Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a külföldi pasi mánia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a külföldi pasi mánia?

Figyelt kérdés
Napi legalább két kérdést olvasok angol, német, török, bolgár pasassal, hogy csak azt említsem, amikkel mostanában találkoztam.
2016. ápr. 9. 04:30
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
94%

Én is tapasztalatból mondom, hogy igen is van ilyen lany, de kár tépnem a szám, mert te elvakultan fújod a saját igaznak vélt baromságodat. Menthetetlen, de az ilyenek, mint te, akinek hiába mondod és magyarázod, egyik fülén be, másikon ki, az meg is érdemli, amit kap. Plusz legalább megkímélsz minket, udvarlásra és kedvességre vágyó lányokat a pesszimista hozzáállásodtól.

Ja és egy kérdés: talán Magyarországon belül az ÖSSZES lánynál bepróbálkoztál, hogy lazán kijelented, hogy idehaza biztosan nincs ilyen lány? Több millió nőnél? Kötve hiszem, akkor meg ne dobalozz olyan dolgokkal, amit alá sem tudsz támasztani. Itt is elmondtuk páran hogy van erre még igény, úgy hogy az állításod már itt megbukott.


Amúgy ne keverjük a szezont a fazonnal, mert látom ezzel némi probléma van: én nem azt mondogattam, hogy nekem az udvarlas a fő mindenekelőtt és a külső csak egy másodlagos dolog, ezt nem tudom honnan szedted. Ezt is írtam, hogy a külső mindenkinek fontos, olyannal nem senki nem jön össze, akihez nem vonzódik!! De a kettő nem zárja ki egymást, magyarul attól, hogy valaki jóképű még lehet udvarias és ha valaki átlagos vagy az alatti, ugyanúgy lehet tahó és fordítva. Nem arról papoltunk, hogy ha valaki udvarias, akkor már is a nyakába ugrunk, emellett sok más tulajdonságot ia figyelembe veszünk, mint pl a külsőt, hogy témánál maradjak.

2016. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
35%

#41


Hozzám senki nem fog vonzódni... Eláshatom magam. Vagy visszamegyek az időben és kinyírom az apám

2016. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

#42: De ne állj már hozzá ilyen negatívan! Miért mondod ezt? Mindenkiben van valami, ami vonzó. Ha a külső miatt mondod, akkor hidd el, sok olyan előnytelen külsejű fiú/lány van, akinek van barátja/barátnője. Számos olyan tulajdonság van, ami nagyon sokat tud dobni az emberen, hiába külsőre nem vonzó. Jó humor, magabiztosság, határozottság, jó beszélőke stb.

Ne add fel, mindig van remény!:)

2016. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

#43


Na jó ez igaz, sőt ha reálisan nézem reményem van - talán még egész átlagos helyzetem van. Humorom van, fogalmazni jól tudok (regényeket írok hobbiból), aztán még ami van... Beszélőkém csak akkor jó ha már oldottabb a viszony, kezdetben nagyon zaavarban tudok lenni, ahogy sajnos "intimebb" helyzetben is csak dadogok vagy dumálok összevissza :S


De azért jó lenne ha a külsőmre is tudnék alapozni, mert így kicsit izmozni kell hogy megkedveljenek. (És félek mindig, hogy majd megcsalnak)

2016. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!