Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek, feleségül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek, feleségül vennétek egy vegetáriánus nőt?

Figyelt kérdés
Nagy probléma lenne a párkapcsolatban, házasságban, hogy ha nem eszik húst, nem főz otthon hússal sosem a párotok?

2016. aug. 24. 15:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%

A férjem vegetáriánus. Én imádom a húst, és napi szinten eszek is.

Nálunk ez nem okoz gondot. Sőt annyira nem, hogy a férjem bár nem eszik soha húst, de szívesen csinál nekem csirkés ételeket, a marha pörköltje is isteni finom. Ő vega ételeket eszik, én eszek húst is. Amíg nincs kényszerítve egyikünk részéről sem a változtatás addig minden rendben van.

2016. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
8-as, te szakácsnőt keresel vagy feleséget? A 21.században már miért lenne követelmény, hogy egy nőnek főznie KELL? Nem a középkorban élünk, könyörgöm, hogy az asszonynak a konyhában a helye. Manapság nyugodtan megtanulhatnának a pasik is, de jónéhány egy rántottát nem hajlandó megcsinálni, mert hát jajj, az a feleség dolga
2016. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Első,mi az hogy kétfélét főzzön? Főzi azt amit ő megeszik,ha meg finnyás vagy és nem eszed meg a húst,főzöl magadnak.
2016. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
10%
Sok öntudatos nő! Miért kellene a férjnek külön főzni, ha te úgy is főzöl magadnak? Az még OK, hogy egyik nap te főzöl, másiknap ő, feltéve, hogy munka után van rá ideje és te is dolgozol. Ha te otthon vagy, akkor a te dolgod a főzés őrá is.Ez nem azonos azzal, hogy egy nőnek a konyhában a helye.Nő vagyok, és nem vega. DFe nem tartom szerencsésnek az ilyen párosítást. A vega étrend hosszútávon nem egészséges, hiába mondanak mást a vegák. Ha gyerek lesz, akkor őt hogy eteti majd az anyja? Házasság es4tén erre is gondolni kell. Hasonlóan ahhoz, amikor hívő és nem hívő házasodik össze.
2016. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
Manapság milyen nő dekkol otthon? Nem adnak mosolyra kenyeret a boltban.
2016. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%
Összejönnék, mivel egy ideje én is kezdek leszokni a húsról, bár még nem könnyű, de változtatni akarok, szóval ez nem akadály.
2016. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%

14. Ez nem arrol szol, mit mondanak a vegak. Vega vagyok, soha nem ette hust (a ahogyan a 3 testverem sem) es soha nem volt komolyabb bajom egy kis megfazasnal. Ponthogy a rengeteg hus nem egeszseges. Nem csak nekunk..a kornyezetnek sem. De ez mar mas tema. Olvass kicsut utana, h ne beszelj ekkora baromsagokat.



Engem nem izga mit eszik a baratom, nem teritgetem, hogy legyen vega. Ha kerdezik elmondom a velemenyem, vagy ha az a tema epp, de magamtol sose kezdem el. En ugyan nem fogok fozni husos kajat. Ha az kell neki, csinaljon maganak. En sem varom el, h nekem kulon fozzon.

2016. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
12: ja mar vartam ezt a csinalj mindent te, az asszony meg kormot lakkozva ucsorogjon es szines uvegcserepekkel vakargassa a pitsajat szoveget, csakhogy ha mindent en csinalok akkor mi a francnak a feleseg?
2016. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%
Te ganézni választasz nőt?
2016. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
19: hat valami hasznat vegyem mar, ha egyszer tartom.. vagy keressen annyit mint en, es akkor mehet minden felesben :) de akkor meg megintcsak ugyanott van az ember novel mint anelkul...
2016. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!