Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más fiú/férfi is van, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiú/férfi is van, akinek bejönnek a lelkileg sérült lányok/nők?

Figyelt kérdés
Szeretek velük foglalkozni, szeretem ápolni a lelküket, tapasztalataim alapján a legtöbbjük romantikusabb alkat és jó velük beszélgetni.
2016. aug. 10. 10:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
#20 Igazat kell adjak, én sem bírnám ezt életem végéig, lehangoló lenne, ha azt látnám, hogy nem használ neki a segítségem. De ismerkedésnél nem fogom elzavarni, ha kiderül róla, hogy lelki bajokkal küzd, hanem megpróbálnék segítségére lenni, mint ahogyan azt már írtam fentebb.
2016. aug. 10. 16:14
 22/23 anonim ***** válasza:
Igen ezt értem is, csak az a baj, hogy nagy segítséget nem tudsz neki adni. Nálunk hatalmas szerelemmel indult a dolog. Tényleg barmi jó volt. AZ ELSŐ EGy HÓNAPIG!!!!!! Mert ebben a barmi nagy szerelemben egyszer csak bekattant és teli torokból üvöltözve szidta az anyámat és csapkodta az ajtót. Én meg lefagyva álltam és nem értettem, mi a baja. Teljesen összetörtem nem tudtam, ki áll velem szemben szerelmes voltam, valakibe, aki egy pillanat alatt rombolta le és okozott sérüléseket nekem. Ezek után mondta el, hogy neki bajai vannak. És végig hullámzó volt a kapcsolat. A jó periódusokban nagyon szerettem, de amikor ok nélkül sértegetett és provokált veszekedéseket, amikor tényleg mindenbe, és most itt tényleg a mindent értsd, bele kötött. Mindig kicsit össze zúzta az érzéseimet. És nem tudtam rajta segíteni. Bármit tettem.
2016. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Újra én vagyok, Szerintem sokkal jobb egy kiegyensúlyozott lány, mert ott is lesznek olyan esetek, amikor a kis lelkét kell ápolni. Rengeteg olyan helyzetbe kerül majd amikor szüksége van rád. És ott tudsz is rajta segíteni, mert egy külső körülmény miatt került abba a helyzetbe, nem belűről fakadó dolgok miatt.
2016. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!