Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem akarok a nőkkel hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem akarok a nőkkel hosszú távra tervezni, csak visszajárnék hozzájuk látogatóba, hogyan tudassam ezt velük, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 21:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Meg van hova fejlodni kerdezo :)

Ha ugyes vagy, menni fog. Abszolut kivitelezheto ;)

2016. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy, már az elején felkészíted őket arra, hogy a minden napos életed részei nem lehetnek, ritkán találkoztok majd. Ha jól értettem Te senkivel nem akarsz össze bútorozni, mindegy milyen a nő, Te ezt már eldöntötted. Van ilyen nőben is. Persze sokan megköveznek majd, hogy szexmániás hím soviniszta vagy. A nőre meg a r___nc kifejezést alkalmazzák. Pedig itt valami kötődési zavar van. Akarsz is egy biztos partnert, akit lehet látogatni, de ne függj tőle. Van ilyen nőben, csak ritka.N
2016. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

Annyi a trükk ba-.sszátok meg, hogy át kell ba-.szni a nőket.


Szerintetek én hogy dugtam 2015-ben 16 nővel, akik közül egy sem egyéjszakás volt? Hát úgy, hogy egy büdös szóval nem mondtam soha hogy alkalmit vagy tartósat keresek, egyszerűen csak ismerkedtem velük, aztán a legtöbbel lefeküdtem 2-5 randi után.


Ne legyetek már ilyen punik. "Jaaaj, nekem nem kell komoly kapcsolat, de azért megbántani sem akarom a nőket." Szard már le. Legyél már kicsit tökösebb. A konfliktusokat néha vállalni kell az életben az érdekeink érvényesítéséhez. Szerinted akik sok nővel dugnak vagy egyáltalán vannak érzelemmentes szexkapcsolataik, ők minden esetben megbeszélik a lányokkal hogy "oké, legyen csak szex"? Szart.

2016. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

13-as

Én is és gondolom a kérdező is ismeri már az általad leírt "módszertant", de sztem arra kíváncsi, hogy létezhet-e olyan scenario, ahol nem kell getzinek lenni, hogy mégis elérje a célját.

2016. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%

13-as, az ilyen férfinak nem nevezhető gerinctelen élőlények helyett is én szégyellem magam ^^

képzeld, több nővel voltam mint te és egyet se vertem át. :) mind tudta, hogy mire számíthat, mégis jókat keféltünk.

NEM KELL ÁTBASZNI A NŐKET, és ha úgy akarsz kettyinteni kedves kérdező, h nem akarod bántani, átb aszni őket akkor nem punci vagy hanem gerinccel rendelkező férfi ^^

2016. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Kedves fiúk/férfiak, megragadom az alkalmat, hogy megköszönjem mindazok őszinteségét akik tudván tudták ha csak kalandot, kötetlen viszonyt képzeltek velem és tudtomra is adták, még az első alkalom előtt, aztán eldönthettem mi legyen.


Aki meg elsunnyogja ezt a kis 2 perces beszélgetést, amivel nagy jót tenne és ráadásul nem kerül semmibe az rhdjn meg.

2016. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Hát nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.Látom sokan értitek,hogy pontosan mit is akarok és ezt körül is írtátok.Női reakciókat is véltem felfedezni itt kiemelném az 5 és a 12 es hozzászólót bár lehet ugyanaz a hozzászóló de köszi.Konkrétabban nem szeretném őket megbántani és a legelső perctől kezdve a tudtukra akarom adni,hogy mit is akarok.Nem a nagy szerelmet keresem mert én abban nem hiszek az ilyen mende monda a számomra.Nem akarom azt ,hogy az egyik fél többet is érezzen a másiknál,részemről biztos nem fog még ha többször is összegyűrnénk a lepedőt.Egyszerűen csak jól szeretném érezni velük magam és nem szeretnék egynél leragadni,kötődni sem nagyon akarok csak úgy egészséges mértékig.Ha az elején ezt normális emberi kulturált módon tisztázzuk akkor mi lehet a baj? véleményem szerint semmi max vakvágányra futok vagy célt érek.Mint valaki írta gerinces emberként őszinte akarok lenni a nőkhöz és eszem ágába sincs megbántani és alázni őket.Ez így tiszta.Még egyszer köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 5. 13:45
 18/28 anonim ***** válasza:

14:

Értelek. De szerintem nincs.


15:

Oké, azt gondolsz amit akarsz. Én élem tovább a világom.


16:

Oké.


17:

A gerinces emberek farka nem sok pinában jár az életük folyamán. Ha te ezt választod, azzal semmi baj nincs, csak ezzel legyél tisztában.

2016. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
5- ös egyben 12-es vagyok. Hát szívesen. Bár én is gyűjtenék anyagot a témához. Még mindig nem világos számomra, ha jól érzed magad valakivel, nem gyakran találkoztok, max mennyi ideig tervezel valakivel maradni? Értem, hogy nem vagy monogám, de ezt hogy kell konkrétan elképzelni? 1,5 hónapig csak egy nő és "kuka", jön a következő. Vagy egyszerre több nő, amiből tartósabb is lehet valamelyik, ha beválik, de ők tudnak egymásról?
2016. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
19 nek. Válasz az első kérdésedre az idő semleges, lehet ezt hosszabb ideig is ápolni kialakulhat egyfajta barátság független attól ,hogy nem keressük egymást naponta.Nem feltétlenül kell egy kapcsolatot szorosra fűzni mert akkor az egyik fél mint írtam mindig többet fog akarni és ez elmegy rossz irányba.Nincs nálam olyan ,hogy kuka nem kur....kat keresek ,miért ne lehetne ismerkedni így ismeretlenül is.Emberek vagyunk társas lények.Mint mondtam nem akarok egy nőnél leragadni,többekkel szeretnék kapcsolatot kialakítani, és természetesen ők tudjanak egymásról nem akarok semmi maszatolást.De ezt a kapcsolat elején mindenféleképpen tisztázom ezért is írtam nem akarok sértődést és bántódást okozni.Tartósabb nem hinném hogy részemről lesz,és a másik félben ezt nyomatékosítom is ,hogy ne érezzen többet szimpla barátságnál.Nem akarom ,hogy valamelyik is beváljon mert akkor a többivel nem lennék korrekt.Egyszerűen én így szeretném élni az életem.Remélem tudtam egy kicsit segíteni így, de ha nem nyugodtan kérdezz.
2016. máj. 5. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!