Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam meg a külsőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam meg a külsőmmel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a külső a legfontosabb dolog, de sokszor olvasni, hogy a párja azt sérelmezi, hogy a másik elhanyagolja magát.

Gyűlölöm hogy a pasim más nőket megnéz, nem előttem teszi hanem diszkréten, de attól még biztosan megnézi a csinos nőket. De elfogadom, mivel sajnos ez ellen nem tehetek semmit.


A kérdésem az lenne, hogy milyen ruhák tetszenek nektek, srácok egy nőn, milyen hordjon a barátnőtök, hogy ha veletek van, akkor ne más lányokat nézegessetek, hanem őrajta akadjon meg a szemetek?

Tudom, ez ízlés kérdése, csak felmérés céljából kérdezem :)


2016. jún. 30. 17:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

De úgy látszik, te sem nagyon érted, hogy nem tudod elérni gyakorlatilag semmivel, hogy ne nézzen meg más lányokat. Gondolom, egyértelmű, hogy nem bámulásról van szó, ebben az esetben fütyülj a dologra, és koncentrálj magadra. Dolgozz tudatosan az önbizalmadon.

És hosszú távon a külső amúgy sem elég. Pont, hogy egy jó személyiség az, ami a pasit melletted tartja, a formás fenék 3 másodperc múlva elfelejtődik.

2016. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 PearlDiver ***** válasza:

#17:


"ezek kinek a farkat akarjak felallitani ezzel a nadraggal?"

Nem biztos hogy ez a célja annak a nőnek, aki rövidke nadrágot vesz. Lehet hogy csak szereti a jól szellőző ruhákat. Ha meg mégis, elegendő hogy egy férfinak akarjon tetszeni, de nem megvalósítható, hogy a többiek számára láthatatlan legyen :)


"nekik senki ne nezze a segguket es kulonben is milyen bunko az aki letapizta"

A seggüket az nézi aki akarja, ezen nincs értelme megsértődni. Álszent aki problémázik rajta. Viszont a letapizás más tészta... senkinek nincs joga hozzá, akármilyen szexin öltözködik egy nő (vagy férfi). Nőként szerintem igazán nem kéne az áldozathibáztatás csapdájába esned...

2016. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
19- es vagyok. Nagyon sajnálom, hogy nem tetszett a véleményem. Már pontosan a férfiak értenek annyira a divathoz, hogy majd megmondják a stílust. Tetszik nekik valami vagy nem aztán csókolom.
2016. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!