Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem akarok a nőkkel hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem akarok a nőkkel hosszú távra tervezni, csak visszajárnék hozzájuk látogatóba, hogyan tudassam ezt velük, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 21:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Tudtál is meg nem is segíteni. :-) Egy hasonló férfival ismerkedem, bocs, hogy ennyit kérdezek. Ilyesmit akarok, nem igénylem a napi/heti kapcsolattartást.

A válaszod tele van ellent mondással. Nincs nálad olyan, hogy kuka, de tartós nem lesz, nem akarod, hogy beváljon. Barátkozni lehet. Ezt nem értem esküszöm. Utána/közben? De előbb utóbb kuka lesz, nem lesz tartós. Vagy ha már nem vagytok együtt, megmarad a kapcsolat max baráti szinten, időnként beszéltek, ha ő is megértette, hogy vége, kulturáltan lezártátok, de van némi kommunikáció? Vagy teljesen eltűnjön, így érted.

2016. máj. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Semmi probléma kérdezni nem szégyen.Nincs nálam kuka mint írtam lehet hosszabb ideig barátságot ápolni még ha nem is vagyunk szexuálisan együtt.Most húzzam meg a nőket utána meg pörgessem tovább a kormányt.Nálam ez nem így működik,szeretnék utána is beszélőviszonyba maradni velük persze nem minden nap.Írtam egyszer én nem a szerelmet keresem a nőkben ,lazán szeretném kezelni a kapcsolatokat nem akarok napi szinten az életük részese lenni.Barátkozni mind e közben lehet a kapcsolat legelejétől.A kapcsolat az megmaradhat mindvégig baráti szinten ha már szexuálisan nem vagyunk együtt.Nem akarom ,hogy teljesen eltűnjön mert bármikor szüksége lehet valamelyik személynek a másikra.Lehet számodra a válaszaim ellentmondásosnak tűnnek, ahogy gondolkozom vagy ahogy látom a dolgokat de hidd el nem az.De ha te is efféle kapcsolatot akarsz mint említetted akkor te sem a szerelmet keresed gondolom.
2016. máj. 6. 11:25
 23/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Értem.Vannak ilyen gondolkodású lányok, csak kevés. Nem az, hogy nem keresem a szerelmet, csak nem tapasztaltam. Akivel ismerkedem, eleinte nem tetszett, a hibáival együtt, mint embert kedveltem meg, ez a rózsaszín köd történet, amikor ész nélkül rámásznak egymásra emberek, az nekem ismeretlen. Én sem akarom, hogy minden nap/héten találkozzunk. Ez nem azt jelenti, hogy elfelejtem, vagy hogy csak egy numera akarok lenni. Van hobbim, lekötöm magam, néha magányos vagyok, de nem igénylem a társaságot. Szeretném tudni mi van vele, akkor is ha már nem lesz szex köztünk. De mint mondtam, nem lesz könnyű ilyen nőket találnod.
2016. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Én kutatni fogok pedig ,de ha te nem tapasztaltad a szerelmet akkor valószínűleg nem is fogod mert ha ilyen kapcsolatot akarsz fenntartani amit említettél az kevés férfi fogja tolerálni rajtam kívül:D:D.Sok pasi megbolondul,megveszik ha már naponta nem találkoznak,nem beszélnek a szexről már ne is beszéljünk.Mondjuk véleményem szerint esetleg ha nem lenne már szex köztetek az adott pároddal majd, az onnantól a pasinak felejtős leszel,lehet egy kis ideig tartani fogja a kapcsolatot de egy idő után szépen elkopik mint a radír.De próba szerencse.
2016. máj. 6. 15:41
 25/28 anonim ***** válasza:
Persze:-) Nálam valami kötődési zavar van. Nem azt mondom, hogy nem tudok szeretni, csak nem szerelemmel. Fokozatosan megszeretem, elfogadom, mint embert. Ez kell is a szexhez. Ha ez már kialakult, miért dobnám mindezt el, ha már nincs szex. Nem állatok vagyunk, hogy ha már nem párzunk, keresek új hímet. Az se biztos, hogy nem lesz tartós, csak tudom milyenek a férfiak. Úgyis megunja velem, de ettől mint embert tisztelhetjük egymást és megmaradhat a kommunikáció.
2016. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Teljesen egy hullámhosszon mozgunk szerintem ,most nagyon jól megfogalmaztad mit is akarsz valójában ,csak azt nem tudom hogy erről már beszéltél azzal a pasival akit említettél hogy te mit is akarsz valójában és ezt hogy fogadja majd.De így szerintem nem lehet hozzá állni "Úgyis megunja velem" mert akkor minden kapcsolat halálra van ítélve.Szerintem azok unják meg egymást akik napjában együtt vannak.Mondjuk ha nincs szex én is utána fenn akarok tartani egy egészséges viszonyt attól nem kell eldobni a másikat.Miért dobjam el azt aki örömöt okozott nekem akkor az úgy jönne le "hogy csak arra kellett".Hol marad az emberi oldal?Szerintem ez nem kötődési zavar csak mi így látjuk a dolgokat.
2016. máj. 7. 12:51
 27/28 anonim ***** válasza:
Csak, abban bízom, hogy nem ismerjük egymást.:-) Nem őt nem avattam be még, a ritka találkozás, nem zavarná, ő sem igényli a társaságot. Azt nem tudja, hogy én sem. Azért nem tudja, mert nem barátkozós fajta. Félő, hogy megszakítaná velem a kapcsolatot, ha szakítunk "szexuálisan", ahogy a többi nőjével tette, bár ők nagyon hisztisek, értetlenek, erőszakosak voltak. Én se keresném, ha látnám, hogy lezárta. Ez tart vissza attól, hogy együtt legyünk. Nem akarok szexbábu lenni, pár hétre. Köszönöm, hogy reagáltál!
2016. máj. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen tettem.Hát tuti nem ismerjük egymást:D csak így monitor előtt ülve próbálunk reagálni a gondolatmenetekre.Szerintem akkor tudasd vele,hogy te mit is akarsz valójában,abból akkor későbbiekben baj nem lehet,és nem kell szexbábunak lenned.Az olyan lányokat máshol kell keresni.Ha valami kérdésed lenne akkor nyugodtan írj rám még ha nem is beszélnénk mindennap.
2016. máj. 8. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!