Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőt mért tud befolyásolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőt mért tud befolyásolni az édesanyja? Pláne egy 24 évest? Szinte terrorba tartani ha nem úgy csinál valamit ahogyan (anya) akarja.

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 17:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nincs sem mennie sem pénze sem stb! Nincs kompromisszum, mert nem olyan az édesanya. Csak az lehet amit ő akar, abból egy tapotat sem. Ha meg nem úgy van ahogyan anyuka elképzelte, akkor direkt csinálni fogja a fesztivált és lehordja a sárga földig a lányát!
2016. júl. 17. 18:17
 12/14 anonim ***** válasza:
Elmondom a saját példámon. 23 éves vagyok, és valamikor 19-20 évesen ébredtem rá, hogy ez nem lesz így jó. Elkényeztettek, önállótlan lettem, és állandóan anyám tanácsára szorultam a legkisebb dolgokban is. Igazából ő nem kényszerítette ezt, de úgy nevelt, hogy elhittem, hogy ez szükséges. Olyan volt az életem akkor, mint amikor a Jóbarátokban Rachel átvágja a bankkártyáját, és eldönti, hogy önálló lesz.
2016. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 11/12 Időpont ma 18:17


24 éves, felnőtt ember . Írtam egy csomó mindent, le kell vonni a konzekvenciát aztán megoldani a problémát . Nem hiszem hogy egy felnőtt nőnek ez gondot jelent, ha igen akkor ott baj van , vele is gond van, nem is kicsi .

2016. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:
MErt gondolom az anyja így nevelte gyerekkora óta. Van ilyen.
2016. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!