Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a külföldi pasi mánia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a külföldi pasi mánia?

Figyelt kérdés
Napi legalább két kérdést olvasok angol, német, török, bolgár pasassal, hogy csak azt említsem, amikkel mostanában találkoztam.
2016. ápr. 9. 04:30
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
10%
Büdös kärvák! :)
2016. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
53%

Enyle logikai következetlenség, #3. A törökökre nem lehet "ráhúzni" semmit a tapasztalatok alapján, viszont ugyanerre alapozva ki lehet mondani, hogy a külföldi pasik nyitottabbak, magabiztosabbak.

Zárójelesen jegyzem meg, hogy ki ne lenne magabiztos, ha tudná, hogy az útlevele szinte magában felér egy átszexelt éjszakával? Nyilván sarkítok, persze, és nincs bajom a külföldiekkel. Nekem is volt brit barátnőm.

2016. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
55%

Hogy mi ez a mánia?

Divat gyűlölni a hazait. Mindig ez van, ez volt,régen is, csak akkor nem volt felhozatal(mondjuk NDK-s csajok aztán szerettek dugni, az olaszok faszik meg tudták, hogy 1 pár nejlonharisnyáért bármelyik magyar lány magától térdel elé...).

Természetesen érdemes kihasználni az érme másik oldalát, hiszen ha te mész el Lengyelországba, ott igen komolyan kedvelni fognak, pusztán mert magyar(nem lengyel) vagy, ráadásul a lengyel lányok, bocs ezért, de szebbek, jobban adnak magukra, mint a magyarok.

2016. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
75%
Emberek,nyugodjatok le.:-)
2016. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
16%
A magyar meg a többi európai nép kihalásra van ítélve. A férfiak mellőzve lesznek és jön az arab-néger-cigány utánpótlás.
2016. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
25%
A nyugatiakat azért szeretik, mert van pénzük. A törököket, arabokat, négereket pedig az erőszakos jellemük miatt.
2016. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
81%

Egyetlen kalandom volt eddig egy félig olasz, félig tunéziai pasival és nem bántam meg. Párkapcsolatom még nem volt Külföldivel, de nem zárkózom el előle, mert nem vagyok előítéletes sem rasszista. Nyilván van olyan nemzetiség, akikkel nem szívesen létesítenek bármiféle kapcsolatot, de nem határolom el magam az új dolgoktól. Nem értem miért fáj itt egyeseknek, hogy sok lány külföldi sráccal kavar. Őszintén megmondva, bár mint mondtam kapcsolatom nem volt külföldivel, de voltam pár országban és kezdtem megérteni, hogy miért van ez. Sokkal közvetlenebbek voltak, kedvesek, tudtak rendesen udvarolni, ja és ez nem annyiból állt, mint sokszor itthon, hogy utána füttyögök és/vagy kiabalok, hogy jajj de megdugnálak.. Nem azt nézték, hogy mekkora a melled, milyen ruha van rajtad, nem méregettek, mint 1 darab húst. Nem mondom, hogy magyarok közt nincs ilyen pasi, de mostanában úgy érzem ez már elég ritka.

Én magam is félvér vagyok, lehet ezért vonzanak jobban pl a barnább bőrű, sötét szemű és hajú külföldi srácok, pl. spanyol, brazil stb. Szívesebben jönnék össze igen egy fent említett külföldi sráccal, mint egy itthonival, mert szeretnék kipróbálni mást is a megszokotton kívül.

De mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy kivel jön össze. Ha Külföldivel, hát akkor vele, ha ő így érzi jól magát, akkor nincs semmi gond.

2016. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
26%

"Sokkal közvetlenebbek voltak, kedvesek, tudtak rendesen udvarolni, ja és ez nem annyiból állt, mint sokszor itthon, hogy utána füttyögök és/vagy kiabalok, hogy jajj de megdugnálak.."

Mert nem ismerik a magyar nőket, és nem tudják, hogy udvarlással lóf...t sem lehet náluk elérni. Egy magyar srácot le se szartok, ha normálisan próbálkozik.

2016. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
19%

#17


Lehet otthon ők is "prosztónak" minősülnek, csak itt nem tűnik fel, mert más kultúrkör. Lehet más gesztusok náluk otthon pont ez a füttyögés helyi megfelelője... Amúgy magyarban is csak a bunkók ilyenek - a vicc az, hogy Ti csajok mégis velük vagytok aki nem füttyög az "fatökű" és lúzrnek van tartva.

2016. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
50%

19-nek nagyon igaza van.

Itthon én vagy bunkó lehetek, vagy lúzer, nincs köztes.

Amikor angol haverjaimmal mentünk bulizni a belvárosban és én is csak angolul beszéltem, minden csaj pozitívan reagált a közeledésemre. Azért ez elmond valamit, nem?

2016. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!