Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van kiakadva ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van kiakadva ezen a párom?

Figyelt kérdés

Én hétköznap nem szoktam főzni, de ezt ő már megszokta. Nekem a hideg kaja is tökéletesen megfelel, miután én hazaérek a munkából semmi kedvem főzögetni. Hétvégén főzök, abból max marad hétfőre, és akkor egy nap van neki főtt kaja, a többi nap vagy főz magának vagy bent eszik, stb.

És a múlt héten hazalátogatott a nővérem, és pár napot nálunk töltött. Én meg főtt kajával vártam őt. Csináltam hagyma levest, mézes mustáros csirkét, párolt zöldséget, meg rizst, plusz sonkás tésztát, ha nem szeretné a mézes mustáros csirkét. És a párom ezen kiakadt, hogy rá soha nem főzök még egy félét sem, nem hogy ennyi mindent. Meg ez alatt a három nap alatt, mindig én keltem a legkorábban, és lementem a pékségbe valami kajáért, mert gyerekkorunkba is imádtuk, mikor anyu valami péksütivel várt minket reggelente. :) És a párom mondta, hogy neki sokszor még a kávét is bent hagyom a kávéfőzőben, most meg még reggelit is hozok. De nem értem mi a baja, legalább ő is ehetett főtt kaját, plusz annyi maradék maradt, hogy utána még jópár napig elég is volt neki.

Szerintetek igaza van? Más is ki lenne ezen akadva?


2016. márc. 6. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem inkább örülj, hogy megosztotta Veled, hogy ez bántja. Nem kell mérlegelni, hogy jogos-e. Legközelebb várd haza valami finom vacsival és vidd neki ágyba a kávét. Mi baj lehet abból, ha örül?
2016. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

17:55 Kicsit el vagy tévedve. A dolgok amiket felsoroltál csupán azért lettek férfiasabbnak és nőiesebbnek kikiáltva, mert mert a társadalom így alakult. Egyiknek sincsenek olyan követelményei amik kifejezetten férfi vagy női tulajdonságokat kívánnak. A férfiak nem azért tudnak mosógépet szerelni, mert ők férfiak, hanem azért, mert valaki megtanította őket (és nem úgy születtek hogy tudják). Ha a nőket is megtanítanták, nekik sem lenne gondjuk vele. Amúgy nem is tudom te milyen helyen élsz, de felém a férfiak nagy részénak az alapokon kívül semmi fogalma sincs a szerelésről. Ellenben én pl simán összedobok egy kutyaházat a kutyáimnak (mert muszáj volt megtanulnom), a nővéremnek meg pl a bicikliszerelés a hobbija (mert szeret tekerni). Ezen kívül egy átlag nő, gyakorlással simán felemel 30 kg-ot, tudom mert rendőrnek készültem és ott mindenkinek kötelező volt emelni és röhögve megcsinálták, az egyik legkönnyebb feladatnak tartották. Ja tudom, milyen borzalmas feminista állat lehetek, hogy rendőr akartam lenni ahelyett, hogy arra élveznék ahogy a főztömet zabálják... xD

Figyuka, több milliárd nő van a földön. Képtelenség, hogy mindegyik ugyanazt szeresse. Azt ugye nem gondolod, hogy valamit minden egyes nőnek szeretni és csinálni kéne, csak mert valaki úgy döntött, hogy az nőies dolog? Mi lenne ha holnaptól valaki úgy döntene, hogy az általad legjobban gyűlölt tevékenység női dolog lenne? Azontúl megdicsőült tekintettel végeznéd te is? 2016 van, nem omlik össze a világ ha valaki nem tesz meg valamit amit nem szeret. És ha még mindig nem értenéd a különbséget: a kérdező nővérét nem kell minden nap az élete végégig kiszolgálni, ő csak pár napot volt ott vendégként (akiknek ugye külön tisztelet jár, ha szeretik). Ezért más neki főzni. Ja és egy jó testvér egész életedben veled van, ezt a legjobb pár sem tudja felülmúlni.

2016. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!