Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak ez a kettő lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ez a kettő lenne, akkor egy kissé teltebb lányt választanátok, vagy egy egészséges életmódú, sportos, fitt lányt? Miért?

Figyelt kérdés

Mondjuk a teltebb lány mondjuk 170 cm-es magassághoz 70-75 kiló, a másik lány pedig vékony, enyhén izmos, és pontosan kiszámolja a kajáját, heti 3-4x edz.

Most az egyéb tulajdonságoktól tekintsünk el!



2016. márc. 19. 20:10
1 2
 11/15 VirágésBence ***** válasza:
45%
A csinos lányt választanám, mert én is szeretek sportolni és edzeni, ez is egy közös érdeklődési kör vagy akár program lehetne, ráadásul egyfajta akaraterőre és igényességre vall és ez bejön egy lányban, a harmadik, amiért őt választanám, mert esztétikailag szebb és szexuálisan jobban vonz.
2016. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13%

Nálam igazából ennyi alapján mindkettő kiesik.

A sportmaca azért, mert nekem ilyesmire nincs energiám a napi meló után, a dagadt meg hát... dagadt, no.

2016. márc. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
4-es vagyok... De igen... kilókban bizony izom ment a zsír helyére! :D
2016. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

170 cm-nél a 70 kg szerintem pont a határeset. Ismerek én 170 cm-es 70 kg-os lányt teli izommal, meg olyat is, akin zsír van. Szerintem a kilók helyett fontosabb az alakot nézni, ha az szép, fitt és tónusos, tök mindegy, hogy valaki hány kiló.


21L

2016. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Titusztitusz ***** válasza:
59%
Amennyiben az első lány nem sportol semmit sem, és a 70-75 kilója órmótlan-formátlan-löttyedt formákhoz társul, akkor gondolkodás nélkül a második lányt választanám...Főleg úgy, ha a másodiknál a vékonyság, "enyhén izmos" formákkal társul...És sok sporttal...
2016. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!