Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy őrülten szerettetek valakit, de az illető nem is akart hallani rólatok?

Figyelt kérdés

Nekem talán az a legrosszabb, hogy lett volna esélyem megszerezni, de elszúrtam. Talán, mert kevés barátnőm volt és nem tudtam, hogyan kezeljem a lányt. De én akkor is szerettem és nem csaltam meg, vagy hagytam ott. Sajna neki a menő legények (úgymond rossz fiuk) jobban bejöttek, nem számított, hogy minden két hónapban kellett cserélje őket, mert mind otthagyták és ahogy az egyik ment a másik már jelentkezik is.

Jah, meg szokott hiú reményeket kelteni bennem, de csak a naivitásom visz bele, hogy mindig szóba állok vele, meg mindig igyekszek segíteni neki.

20f

mennyi ideig tartott ez a "kín" nektek?


2010. ápr. 7. 07:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

ez a csaj se akiről én beszélek nem a bunkókat szereti. A pénz, az autó vonzza, meg a kigyúrt, jóképű pasik. Velem csak azért dumál, mert szereti a társaságom, jól érzi magát velem, mert vidám gyerek vagyok és mindig jókedvre derítem. Pénzem van, csak nem autóra költöm, hanem fogszabira, ami így 20 évesen nagyon drága. Bizti rontanám az imázsát.

És ami a legrosszabb, hogy nem is bunkó, vagy nagyképű, amiért azt mondhatnám, hogy kell a fenének...sőt, mindig kedves velem.

2010. ápr. 7. 18:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Volt már velem ilyen. Nem azért foglalkozol vele, mert naív vagy, hanem mert szereted. De ha ő már nem szeret, nincs értelme futkosnod utána. Inkább mond meg neki, mit érzel, és ha ő nem úgy érez, lépj tovább. Elsőre persze nehéz, de tovább kell lépni.
2010. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Basszus mintha a saját történetemet olvasnám..

Én se akartam letámadni gyorsan,szépen lassan haladtam vele előrébb,tudta is,h komolyan szeretném őt,erre kb 1 hete összejött mással. gondolhatod,h össze vagyok törve.

ez a kín még egy darabig biztos fog tartani,főleg akkor ha látom kézen sétálni fogva ezzel a ... /hétfőn egy helyre megyünk bulizni, nem tudom mit fogok csinálni,de az alkohol sok jót nem fog kihozni belőlem/

20f

2010. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, a rossz az volt, hogy előtte ő is szeretett engem és együtt voltunk. :P Aztán mondta, hogy hagyjam békén örökre, vége. Undorító állat az ember. :)
2010. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!