Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a csicskája vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a csicskája vagyok a páromnak, mert minden reggel ágyba viszem a reggelijét?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvagyunk, szeretem őt, szeretek gondoskodni róla, megadni neki mindent, úgy kezdődik a napunk hogy együtt ébredünk, együtt indulunk melóba. Én szinte egyből kipattanok az ágyból megcsinálom a reggelit és az ágyban eszünk. Ha főzök az ebédet is kiszedem neki meg a vacsit is szóval a konyhában MINDENT megcsinálok helyette. Tesóm nálunk aludt már párszor és pont látta ahogy viszem a reggelit a tálcán, utána kiröhögött hogy ez milyen már. Szerintetek? 26/N
2016. aug. 5. 18:36
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
65%
Szerintem az abszolút nem probléma sőt édes az a lényeg hogy ne szokjon túlzottan hozzá és hogy ő is kényesztessen téged ilyen módokon
2016. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
39%
Igen, az vagy. A párod mit tesz meg érted? Szökőévente egyszer hatalmas erőfeszítéssel vesz neked egy szál virágot, esetleg més a születésnapod is megjegyzi? Ezekből lesz a 4 gyerekes anya aki az idegösszeroppanás szélén áll, mert minden rá hárul, a férje meg közben nem érti mi a baj, és persze ugyanúgy elvárja a teljes kiszolgálást, ha meg nem, akkor mehet a megcsalás. Most még új és lelkes a dolog, de bele fogsz fáradni, a párod viszont akkor is el fogja várni. Mit csinálna ha nem lennél te? Éhenhalna? Nem hiszem, valószínűleg ellátná magát. Akkor miért kéne kiszolgálni? Hidd el, nincs olyan tökéletes férfi aki nem használja ki, hogy nulla munkával megkap mindent.
2016. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
86%
Csicska nem vagy, de csak akkor csinald ha kapsz is vissza, mert a vegen mindent te fogsz csinalni es o eszre sem fogja venni h ez igy nem termeszetes. Anyum teljezen kiszolgata aput hosszu hoszzu evekig. Na most ott tartanak h "leul az asztalhoz, kerdem miert nem eszik, erro o h nincs kanala" pff. Sot van h egesz nap nem eszik mert nincs aki kitegye neki...eszik es ott hagyja az asztalon az ures tanyert... anyu haza jon faradtan munkabol es egybol azzal fogadja h tukortojast enne es addig szamlalja mig anyu neki nem fog... es meg sorolhatnam. Apunak meg ez total termeszetes!!!! Tegyem hozza h van egy hugom is es egykunk sem csinalja ezt a parjaval, munkamegosztas van. Persze kedveskedek ahogy csak tudok, de nem mindennap. Nem leszek olyan, mint anyu. Bocsi ha hoszzu, de meg lenne mit meselnem...
2016. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

Én falra másznék tőled biztos. Volt ilyen barátnőm, fél évig bírtam.

Nem vagy csicska, de csúnya vége lesz ennek a kapcsolatnak így. Nyilván ezek az első hetek, hónapok, aztán majd egy szép nap felébredsz a rózsaszín álomból, és a zord valóságban már nem lesz ehhez kedved.

2016. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
53%

Ha ez mindennapos, akkor igen, ez szánalmas, bocs....

Ha felváltva megy, és te is ugyanannyiszor kapod ágyba a reggelit, vagy pedig ugyanilyen gyakran kapsz ilyen mértékű figyelmességet, akkor viszont irigylésre méltó a kapcsolatotok. Tehát: az ilyen napokon virággal, vagy csokival megy haza, vacsi után elmosogat, ilyesmikre gondolok.

De az, hogy az ebédet, vacsorát is te szeded ki neki, az a férfi számára teljes önállótlanságra utal....

2016. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha ő is kedveskedik neked, akkor normális tőled. De figyeld, hogy ha pl. megemlited hogy ugy ennél süteményt, hogy hozz-e neked, vagy meghiv -e a cukrászdába. Teszteld, ha ő mindent elenged amit kérsz tőle, akkor te se csinálj meg mindent, mert sajnos természetesnek fogja venni és utána keményen elvárja. Sőt még cirkuszolni is fog miatta.
2016. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%

Közben eszembe jutott szegény apukám... Ő is ilyen volt, mint amit előttem valaki leírt.

Egyszer anyukám kórházba került. Én mentem át segíteni, mivel akkor már beteg is volt...

Vittem ebédet, elmentem a boltba, összetakarítottam, és elköszöntem, megmondtam, mit hol talál. :D

Elég furcsán nézett rám, megkérdezte, nem szedek neki? Nem, nagyfiú vagy.... :P

És nem halt éhen, megtalált mindent. ;)

2016. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Ez a kiszedem neki kicsit gáz. Legalábbis ha én ennyire fogyatékos módon gondoskodni akarnék valakiről, szülnék gyereket vagy vennék kisállatot, de nem tudnék férfiként tekinteni valakire, aki ilyen önállótlan.
2016. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%
Ha önként csinálod (és nem parancsra) akkor nem csicska. A "MINDENT megcsinálok helyette" viszont a te hibád, mert más helyett nem kell semmit megcsinálni, még a partnert is önállóságra kell nevelni (ha nem az).
2016. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
Tudod mikor cselédkednék.... Közösen, együtt csináljuk párommal a házimunkát. Én is annyit dolgozom, mint ő, egy perccel sem kevesebbet. Kedvességből csinálunk egymásnak vacsit vagy reggelit, de ez oda-vissza működik. Mi lesz, ha gyereketek lesz? Lesz a férjed személyében egy második nagy gyereked, mert várja az ágyikóba a reggelit, a tányérjára már neki kell szednie ebédet, ne adj Isten mosogatnia is kell, mosnia, takarítania, ablakot pucolnia.
2016. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!