Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi sosem sír?

Figyelt kérdés

A páromat 2 év alatt még sosem láttam sírni de még csak könnyezni sem, semmi miatt.

Ő úgy gondolja, hogy sírni férfiatlan dolog, szerintem pedig nem, inkább annak a jele, hogy vannak érzései.


Vannak akik bevallják, hogy olykor ők is szoktak sírni?

Ki mit gondol erről?

Ciki már ennyire kimutatni az érzéseket?


2016. aug. 18. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
De, csak ott, ahol senki sem látja.
2016. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

"szerintem pedig nem, inkább annak a jele, hogy vannak érzései."


Nos, nem egészen. Akkor is lehet valaki érzelmes, ha nem sír. Szóval ez nem ilyen egyszerű.



"Ő úgy gondolja, hogy sírni férfiatlan dolog"


Így gondolni szerintem meglehetősen nagy hülyeségre vall.



Azt gondolom erről, hogy ez simán bevallható dolog, mert nincs benne semmi rossz, sőt az lenne az ideális ha az ilyet nem kellene titkolni, csak azért mert utána más szemmel vagy csak furán néznének az emberre. Nem "ciki" egyáltalán kimutatni, bár ha már ezen kell gondolkodni, mondjuk a párunk előtt az már régen rossz. Én elég régóta nem sírtam úgy igazán, de van amikor szoktam, és nem is keveset.

2016. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
Egy felnőtt férfinél teljesen normális, ha két év alatt egyszer sem sírt. Őszintén szólva én sem tudom felidézni, hogy mikor sírtam utoljára, talán valamikor kamaszkoromban. Persze komoly tragédia esetén teljesen normális és egyáltalán nem ciki, ha egy férfi sír. Ugyanakkor én mind férfi, mind nő esetében igencsak furcsállom, ha valaki rendszeresen sír. Kivéve, ha hagymát vág.
2016. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Az én párom elég érzelmes, így láttam már sírni (volt, mikor kapcsolatunk elején sokat ivott, és egyszerűen kitörtek belőle az érzelmek, hogy mennyire szeret, de volt, hogy meghatódott egy filmen, és picit bekönnyezett, de ezt mindig idióta nevetéssel álcázza, mert nem akar síró-pityogó lenni, de nem is az, meg az a szint, amit ő hoz, szerintem maximálisan vállalható).

Ellenben nem gondolom, hogy aki nem sír, annak nincsenek érzései, vagy ne lehetne érzelmes. Párod nem szereti így kimutatni az érzéseit, ennyi. Nem kell felfújni, nem vagyunk egyformák :)

2016. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2016. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lány miatt sosem sírtam (mármint mondjuk szakítás vagy ilyesmi okán), én ezt cikinek tartanám. Ennyi tartás legyen az emberben. Viszont amikor Apu meghalt, akkor nem tudtam megállni hogy ne könnyezzek vagy húsz-harminc percig. El is mentem jó nagyot sétálni, hogy otthon senki se lássa. Nem tartom cikinek, mégsem akartam hogy lássák. Amúgy meg ehhez hasonló - családi - tragédia esetén egyáltalán nem ciki férfi esetében sem, de csak úgy magában...
2016. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Minden nőnek csalódást okoz, ha egy férfit sírni lát. Férfiatlannak tartják.
2016. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyáltalán nem ciki sírni egy férfi számára sem. Buta sztereotípia ez, hogy férfiatlan.

Maximum olyan apróságokért gáz egy kicsit, hogy mondjuk letört a körme, vagy seggre esett a lépcsőn, beszólt neki egy csúnyanéni, nem úgy lett valami, ahogy ő akarja stb., de ez felnőtt nőkre is vonatkozik.


Én simán elsírom magam, ha nagyon mélyen megbántanak, vagy ha nagyon bánok valamit, vagy ha történik bármi szörnyűség (haláleset, súlyos betegség meg ilyesmi), de még örömömben is előfordul, hogy könnyezek. Nem érdekel, ki tartja cikinek és nincs köze ahhoz sem, mennyire érzem magam férfiasnak.

2016. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Persze, amennyiben a középkorban él. Mi, fejlettebb lények, akik 2016-ban élünk, nem így gondoljuk. Nekem tuti nem kellene egy ilyen érzéketlen embert. Aztán majd csodálkozik ha 45 évesen elviszi a szívroham, mert ő olyan kőkemény férfi.
2016. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
52 évesen nem a sírás hiánya miatt halnak meg a férfiak, hanem addigra megy az agyukra a vérszívó feleségük:)
2016. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!