Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kell félnem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell félnem, vagy minden pasi ilyen, mikor mérges?

Figyelt kérdés

Összevesztünk egy kis apróságon, és én fogtam magam és el akartam menni kicsit kiszellőztetni a fejem, meg lenyugodni, és mikor húztam a csizmám kérdezte, hogy most meg hova megyek, meg ne próbáljam itt hagyni. És én mondtam, hogy a szeretőmhöz (persze nincs szeretőm),erre ő meg bevágta a bejárati ajtót, engem meg visszarángatott a szobába, és lelökött a kanapéra, és azt mondta, hogy ilyet még csak viccből se mondjak.

Azóta már bocsánatot kért, ő is és én is, és megbeszéltük, de azért eléggé meglepett, ahogy reagált erre, még nem láttam ilyen durvának. Ti mit szólnátok, ha ilyet tenne a párotok?


2016. febr. 29. 17:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
69%
Ja, végül is nem csinált semmit, csak korlátozta a személyi szabadságában a kérdezőt, fizikai erőszakot alkalmazva tiltotta meg neki, hogy elhagyja a házat, ez teljesen normális.
2016. febr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

Ha a kérdező annyira el akart volna menni akkor elmegy vagy hívja a rendőrséget. Felesleges a bolhából elefántot csinálni.

De tudjuk, ezen az oldalon az is főbenjáró agresszív nőverésnek minősül, ha erősebben megfogod a karját miközben őrjöng a másik. Nevetségek vagytok, ha mindig csak a fizikai "bántalmazást" szajkózzátok, mikor az érzelmi, verbális bántalmazás is ugyanaz a tészta.

Gondolom ti mosolyogva tűrtök mindent, nyugodtan mondhat szemetebbnél szemetebb dolgot a másik az arcotokba. Mosolyogtok és egyetlen mozdulattal eldobjátok magatoktól. Aki szereti a másikat az pont nem így viselkedik ami számotokra a normális lenne.

2016. febr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Jaj, még jó, hogy túlélte a kérdező...
2016. febr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 ~OnLány~ ***** válasza:

8-as,csak egyetértettem veled.


Ugyan már.Mennyi bántalmazás éri a nőket a világon,mikor majdnem halálra verik,vagy brutálisan megerőszakolják és nem tesznek értük semmit..mert biztosan vannak olyan esetek is,amikor fenyegetve vannak és nem mernek tenni semmit a bántalmazóik ellen.


Le lehet szavazni,nagyon nem érdekel.De a barátja szerintem nem csinált semmit.Nem hiszem,hogy annyira rángatta volna..én megértem a fiút is.Ez abszolút nem vicces volt,ez már provokáció!


Nem pofozta fel,vagy rángatta meg a hajánál fogva,csak azt mondta,hogy többet ilyet még viccből se mondjon.

2016. febr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
"A szeretőmhöz"??? Ez valami poén akart lenni? Ennél még én is jobbakat sütök el.
2016. febr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
27%
Eleve nem provokálnám,de ha tudnám,hogy ilyen idegbeteg is tud lenni,dobbantanék,mielőtt még meg is pofoz.
2016. febr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, hát jó hogy azt nem mondjátok, hogy jelentse föl és máglyára a pasival. Ha a férfi férfi az a baj, ha papucs, az a baj. A pasinak nem azzal volt a baja, hogy a kérdező el akart menni, hanem hogy azt mondta, hogy a szeretőjéhez megy, még ha tudta is a pasi, hogy csak heccelni akarja vele. Ha nem hisztizik meg játssza a fejét a kérdező, és simán azt mondja, hogy sétál egyet, biztos nem lett volna semmi baja vele a pasinak.

Na, szépen le lettünk pontozva, éljen a gyakoris színvonal... :)

2016. febr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem ha ilyet mondtál volna már repültél volna ki ,mint sok más ember estében is! Úgyhogy még higgadt is volt
2016. febr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna ezt mondanod, de az hogy megrángat és lekötöz?! És itt sokan teljesrn normálisnak tartják. Legközelebb meg bezár 1 hétre a lakásba?
2016. febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem nem normalis hogy megrangat. A pasim volt mar merges ennel nagyobb dolgokert, de inkabb beleut okollel a falba, vagy az asztalra, vagy elmegy de sosem rangatna meg vagy emelne ram kezet mert normalis, masreszt tudja, hogy abban a pillanatban elhagynam.
2016. febr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!