Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más fiú/férfi is van, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiú/férfi is van, akinek bejönnek a lelkileg sérült lányok/nők?

Figyelt kérdés
Szeretek velük foglalkozni, szeretem ápolni a lelküket, tapasztalataim alapján a legtöbbjük romantikusabb alkat és jó velük beszélgetni.
2016. aug. 10. 10:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%
Számomra mindig is érdekesebbek voltak az introvertált lányok. Az extrovertált személyiségek sose vonzottak, sőt, egyenesen taszítottak.
2016. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy!
2016. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mit értesz lelkisérült alatt?
2016. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Azt értem alatta, hogy pl. a családi/iskolai háttere nem volt kiegyensúlyozott. Szereintem azért hallgatom meg őket szívesen, mert ugyanilyen problémáim vannak.
2016. aug. 10. 11:35
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Vannak ilyen pasik, a gyengeség és a kiszolgáltatottság vonzza őket. Egy lelkileg sérült lánynál nem nehéz határozottabbnak és dominánsabbnak lenni...
2016. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#16 Egyáltalán nem akarok felette uralkodni, ne forgasd ki a szavaimat. Ilyesmi meg sem fordult a fejemben.
2016. aug. 10. 12:34
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt lelki sérült barátnőm! Rossz családi helyzetből jött. Anyagilag mindig jól álltak, de gyakorlatilag a szülök leszarták. Anya gyógyszerfüggő volt, depressziós, idegbeteg stb. Szóval az elején nekem is jó volt az ő lelkét ápolni, de bármit tettem, nem lett jobban. Nem tudtam annyi szeretet adni neki amennyi kellett. Pedig próbálkoztam hidd el. És egy-két év alatt eljutottam oda, hogy nem szerettem. Úgy éreztem folyamatosan lehúz és én is depressziós lettem. Csak a lelkemet ölte. Egy idő után nem tudtam rá figyelni. Így vége lett a dolognak. Nagyon megviselő hosszútávon.
2016. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ez nem a szavak kiforgatása, hanem így van, max nem tudatosul benned. Semmiképp sem egészséges, hogy kifejezetten a kiszolgáltatottság vonz. Szereted, ha függenek tőled, és minél gyengébb valaki, annál inkább fontos szerepet tölthetsz be az életében. Ez elég veszélyes is lehet, mert az ilyenek gyakran a lelki sérültek gyengeségétől érzik erősnek magukat, ezért, bár látszólag segítenek, és pátyolgatják a lányt, igazából (akár tudat alatt) nem akarják, hogy a lány tényleg összeszedje magát, és megerősödjön, mert akkor ez az érzés eltűnne.


Meg amúgy is, gyengeséget, bánatot és depressziót sosem lenne szabad romantikus dicsfényben feltüntetni, nyilvánvaló okokból.

2016. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#19 Felőlem azt gondolsz, amit akarsz. Ha helyrejönne lelkileg, ugyanúgy mellette maradnék. Mint írtam fentebb rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Nem konkrétan lelki sérült lányokat keresek, hanem arról van szó, hogy ha kiderül róla az, rossz passzban van, nem menekülök el, mint sok gyökér, hanem IGAZÁN szeretnék segíteni rajta. Tudod, jóság. Bennem még van ilyen.
2016. aug. 10. 15:26
 20/23 anonim ***** válasza:
Én vagyok, akinek volt ilyen barátnője. Az a baj, hogy én arra jöttem rá, hogy nem lehet rajta segíteni. Te nem tudsz. Csak ideig óráig. Bármilyen jó is volt a kapcsolatunk és figyeltem rá, ő rendszeresen vissza zuhant és öngyilkossági gondolatai voltak. A végén még hangulatjavítókat is szedett. Mindezt úgy hogy szerelmes volt belém és oda volt értem. Csak hogy a lelki bajok belülről fakadnak és a környezet azon max enyhíteni tud. De elmulasztani nem. Azt csak ő oldhatja meg saját maga. Ha van hozzá ereje és rendszeresen jár pszichológushoz, hosszú évek alatt elérhet valamit. DE!!! Tökéletes sose lesz. Ezt nem én mondom, hanem az a két pszichológus és egy pszichiáter, aki kezelte. A végén annyit tudtak neki mondani, hogy ezzel kell együtt élnie és el kell fogadnia, hogy sosem lesz kiegyensúlyozott. És ember legyen a talpán aki ezt hosszútávon eltudja viselni úgy hogy ő nem sérül közben és megtudja tartani a szoros kapcsolatot. Nekem nem sikerült. 5 év alatt volt három rossz hónapunk, és már pattant is le mellőlem egy másik faszival, aki most tovább gyógyítja a lelkét. Még annyi, hogy én baromi kitartó voltam rengetegszer megköszönte nekem, hogy én úgy fogadom el ahogy és ott vagyok mellette. Én voltam a leghosszabb kapcsolata. Előtte rengeteg párkapcsolata volt ami max fél-egy évig tartott.
2016. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!