Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló kisgyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló kisgyerekes anyukák miért mindig gyermektelen férfiakat akarnak maguknak?

Figyelt kérdés

Mért nem jó nekik az olyan férfi, aki szintén egyedül neveli a gyerekét vagy akivel ugyan nem él gyerek, de van gyereke, aki az exével él...

Így zsák a foltját típusú kapcsolat lenne, megértenék egymást, hasonló szituk, hasonló felfogás....


De mégis az látszik, hogy csak azért is független, gyermektelen pasi kell nekik.

Aztán ki vannak akadva, ha a pasinál vagy annak családjánál eleve mínusszal indítanak a pereputty miatt...

Ki vannak akadva, ha nem kellő mértékben abajgatja az újdonsült a gyereküket... Egy csomó mindenen ki vannak akadva, egy csomó mindent elvárnak, tökéletest akarnak, de maguk nem azok...

Miért?

Miért nem érik be hozzájuk hasonlóval?



2016. máj. 25. 15:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a saját életeddel szerintem. Egy ember miatt általánosítasz itt. Akkor ennyi erővel gyerekes férfiaknak is csak szingli nő kell, és vice versa. Húha.
2016. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Úr isten... Bocs, nincs több kérdésem...
2016. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Én sokáig voltam egyedülálló anya. Nálam ismerkedéskor + pont volt a gyerek, mert egy gyerekes apa tudja mivel jár ez, mik fordulhatnak elő egy gyerekes szülő életében, tudja mit vállal ha egy anyukával kezd. Aztán mégis úgy alakult, hogy egy gyermektelen férfi lett a férjem és a második gyermekem apja. Ember tervez...szóval felesleges ezen agyalni szerintem.
2016. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10+rsbol kiderult, h eleg magy agytroszt lehetsz.en leptem. Tovabbi jp parkeresest
2016. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Az oroszlánoknál ez úgy van, hogy megeszik a másik kani kölyökeit. Ebből az következik, hogy meg kell enned a gyerekeit, és oda kell vinned az almodat a kotorékhoz.
2016. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Minél több gyerek van, annál bonyolultabb a kapcsolat.


Nincs gyerekem, de ha összejönnék gyerekes férfival, azt csakis úgy tudom elképzelni, hogy ha a férfinél van elhelyezve a gyerek. Akkor nincsenek váratlan meglepetések, akkor mindig számolni kell a gyerekkel.

2016. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Másodiknak: lehet, hogy az állatvilágban így van, de én embernek tartom magam. Ezen kívül én elfogadom a másik gyermekét is, sőt szülnék is neki, mert nekem csak egy gyerek van. (De már kicsit idős vagyok ehhez)És mivel létezik ilyen felfogás, valószínűleg nem egyedül vagyok vele. Csak jó helyen kell keresgélni.

Különben egyetértek, hogy nem jó gyermektelent választani. Tapasztalat. Az amelyiknek nincs gyermeke, sose fogja megérteni, hogy egy anyának a gyerekéhez való viszonyánál nincs drágább, de nem is szabad összehasonlítani a párkapcsolattal és féltékenynek lenni a gyerekre.

Viszont tényleg látszik, hogy indulatból jött neked ez az egész. Ez a te ügyed. Engedd el az illetőt és keress olyat akinek te kellesz gyerekestül.

2016. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!