Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat - túl a testiségen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat - túl a testiségen?

Figyelt kérdés

Megvalósítható olyan párkapcsolat, amely nem a szexualitáson és egyéb vágyakon alapul?

Amely túlmutat mindezeken, több ennél?

Bensőséges, önzetlen, őszinte kapcsolat férfi és nő között.



2016. júl. 18. 19:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

De tettünk olyat amihez nem fűződik érdekünk. És utána baromira jól éreztük magunkat, hogy a másiknak jó lett. Tehát végülis igenis volt belőle hasznunk. De azt nem lehet kiküszöbölni, hogy ne érezzük jól magunkat... Azt senki sem mondta, hogy ez rossz dolog! Neked mi bajod van azzal, hogy hasznunk van belőle, hogy jók vagyunk? Pont azért van belőle hasznunk, mert a természet ezzel éri el, hogy még jobbak legyünk.

Amúgy meg nagyon le vagy akadva férfiaknál és nőknél. Mi van pl a homoszexuálisokkal? Eszedbe sem jut, hogy esetleg nekik is lehetne ilyen kapcsolatuk?

2016. júl. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
31. Nem ez a kérdés.
2016. júl. 19. 02:31
 33/36 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De ehhez nem elég két átlagos mentalitású ember......... Mert az átlag a bensőségességet, intimitást csak a szexxel tudja összekötni. Nem ismernek más alternatívát...ráadásul divat manapság ösztönlényeknek titulálni magunkat, miszerint nemrég gyüttünk le a fáról, mindenki szaporodni vágyik, és tulajdonképpen ez is az élet egyetlen valódi értelme. Ami szerintem fájdalmasan abszurd és szégyen...mármint ha valaki így gondolja, de ahogyan én látom...a legtöbb ember megrekedt ezen a szinten. Az önzetlenség pedig...nos, ma már alapjáraton is kihalófélben van. Nézd meg a férfiakat..csak addig legyeskednek a nő körül, míg potenciális pu.cit látnak benne. Amint kiderül, hogy a nőnek soha nem fog kelleni, mint férfi...vagy épp foglalt...már pattannak is, mindegy mekkora amúgy az összhang. Hát ez...mi? Moslék világban élünk, eltűnt értékek árnyékában. Ez a nagy büdös igzság. És az, amit ma az emberiség java teljesen normálisnak tart...soha nem volt az, és soha nem is lesz...annak, aki lát is..nem csak néz.
2016. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Titusztitusz ***** válasza:
33-as...Azért szerintem ne vegyél mindenkit egy kalap alá...És igenis létezik "testiségen túli" kapcsolat férfi és nő között...(Ezt szerintem neked már tudnod kéne jól...)
2016. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Aki gyakorolja a tantrikus szexet,az tudja,hogy egészen más élmény,mint egy síma szex.Lelkileg is.Arra rá lehet mondani,hogy több,mint önző testiség,több,mint egy síma kapcsolat.Testi-lelki harmónia két ember között.
2016. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

35. Igen, ebben van valami.

De a tantrikus szex nem feltétlenül a gyönyörszerzést szolgálja, inkább a benső megvalósítás eszköze. Tehát a megfelelő hozzáállás és értés elengedhetetlen ebben az esetben. Valamint éppen azt szolgálja, hogy általa meghaladjuk a szexualitást.

2016. júl. 20. 08:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!