Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kell félnem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell félnem, vagy minden pasi ilyen, mikor mérges?

Figyelt kérdés

Összevesztünk egy kis apróságon, és én fogtam magam és el akartam menni kicsit kiszellőztetni a fejem, meg lenyugodni, és mikor húztam a csizmám kérdezte, hogy most meg hova megyek, meg ne próbáljam itt hagyni. És én mondtam, hogy a szeretőmhöz (persze nincs szeretőm),erre ő meg bevágta a bejárati ajtót, engem meg visszarángatott a szobába, és lelökött a kanapéra, és azt mondta, hogy ilyet még csak viccből se mondjak.

Azóta már bocsánatot kért, ő is és én is, és megbeszéltük, de azért eléggé meglepett, ahogy reagált erre, még nem láttam ilyen durvának. Ti mit szólnátok, ha ilyet tenne a párotok?


2016. febr. 29. 17:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
78%

Lekötözésről szó sem esett, mégis mit hallucináltok már bele mindent? :D

Olyan jó ez a ma még ezt csinálja, holnap pedig összerugdos mentalitás.

Ennyi erővel aki ma kiabál, holnap a falba üt, később pedig összever. Mindenkire lehet ilyen dominóhatást levezetni. Olyanért ítélitek el amit nem is tett. Plusz szerintem a lehető legrosszabb képet festitek le az esetről magatokban.

Mint mondtam, ha a kérdező annyira komoly veszélyben érezte volna magát akkor rendőrt hív.

2016. febr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gondolkodj el kérdező!

A nők tényleg szavakkal tudnak bántalmazni (én is nő vagyok), úgyhogy máskor inkább ne mondj semmit, amíg nagyon dühös vagy, mert lehet, lehet egyszer már nem lesz visszaút. És most nem arra gondolok, hogy fizikailag bántalmaz/megöl/stb., hanem kiszeret belőled.

Egyelőre (viszont pont ebből) szerintem még úgy tűnik, hogy szeret és szerintem még a történtekhez képest elég "higgadtan" kezelte a dolgokat.

/Persze nem értek egyet azzal se, hogy egy férfi bántalmazza a párját, mert ott ugyanúgy meghalnak az érzelmek, de ez most nem ilyen jellegű eset úgy gondolom./

2016. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem is igazán a veszélyről és az agresszióról szól ez a kis történetecske hanem arról hogy szerintem a csávó egy szerencsétlen kiskölök módjára viselkedett. Néhányan itt mondták h férfias én viszont felröhögtem.

Én ilyen helyzetben mosolyogva kinyitottam volna az ajtót a leánynak. Ha tényleg szeretője van tehát csal engem, akkor minek keseregnék és tartanám ott? Menjen a búsba, üljön a szeretője f aszába. az más kérdés, hogy lejön, h ez egy cinikus, sértődött, félpoén fordulat a vitára való tekintettel szóval ezért is mosolyogva kiengedném mert szerintem az nem férfi igazán aki egy ilyen manipulációra habzó pofával ugrik. Nem kell hagyni és akkor nem lesz hatásos. Vagy lehet válaszolni, hogy akkor én meg megyek a kedvenc kupimba.

2016. márc. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hasonló eset velem is történt, egy veszekedés után az expasim besértődött, meg sem szólalt,hiába kértem bocsánatot (korábban már előfordult h egy hétig nem szólt hozzám úgy büntetett). Fogtam a cipőm és elmentem sétálni. Nem tiltakozott.

Viszont itt szerepelt egy ilyen mondat: "meg ne próbáljam itzhagyni...". Nos ez nincs rendben mert ezt azelőtt mondta a leírás szerint mielőtt a szerető "poénból" szóba került. Szerintem a párod tele van rejtett agresszióval. Olvass utána!

2016. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

22-es vagyok.

24-es lehet, van valami abban is, amit mondasz. Meg esetleg önértékelési zavarok.

De ez attól is függ milyen stílusban vitatkoztak. Ha ott tegyük fel a nő nagyon vagdalkozott a szavakkal, akkor szerintem érthető, hogy a pasi kezd agresszívabbá válni. Ha a nő nem mondott semmi bántót, akkor valóban lehet az mögötte, amit te írtál.

2016. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!