Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire sértődé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire sértődékeny, vagy azért más nőnek is rosszul esett volna?

Figyelt kérdés

a pasimnak igyekszem -ha naponta nem is- de azért2naponta ebédet főzni (én is dolgozom)

ma reggel is korán keltem, csináltam neki ebédre valót, látta hgy rohanok meg igyekszem.

Erre most felhívom, kérdezem evett-e a melóban.

Ilyetszól "Még otthon ettem abból amit csináltál, mert a kollégámmal azt beszéltük tegnap,hogy ma lángost hoz nekünk. IRTAM NEKI REGGEL HOGY NEM KELL, DE HOZOTT..."


nEKEM EZ nagyon rosszul esett.... én igyekszem reggel korán kelek..és annyit nem mond hogy "hé ne készülj, eszek bent lángost"


Oké, persze holnapra így van kaja...meg evett belőle otthon indulás előtt...de na... olyan szarul esett.


2016. jún. 29. 16:21
 1/9 A kérdező kommentje:
direkt korán kelek,hogy készíthessek neki ebédet...utána meg megyek melózni...erre eszik bent mást...
2016. jún. 29. 16:22
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Sztm teljesem túlreagálod.!!

N24

2016. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pihenj egy kicsit, mert hisztizel a hülyeségen. Ezen mi a sértő? EVETT A KAJÁBÓL, amit főztél még mielőtt elment a munkába. A kollégájának is mondta, h ne hozzon de hozott és ha hozott, akkor megette. Ezen mi olyan sértő? Csak nem vagy arra féltékeny, h a kolléga lángosával lakott jól? :D Úristen... Ha nem írtad volna, h dolgozol, akkor azt hinném valami picsogó tini vagy, akinek túl jó a dolga és nem tud mibe belekötni... Már bocsi! :) 23/L
2016. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Továbbá... Azért ennyire ne sanyargasd bele magad a főzésbe... Ha gyereked lesz és az mellett dolgoznod fog kelleni, meleg kaját adni az ő szájába is, továbbá takarítani? Akkor a pasidtól/férjedtől kitüntetést fogsz akarni? :) Bocsi, de én totál úgy érzem, mintha elvárnád, h az Atyaúristenként tekintsen rád, mert a munka mellett te főzöl is... :) 23/L
2016. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jo...oke...igazad van hogy kicsit tulsagosan is tulreagalom ezt. Es igen...olykor dicseretre vagyom...pedig ez nem megerolteto
2016. jún. 29. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Más, h te most dicséretre vágysz, vagy h most azon vagy elakadva, mert nem a te kajádat ette :) Szerintem akkor beszéld meg vele, mondd meg neki, h néha jól esne ha megdicsérne, vagy ha bókolna :) Ennyire egyszerű! :)
2016. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet kiakadnek en is ezen es szovatennem neki,hogy hey legkozelebb erre figyeljen mar oda, mert en is pihennek inkabb melo utan. Viszont egy ilyen kiakadas nalam 5-10perc es nem ragodok utana rajta mar,mert azert nincs akkora jelentosege :)
2016. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Ezért vagyok agglegény :-P

Figyi, írt a kollégájának, hogy ne hozzon, mert te főztél neki és azt akarta megenni! Most dobja ki? A lángos frissen jó, amit te főztél meg el lehet tenni. És pont egy jó melós nap után, amikor végre a párommal vagyok, akkor nem feltétlen jut eszembe, hogy bent a munkahelyen pár órával előtte elhangzott egy fél mondatban, hogy holnap lángosozunk.

Szerintem nem lesznek hosszútávú kapcsolataid, ha ennyire nem vagy kompromisszum kész :-P

2016. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg, hogy legközelebb főzhetne ő is neked.
2016. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!