Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam meg a külsőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam meg a külsőmmel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a külső a legfontosabb dolog, de sokszor olvasni, hogy a párja azt sérelmezi, hogy a másik elhanyagolja magát.

Gyűlölöm hogy a pasim más nőket megnéz, nem előttem teszi hanem diszkréten, de attól még biztosan megnézi a csinos nőket. De elfogadom, mivel sajnos ez ellen nem tehetek semmit.


A kérdésem az lenne, hogy milyen ruhák tetszenek nektek, srácok egy nőn, milyen hordjon a barátnőtök, hogy ha veletek van, akkor ne más lányokat nézegessetek, hanem őrajta akadjon meg a szemetek?

Tudom, ez ízlés kérdése, csak felmérés céljából kérdezem :)


2016. jún. 30. 17:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

9.: semmi gond az életmódommal és a testemmel. Csak hogy szemléltessem a kérdésemet, mert úgy tűnik (már ne haragudj), hogy a felfogásod elég nehézkes.

Vegyük Natalie Portmant:

-Ilyen slamposan:

[link]


-Ilyen csinosan:

[link]


Ugyanarról a testről beszélünk, mégis, hiába szép, az első ruhában nem fogják megnézni, a másikban igen.

Most nem életmódváltásról szólt a kérdés és nem nőknek.

2016. jún. 30. 17:30
 12/23 anonim ***** válasza:

Ne a pasiknak öltözz, hanem magadnak, olyan ruhát viselj, amiben önmagad vagy és jól érzed magad.


Ha itt, azt írja valaki, hogy vegyél fel legalább 10 centis magassarkút, minit, mellkidobósat, vagy vegyél fel sportcipőt p..csagatyával, mert éppen neki ezt tetszik, akkor te ezeket mind fel is fogod venni, mert ők pl. ezt tartják egy nőn szexin?


A saját ízlésednek megfelelően öltözködj, ha sportosan, sportosan, ha elegánsan, elegánsan.


Egyébként meg egyértelmű, hogy a pasik jobban szeretik a szoknyát egy nőn, mint a nadrágot.

2016. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12.:írtam, hogy felmérés, ettől még nem fogok úgy öltözni. Elég egyszer volt értelmetlent válaszolnod, nem kell megtenned hatszor :)
2016. jún. 30. 17:37
 14/23 Titusztitusz ***** válasza:
Igazad van kérdező tökéletesen, ne is foglalkozz ezzel a sok ostoba p.csával, meg fa.szival...És ne hagyd magad befolyásolni álltaluk...Én értem hogy miröl beszélsz, és egyet is értek az elveiddel...Csak azt nem értem, hogyha ennyire jól látod a dolgok lényegét, mi szükség volt erre a kérdésre? Mazochista vagy vagy mi? Szereted ha igaztalanul kötekednek veled mindenféle primitív mentalitásu alakok?
2016. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 PearlDiver ***** válasza:

Olyan ruhák tetszenek, amiket ha egy lány vagy nő visel, látszik rajta hogy jól érzi magát, nem feszeng, és a legfontosabb: szeret szép lenni.


Tessék egy-egy példa minden évszakra, szerintem mindegyik nagyon csinos:

[link]

[link]

[link]

[link]


26F

2016. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Bár azt hittem, a srácok ilyen nagyon rövidke, fenékkilógatós nadrágot nem szívesen látnak az utcán a barátnőjükön

2016. jún. 30. 18:04
 17/23 anonim ***** válasza:
En olyat nokent nem szivesen latok mas nokon az utcan :'D. Mindig azon gondolkodom hogy ezek kinek a farkat akarjak felallitani ezzel a nadraggal? :D aztan meg jon az onerzetesseg hogy nekik senki ne nezze a segguket es kulonben is milyen bunko az aki letapizta :"D.
2016. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem a külsődön fog múlni, hogy meg tudod-e tartani. Másrészt a férfiak mindig megnézik a nőket, ez ellen nem tudsz mit tenni. Legfeljebb megtanulja úgy, hogy ne vedd észre.
2016. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó futócipőt és kezdjél el mozogni. A futás jó hatással lesz a testedre, lelkedre. Feszesebb lesz a tested, nő az önbizalmad. Nem a ruhán múlik.
2016. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

meg fogsz lepődni, de járok futni.

Amint leírtam, az öltözködésről kérdeztem, nem a testmozgásról vagy hasonlókról. Komolyan nem értem, az emberek felfogása miért ilyen gyenge

2016. jún. 30. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!