Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a csicskája vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a csicskája vagyok a páromnak, mert minden reggel ágyba viszem a reggelijét?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvagyunk, szeretem őt, szeretek gondoskodni róla, megadni neki mindent, úgy kezdődik a napunk hogy együtt ébredünk, együtt indulunk melóba. Én szinte egyből kipattanok az ágyból megcsinálom a reggelit és az ágyban eszünk. Ha főzök az ebédet is kiszedem neki meg a vacsit is szóval a konyhában MINDENT megcsinálok helyette. Tesóm nálunk aludt már párszor és pont látta ahogy viszem a reggelit a tálcán, utána kiröhögött hogy ez milyen már. Szerintetek? 26/N
2016. aug. 5. 18:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
8-as vagyok, még annyit: kölcsönösen ez szép. A szüleim 50-esek, apukám minden reggel beviszi anyunak a kávét, anyu elpakolja mindkettejüknek a napi kaját, amit együtt csináltak meg, anyu paníroz, apu süt, stb.
2016. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
85%

Hát... visszafele is működik ez a dolog? Nem muszáj, h reggelivel, de mondjuk ő meg esténként megmasszírozza a lábad v ilyesmi? Mert így oké.

A kiszedem neki a kaját annyira nem vészes sztem, én szeretek bizonyos ételeket, amik erre alkalmasak szépen elrendezni a tányéron (tehát nem a tökfőzeléket). Ha így szeded neki, megint azt mondom, oké, de ha azért mert ő képtelen kitálalni magának, na az gáz.

2016. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
80%
A nagynenemek 53 éves házasok és a férje az első naptól kezdve viszi neki reggel a kavet és a reggelit. Semmi csicskasag nincs ebben, csupán szeretet és gondoskodás
2016. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%
13.masnál a pont. Elég szomorú, hogy erről a csicskaság jut eszébe mindenkinek. Logikusan, ha téged zavarna nem csinálnád és amíg neked örömöt okoz ez a cselekedet addig csináld! :)
2016. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
91%
Itt a gond csak annyi h ha mar nem lesz benne annyi orome, a muki meg mar teljesen hozza szokott, mert nem lesz akkorz varazsa a dolognak, mi t az elejen. Rutinna valik. HA van oda vissza, akkor ez egy szep dolog, de ha ez egyoldalu, akkor a fejere fog noni ez az egesz...tapasztalat. es nem az agyba kave es itt ott reggeli kedvessegbol!
2016. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
78%

Szerintem sürgősen hagyj fel ezzel, mert nevetségessé váltok az ismerőseitek körében. Ez odáig fajulhat, amit nem egyszer látni nyaraláskor.


Hatalmas svédasztalos büfé. Megérkezik apamaci meg mamamaci vacsorázni, apamaci letesped egy asztalhoz és néz, mamamaci megindul, magához vesz három tányért és elkezdi rá begyűjteni az egész éttermet, hogy aztán letegye az asztaluk közepére mintha otthon lennének, mert különben apa nyilván nem tudna már magának levadászni egy tál élelmet, a szokás nagy úr. Aztán ha ettek megint útra kel, szert tesz egy kannaszerűségre, abba leereszt nem tudom hány adag kávét a gépből, visszaballag az asztalhoz és öntögeti apának a kv-t. És mindenki rötyög rajtuk. Így ne járj :))))

2016. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%
Ha neked ez még 10 év múlva is örömöt fog okozni, mert ilyen gondoskodó típus vagy, csináld nyugodtan.😀 Én képtelen lennék rá, csak kölcsönösen mehetne a dolog, mert hasonló az apám, mint amilyet már korábban írtak. Gyerekkoromban elhatároztam, hogy erre én biztosan nem vagyok hajlandó, volt olyan fiú, aki azzal írta le magát nálam, még ismeretségünk kezdetén, hogy anyu szedte neki a kaját, odakészítette a pohár vizet, evőeszközt stb, végül, induláskor letörölgette féltérden a cipőjét...Nekem ettől görcsbe áll a gyomrom, nem tehetek róla.
2016. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól működik hosszú távon ez így köztetek, akkor nem gond. ha neked ez örömet okoz, és ő nem elvárja, hanem szeretettel megbecsül érte, és nem is terhes számára, akkor renben van, egy egész gyönyörű életet leélhettek együtt. ha ez elvárás, és egy idő után neked ez megalázó, vagy robot munka, kényszer, akkor nem oké, de a szavaidból ítélve szó sincs erről. ne foglalkozz az ítéletekkel, sokféle ember,sokféle kapcsolat van. Én például képtelen vagyok ilyen szintű szolgálat készségre.
2016. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
*rossz a billentyű, bocs a mondatkezdő kisbetűkért...
2016. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon jó gesztusnak látom ezt de én kifejezetten utálom ha ágyba hozzák nekem a reggelit meg a kávét, én erre mocskos módon allergiás vagyok, mert én ezzel kiszolgáltatottnak érzem magam. Nálam ez akkor volt amikor 17 évesen lábtöréssel ágyhoz voltam kötve és mindent oda hoztak nekem az ágyba. Normálisan enni se bírtam, kényelmetlen volt, lemorzsáltam magam, leettem magam, nem bírtam helyezkedni mert rajtam volt minden. A kórházba se volt jobb oké hogy ott volt állítható kis asztalka de én ezt rohadtul megalázónak tartom személy szerint. A barátnőm volt ilyen rendes amikor először aludtunk együtt, én alapból nehezen ébredő típus vagyok, nálam nem úgy megy hogy szól az ébresztő és egyből felébredek és megyek dolgozni. Hanem szól az ébresztő, kinyomom még egy 5 percet heverészek, megint szól a második ébresztő, kinyomom akkor már ébren vagyok de még ejtőzöm, 3 perc múlva a harmadik akkor már felkelek, de ha esetleg bealudnék akkor még 5 perccel később szólal a másik teljesen más hangon amitől már tuti kiugrok az ágyból ha elalszok de erre sose volt alkalmam hogy idáig eljussak. Én mindig amikor felkelek munka előtt, felöltözök és egyből megyek dolgozni, nem reggelizek, kávét se iszok, azt addig a 10 percig kibírom mire motorral vagy autóval beérek, ott bent átöltözök melósba, majd a közösségi étkezőbe megfőzöm a kávét, megkávézok és amint kezdődik a műszak állunk neki a kollégákkal csinálni amit kell. Ha hétvége van vagy nem dolgozunk akkor addig alszunk ameddig alszunk. Amikor hétvégén felkelünk és magunkhoz térünk, kávéval kezdünk aztán eszünk valamit, és ennyi. Mi mindig a konyhába étkezünk, szigorúan, direkt vettem egy kisebb Tv-t oda is ha annyira jó műsor megy ott is szépen kényelmesen nyugodtan tudjuk nézni evés közbe.


A barátnőm se szeret az ágyba enni, pedig én is akartam neki kedveskedni, kávézni se szeret az ágyba, ő azt szereti ha felébred kijön a szobából picit lemosakszik, elszí egy szál cigit mert ő dohányzik aztán kávé, reggeli és kezdődik a nap. Konyhába amikor úgy alakul ketten tevékenykedünk ha nincs se nekem se neki más dolga. Általában én szoktam főzni mert két műszakba dolgozom és amikor délutános vagyok akkor egyik délelőtt megfőzök 2-3 napra és a másik napokon amikor nem kell főznöm meg egyéb házimunkát csinálni akkor intézem más egyéb dolgaimat, vagy épp pihenek egész délelőtt ami nálam ritka és ennyi.

2016. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!