Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hülye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, hogy félreértettem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 20:18
 31/95 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, valakiből tuti, hogy ki tudnám sajtolni a számát, vagy valamilyen privát elérhetőségét, ha akarnám. Ami azt illeti, egy névjegykártyám is van, ahol úgymond közvetetten, munka ügyben tuudok érdeklődi. Az az igazság, hogy ő még könnyebben hozzájuthat az én számomhoz, sőt, talán tudja is. De ilyennel egyszerűen nem hívhatom fel, hogy bocsi, hogy zavarlak, de szeretném megkérdezni mit éreztél irántam? Én vagyok a hülye, hogy azt hittem, bejövök neked? Mégis mit gondolna?? És ha a neje veszi fel? Ki tudja tabu-e a telefonja. És ha érzett is valamit, hiába szeretnék, nem avatkozhatok bele önző módon az életébe. Feleségül vette a lányt, szóval vele úgy döntött vele akar élni, én meg mióta és mennyire is ismerem? Persze a szívem szótárából ettől még hiányzik az ésszerűség, az észérv, a fair, és a lehetetlen szó.
2016. febr. 10. 23:33
 32/95 A kérdező kommentje:
Bocsi a kisregényért, de mikor rossz kedvem van, írok. És nem állíthatnám, hogy jó kedvem van. Ami azt illeti, fogytam két kilót, és egy vizi hulla jobban néz ki nálam, mert 4-5 órákat alszok. Szabadidőmben mozgok, takarítok, olvasok, de este mindig elkezd kattogni az agyam :( Tudom, hogy értelmetlen az egész rágódás, de valamiről mindig eszembe jut, és akkor kezdődik... Nem tudom segít-e, hogy elmondom. Nem tudom segít-e bármi az időn kívül.
2016. febr. 10. 23:51
 33/95 anonim ***** válasza:
66%
Elképesztő,m hogy miket magyarázol bele a sztoriba, holott csak annyi történt, h volt egy foglalt pasi, akinek felállt rád (tudod, hány ilyen lesz még?), pont úgy ahogy az összes többi nőre is, csak lehet, h ők lekoptatták, te meg nem, mert egy kis h-ülye vagy, aki egyből szerelmes lett és összevissza beleképzelt mindent a dologba, a pasi ezt megsejtette és ő koptatott le végül.
2016. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy az összes csaj rá akart mozdulni. Alig volt, akinél ha próbálkozik, lekoptatta volna. Azzal szopatta volna le magát, akivel nem szégyelli. Fújt is rám mind, mikor mindenki előtt megölelt, persze ő meg leoltotta őket, hiszen nem akart pletykát. Bókolt fűnek-fának, ez tény, az udvariassága már-már flörtbe ment át mindenkivel. De engem szabályosan bámult, lehet szösz volt a hajamban, vagy kávé bajszom volt vagy nem tudom. Kávét meg azért hozhatott hogy be ne aludjak, mert nem vagyok épp egy friss, pörgős típus. Nyilván mindenbe bele lehet magyarázni az ellenkezőjét is. Amúgy bármilyen hihetetlen, én kételkedtem a szándékaiban, itt az oldalon is megkérdeztem mit is akarhat, mit gondolsz mi volt a válasz? Hát pontosan az,
2016. febr. 11. 12:39
 35/95 anonim ***** válasza:
75%

"Azzal szopatta volna le magát, akivel nem szégyelli. Fújt is rám mind, mikor mindenki előtt megölelt, persze ő meg leoltotta őket, hiszen nem akart pletykát."



Jah, de hát veled se szopatta le magát, tehát veled se volt több, mint a többi csajjal. CSak te képzelted be, h több volt. Nem volt semmi. Te magad mondod, h mindenkit leoltott az öleléskor. Igen. Mert ő úgy van vele, h nincs köztetek semmi. Az egészet te fantáziáltad össze egy alapból is flörtölgetős, foglalt pasiról. Ő meg úgy volt vele, inkább leállít időben, minthogy ott neki állj szerelmi drámázni. Mert már látszott rajtad, h te a fellegekben jársz, ő meg max. egy sz.opásig képzelte el a viszonyotokat, mivel foglalt.


Hát így jártál, majd egy másik életben megdug, ezt ígérte, nem?:DD

2016. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 A kérdező kommentje:
pontosan az, amit a szeme is mondott.
2016. febr. 11. 16:07
 37/95 A kérdező kommentje:
Adjatok egy kötelet! Vagy nyakkendőt. Vagy függönyzsinórt. Nem válogatok.
2016. febr. 13. 23:04
 38/95 A kérdező kommentje:

Isten - vagy ő maga, úgy döntött, hogy mégsem csukhatom be az ajtót, zárhatom le az egészet, és felejthetem őt el. Pár hete elkezdte hívogatni a főnökömet egy esetleges újabb közös munka miatt. Az esetleges tegnapra biztos lett, már az időpont is megvan, és ma megjött e-mailben a szerződések tervezete is. Az első pillanattól ahogy értesültem még a puhatolózásáról, úgy gondoltam az lenne a legjobb, ha valami módon kibújhatnék a dolog alól, csakhogy tartozok eggyel a főnöknek, és most akarja ezzel a melóval behajtani. Ma összekülönböztünk. Mondtam, hogy én nem akarom ezt a melót, akkor nekem nem jó, ő meg, hogy a pasi mondta, hogy többek között engem kifejezetten szeretne, ha résztvennék ebben az egészben, én meg mondtam, hogy nem érdekel, ő meg, hogy miattam márpedig nem fogja kockáztatni, hogy visszamondja az egészet. Elég csúnyán összevitatkoztunk, és eljöttem. Nem fogjátok kitalálni mi történt, egy bő óra múlva csörgött a telefonom. A férfi volt az. Megkérdezte mi a gond, a pénz, mert hajlandó akár többet is ajánlani, vagy hogy külföldi a meló, mert szállást is biztosít és még az utat és az útlevelet is hajlandó állni. Mondtam, hogy nem a pénz a gond. Kérdezte akkor mi, maga a munka? Hogy gondoljam át, mert ő csak és kizárólag miattam hívta fel a főnökömet, mert szeretne velem dolgozni. Azért hívta őt, hogy nekem ne legyen gondom ebből, de ha úgy szeretném, akkor visszavonja az ajánlatát, és csak velem szerződik egyedül. Azt mondtam, köszönöm az ajánlatot, de ezt még át kell gondoljam.

Azt mégsem mondhattam, hogy vele van a baj, azért, mert flörtölt velem! De azok után, hogy személyesen hívott fel, hogy hallottam a hangját, megtört bennem a jég. Úgy érzem muszáj igent mondanom, muszáj látnom őt. Másrészt meg pont ezért nem szabadna belemennem, mert nem vagyok közömbös iránta. Nem tudom mit tegyek.

2016. márc. 3. 23:46
 39/95 anonim ***** válasza:
100%

Bele fogsz menni, mert egy buta kis tyúk vagy, akinek hízeleg ez a dolog, h csak veled akar dolgozni, stb. Nagyot koppansz majd, mert csak belelovallod magad a semmibe. A pasi foglalt, emlékszel? Semmi se lehet. Nem lesztek együtt, nem fog veled járni, a legtöbb, amire számíthastz, h hullik neked is néhány morzsa a másik csaj asztaláról, jut neked is egy kávé, egy mosoly, egy kis flört a pasitól, te ebbe majd szépen belelképzeled a sokmindent,ahogy eddig is. Belezúgsz, szerelmes leszel, kitálalsz, mert már nem bírod tovább, a pasi meg közli, h de hát ő csak kedves volt, félreértettél mindent, kulturális különbség, nyelvi nehézség blablabla és bocsika.


Te meg kezdjél az érzéseiddel, amit akarsz.



De hát hülyeségre nincs orvosság, eszet nem lehet kölcsönadni.

2016. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 A kérdező kommentje:
Neked meg mi fáj??
2016. márc. 4. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!