2016. ápr. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:

Amugy én az őszi levél szàmot küldtem mikor megprobàltam elfelejteni és belementem egy kapcsolatba ami hiba volt a màsik féllel szemben :(


De màr nekem könnyebb mert lehiggadtam hogy tudom hogy hazudik..màr nem remeg meg a hangom nem vagyok elötte zavarba elmt a lila ködöm..

Na majd ha olvassa majd tesz megint vmi hitegető beszolàst..de màr nem fog hatni ràm..

2016. ápr. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!