Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a külföldi pasi mánia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a külföldi pasi mánia?

Figyelt kérdés
Napi legalább két kérdést olvasok angol, német, török, bolgár pasassal, hogy csak azt említsem, amikkel mostanában találkoztam.
2016. ápr. 9. 04:30
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
34%

#20


Amúgy egy csomó holland meg egyéb nyugati van akik imádnak pl. Szigetre jönni, mert a magyar nőket könnyű megfektetni külföldiként. Ugyanezt lengyel/cseh/ukrán földön szintén eljátszák. Ők itt automatikusan gazdagok, ráadásul hazudozhatnak bármit hogy mi van otthon.

2016. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
86%

18, 19-es: Értelek titeket is és van igazság abban, amit írtok, nyílván máskepp látja a dolgokat az, aki ott él köztük és másképp, aki csak pár napot/hetet töltött ott el. Ettől független még mindig jobbak a tapasztalataim velük, mint itthon a fiúkkal. Már csak ha annyit veszek példának, hogy a bulikban hogy próbálkoznak a magyar srácok és hogyan néhány külföldi.. A magyar az konkrétan odajött és el kezdett fogdosni és nem értett a szóból, hogy hagyjon békén, míg az egyik külföldi srác odajött és megkérdezte angolul, hogy lenne-e kedvem táncolni vagy hogy nem zavar-e. Ezek apróságoknak tűnnek, de szamomra nem azok.

Azzal mondjuk ne értek egyet, hogy itthon az udvarlassal semmit nem lehet elérni... én imadom, ha egy fiú képes és tud udvarolni. Nagy plusz pont, de komolyan. Az, hogy ez nem mindenkinek tetszik, már más dolog.

2016. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
16%

22-es

Szóval mondtál egy rossz magyar és egy jó külföldi tapasztalatot, aminek nyomán kijelentetted, hogy a külföldi getzi mindig édesebb és az is marad. Bravo!

Ha én is így működnék, az összes magyar csajt ordas prostinak mondanám, szóval nagyon nagy szerencsétek, hogy nem vagyok ilyen szemellenzős.

2016. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
35%

#22


az a baj, hogy nem igaz. Ha nem nyomulsz mint valami hülye akkor rögtön lepasszívoznak a magyar csajok, te leszel a lúzer onnantól. Ha nem rinyász szexért 1-2 héten belül akkor pedig rád sütik, hogy "olyan vagy mint egy 14 éves csaj". Szóval nesze neked udvarlás és hosszas romantikus ismerkedés, séták a holdfényben stb. Nincs rá igény. Ami persze nekem szar, mert az a "fogdósos-füttyögős" dolog nekem sosem fog menni. Tudod mi a "jutalmam", hogy nem vagyok tahó? Örökös magány.

2016. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is kulfoldi parom van, de nem az utlevele nem jelentett automatikusan atszexelt ejszakat es nekem sem csak szexre kell o, mert jol beszelunk nyelveket mindketten (aki nem tudja magat rendesen megertetni, az inkabb hanyagolja magara azt a frazist hogy jol beszel mert csak nevetsegesse teszi magat :'D), megertjuk egymast kapasbol tobb nyelven, magasan edukált, torekvo és az o fele pasikat szeretem kinezetre is. Es igen torok. Mert az orszagaban eltem evekig es bizony ott nem fogok kajtatni magyar pasik utan csak azert hogy magyarul beszeljuk meg mi lesz a reggeli. Amugy pedig az orszagban jellemzo remenytelenseg jellemzo mar a korombeli (20as evek eleje) fiukra is, nekem pedig nincs szuksegem semmi pesszimizmusra az eletemben, meg arra sem hogy azt hallgassam hogy milyen szar itt neki mert 3 muszakban gyari munkas. Ezzel persze nem azt mondon hogy mindenki ilyen, de keves torekvest latok a magyar ferfiak koreben (ez pedig tudom hogy a szociologiai hatterbol adodik de nekem akkor sincs szuksegem ilyesmire), es engem lehuznak.
2016. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
83%

#23: Ez csak EGY példa volt a sok közül, amit ÉN MAGAM tapasztaltam, és nem erre az egyetlen egyre alapozva jelentettem ki azt, amit. Hadd döntsem már el amúgy, hogy én magam milyen nemzetiségű pasit preferálok. Kötve hiszem, hogy ez rajtam kívül bárkire is tartózna. Ja és ezenkívül elfelejtettem említeni az egyik legfontosabb dolgot: a tipikus magyar mentalitás. A büdös életben nem találkoztam még ilyen sok rosszindulatú emberrel, mint itthon. Egy a lényeg: a másikat fúrni, piszkálni, kinézni és sokszor lenézni, beszólogatni és rosszalló megjegyzéseket tenni, ha saját véleményük szerint "kilóg a sorból". Szánalmas.

Felőlem annak nevezed a magyar lányokat, aminek akarod, én soha nem voltam r*ibanc, akinek 2 szép szó is elég, ahhoz hogy beterpesszen, aki hullarészegre issza magát és rámászik bárkire, aki ágyról-ágyra jár stb.


"szóval nagyon nagy szerencsétek"

:DDDD Még nekünk szerencsénk? Imába ne foglaljuk a nevedet, csak mert te ilyen nagylelkű vagy? :) Inkább az a szerencsénk, de nekem biztosan, hogy nincs ilyen pasi a közelemben. Megkímélnek a hülyeségüktől.


"Ha nem nyomulsz mint valami hülye akkor rögtön lepasszívoznak a magyar csajok, te leszel a lúzer onnantól. Ha nem rinyász szexért 1-2 héten belül akkor pedig rád sütik, hogy "olyan vagy mint egy 14 éves csaj"


Érdekes, én személy szerint SOHA nem díjaztam azt, ha valaki nyomul, mint egy barom és nem ért a szóból. Azt meg pláne nem, hogy 1 hét után beközli, hogy már szexelni akar. Én ennek a szöges ellentéte vagyok, soha nem voltam ilyen és soha nem is leszek és igen is szeretem, ha udvarol a pasi. Séta a holdfényben pl, hogy téged említselek, igen is tetszik. Romantikus vagyok és nekem imponálnak az ilyen dolgok. Az a vicc, hogy több ilyen barátnőm is van, aki ezt igényelné, mégis mindig arra panaszkodnak, hogy egy srác se volt erre képes, akikkel eddig dolguk volt.

Szóval nem kell általánosítani és rámondani, hogy az összes csaj ilyen, meg az összes pasi olyan, mert kivételek mindig is léteztek..!

2016. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
4%

#26


Az a gond, hogy azok akik nem nyomulós srácok, azok "nem néznek ki elég jól" a nők számára, inkább kiegyeznek a bunkósággal, ha hozzá ilyen Majka-féle menőség társul meg jó kinézet.

2016. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
94%

#27: Figyelj, nem tudom hányszor kell még leírjam, hogy ne beszélj "a nőkről" és, hogy "a magyar nők". Nem érted, hogy nem mindenki ilyen? Ezt most írom le kb harmadjára.

Mellesleg a külső mindenkinek fontos egy bizonyos szintig, férfiaknak, nőknek egyaránt, ezt kár tagadni. Olyannal senki nem fog összejönni, akit egy kicsit sem tart vonzónak.

Az, hogy valaki hogy néz ki: jóképű, átlagos, átlag alatti stb, abból nem következik egyenesen arányosan, hogy akkor belsőre milyen. Hogy nyomulós, romantikus, visszafogott, bunkó, nagyképű... Nyomulós srácokban is van helyes meg kevésbé helyes, nem ez határozza meg a dolgot.

2016. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
8%

#28



Jó, hát rondaként amúgy mindegy mit teszek. Bár én inkább azt teszem amit jónak látok, és amit érzek - és ebbe a nyomulás nincs benne. Ha jól néznék ki akkor se tenném. Igaz akkor értékelnétek is, de így... "Csak azé' nem nyomul mer' ronda, ilyen fejjel nem is lehet".

2016. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
4%

26-os

Szóval te ilyen qrvára ismersz engem, újabb bravo.

Nem mondok már semmit sem, dugjon téged, akinek 2 anyja van.

2016. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!