Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egyenesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyenesen rettegek tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a fiúmat, lassan már fél éve együtt vagyunk. Szeretnék vele lefeküdni, de elég gáznak érzem azt, hogy 23 éves vagyok és nem akarom, hogy tudja, hogy ő lesz az első. Mi lenne, ha nem szólnék neki erről? Végülis nem fájhat annyira... Mit tegyek? 23é.l

2016. jún. 15. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem fogja érdekelni, hogy első vagy neki vagy sem.
2016. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha már fél éve együtt vagy vele és még ennyi idő után sem tudsz vele őszinte lenni, akkor mit is vársz ettől a kapcsolattól?! :) Nem is beszéltek a szexről? Vagy akkor mit csináltok még ha a pasid is 23 éves. Nem mondom, h a szex a legfőbb dolog egy kapcsolatban, de ezek szerint nálatok az őszinte beszélgetés nem játszik. Márpedig ez elég nagy baj, ha komoly kapcsolatban gondolkodsz... Lehet, h te nem csak a szexhez, de még egy kapcsolatra sem vagy felnőve?! Nem oltani akarlak, csak magadban rendezd el, mert szerintem ez nem normális, h 6 hónap elteltével egy ilyen dologról sem mersz beszélni a párodnak! Valami akkor a kapcsolatotokban sem stimmel!
2016. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondod meg neki akkor tényleg van mitől rettegned.

A kapcsolatotok hazugságra épül, az első alkalomnál nem lesz veled olyan gyengéd mint amit egy szűz lány igényel és jó eséllyel fájni fog. Aztán eljátszhatsz egy orgazmust is nehogy ciki legyen, hogy nem volt....

2016. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mond el neki, vannak olyan fiúk akik szeretik a szűz lányokat mert szűkebbek.
2016. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is így vagyok ezzel, de nekem hazudni kell majd róla... miért? mert 24/F-ként muszáj bekamuzni hogy már voltam csajjal... Különben lúzerezés és kidobás jár
2016. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha bevérzel, észreveszi.
2016. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért eléggé tud az fájni, főleg ha azt hiszi, simán mehet.
2016. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

5.

Miért kellene erről hazudni? Mert férfi vagy? :D Az én szememben az az erős férfi és az mellett tudok kapcsolatot is elképzelni, aki az elejétől kezdve őszinte, nem az aki teszi a macsót és a teljesítménye meg 0! NA EZ A KIÁBRÁNDÍTÓ! Ha az elején elmondja, h még nem volt nővel, akkor a csaj is úgy számol az aktussal és nem lesz csalódás és ciki senkinek se h a hapsi (jobbik esetben) 5 perc után elsül!


Ez nőknél sem másabb, maximum szerintem fájdalmasabb!

2016. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8


Bár több ilyen lenne. D mostanság inkább dívik az, hogy hiába vagy őszinte e téren, a "jutalmad" az, hogy eltűnik a nő vagy csak simán "összerakja a képet" (amit ő anna hisz) és a vége az, hogy "lúzer" vagy a szemében... Én már nem tudom mit kellene tenni... Rávesztek ha igazat mondok, rajtavesztek ha nem... Elrontottam ezt a kört már végleg...?

2016. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is 23 évesen voltam először együtt férfival, én elmondtam neki, noha aggódtam miatta. Nem bántam meg.

Azt mondom, hogyha ennyire nem mersz vele őszinte lenni, akkor nem éri meg neki adni a szüzességed.

Egyébként minden nő más fizikailag. Volt olyan ismerősöm, ahol nem tűnt fel a srácnak, hogy ő volt az első, mert semmi jele nem volt, de nekem pl az első jó néhány alkalom fájt, és erősen véreztem is többször. Ezt viszont nem tudhatod előre.

2016. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!