Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam meg a külsőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam meg a külsőmmel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a külső a legfontosabb dolog, de sokszor olvasni, hogy a párja azt sérelmezi, hogy a másik elhanyagolja magát.

Gyűlölöm hogy a pasim más nőket megnéz, nem előttem teszi hanem diszkréten, de attól még biztosan megnézi a csinos nőket. De elfogadom, mivel sajnos ez ellen nem tehetek semmit.


A kérdésem az lenne, hogy milyen ruhák tetszenek nektek, srácok egy nőn, milyen hordjon a barátnőtök, hogy ha veletek van, akkor ne más lányokat nézegessetek, hanem őrajta akadjon meg a szemetek?

Tudom, ez ízlés kérdése, csak felmérés céljából kérdezem :)


2016. jún. 30. 17:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem a ruha teszi az embert, ezt is hallottad már?


Tudod, ha már inkább a külsőddel akarnál foglalkozni, akkor kezdj el mozogni és egészséges életmódot folytatni, minthogy új ruhákat akarnál felvenni.

2016. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1.: ahelyett, hogy vitatkozni akarnál, kérlek, olvasd el figyelmesen a kifejtésem első mondatát, ahol le is írom, hogy tisztában vagyok azzal, hogy nem a külső a legfontosabb.
2016. jún. 30. 17:22
 3/23 anonim ***** válasza:

ui.:

"akkor ne más lányokat nézegessetek, "


mert te se nézel meg más pasikat, ugye?


Nem lehet a béka s..gge alatt az önbizalmad, hogy tulajdonképpen már majdhogynem megtiltod a pasidnak, hogy egy csajt csak úgy futólag megnézzen.


Attól, hogy megnézi, attól még téged szeret, te kellesz neki.

Ezt is fel bírod fogni?

2016. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És lehet, hogy hasznos az egészséges életmód, de nem mondd azt, hogy egy fekete-trottyos nadrágos lányt jobban megnézel, mint egy miniszoknyás-magassarkúsat, ha ugyanolyan a testük.
2016. jún. 30. 17:23
 5/23 A kérdező kommentje:

3.: ismételten csak a kifejtésem tudom idézni:

" De elfogadom, mivel sajnos ez ellen nem tehetek semmit. "

nem tudom, hol olvastad, hogy bármit is megtiltok

2016. jún. 30. 17:24
 6/23 anonim ***** válasza:

persze tisztában vagy, hogy nem a külső a legfontosabb, mégis ezt kérdezed:


"A kérdésem az lenne, hogy milyen ruhák tetszenek nektek,"


Erre válaszoltam, hogy nem a ruha teszi az embert.


Attól még nem leszel vonzó, hogy van rajtad kb 10 kg felesleg, de felhúzol rá egy új ruhát.

2016. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
egy szép nő még mackónadrágban, meg trottyos ruhában is szép :)
2016. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
6.: ez így igaz. De mégegyszer leírom: ha van két ugyanolyan lány, akkor nem a slamposat fogod megnézni, hanem a csinosat. Emiatt tettem fel a kérdést. Nem értem, miért kell kötekedni, mert három hozzászóláson keresztül semmi választ nem írtál a kérdésemre, csak kötekedsz
2016. jún. 30. 17:26
 9/23 anonim ***** válasza:
és nő vagyok, ezért tanácsoltam az életmódváltást, és a mozgást, mert ezzel több mindent el fogsz tudni érni, minthogy új ruhát vennél fel
2016. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az elerhetetlenert acsingozol. Tok mindegy mi van rajtad, ha lat egy masik szepet, ugyanugy meg fogja nezni - meg ha diszkreten is. Legyel igenyes, illatos, friss es kesz.
2016. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!