Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már lefeküdtem vele elsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már lefeküdtem vele elsőre mivel tudom visszafordítani a helyzetet?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy egy férfivel összeismerkedtem és le is feküdtünk. Nem egyszer már. Nem gondoltam, hogy többet fogok érezni, de olyannyira megfogott, hogy szenvedek a hiányától. Mondta hogy neki ez elég könnyű volt, hogy egy kettőre ott voltam.

Innentől, ha hideg vagyok, akárcsak ő... talán meg tudom fogni?

Ez az első ilyenem egyébként, és az utolsó is...

22N


2016. jún. 15. 22:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%

Így jártál, majd legközelebb okosabb leszel.


Én se hiszem el neked ezek után, h jaj, ez volt az első, meg h nem lesz ilyen többet. Ilyen vagy és kész, olcsó kis csaj, mindenki megkaphatja két bókért, kis kedvességért.

2016. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!