Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Múlt héten kezdeményeztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten kezdeményeztem a szomszédomnál, ma a nyögését hallgatom a falon keresztül, hogy tehetném túl magam ezen?

Figyelt kérdés

Van egy csinos nő, régóta tetszik már nekem, de eddig különböző okok miatt nem közeledtem felé, egész múlt hétig. Elhívtam egy cukrászdába, igent is mondott rá. Nagyon kedves, nyitott személyiség, tényleg egy olyan igazi barátnő típus. De valamit félreérthettem a sütizéssel, mert most azt hallgatom, ahogy valami pasi döngeti.

Nem tudtam, hogy van barátja, de nem sajnálom tőle, csak olyan rossz hallani, hogy mit csinálnak. Beleéltem magam, hogy elfogadta a meghívásom, mint egy tini, olyan voltam, remegtem belül, miközben elhívtam, utána ugráltam örömömben otthon. Erre most ezt kell hallgatnom. :/

2 éve nincs senkim, mert nem kerestem, sok volt az ezelőtti 5 éves kapcsolatom, ki kellett tisztulnom. Végre újra éreztem, hogy igen, őt akarom, vele akarok lenni. Pedig már nem vagyok tini sem, mégis teljesen megbolondultam. Most viszont elég rendesen összetörtem.

Aki volt ilyen helyzetben, mit tett ilyenkor?


30F



2016. máj. 23. 22:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem latok ellent mondast a kozott hogy szexel es szivesen elmegy veled valahova. Nem tartozik semmivel. A #9 nem ertem milyen kapcsolat atertekelesrol beszel :D


Az a "baj" hogy mar ugy indulsx neki hogy bnod. A cel sosem egy konkret szemely, hanem egy valaki, akivel osszeilletek. Ehhez pedig tobb novel kell talalkozni. Aztan mutatkozik meg melyik az a valaki v. valakik.

2016. máj. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!