Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mondanátok ilyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mondanátok ilyet a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy a barátom nagyon lassan eszik, ha hozzászólok vagy félbe kell szakítania a kajálást fél percre! nem többre, már hisztizik, hogy félbeszakítottam és elpakolja a kaját, mintha nagy lakomába lett volna.

Most épp kajáltunk, én meg is ettem egy hatalmas hamburgert, mondtam neki kedvesen, hogy egyed, én mar megettem, erre a válasz nagyon b*nkón: "felrúgjalak?"

Ő mindig haladtatásnak veszi, ha szólok, hogy egyen, mert csak mammog, de most nem rászólni akartam.

Ennyire bunkónak kell lenni ennyiért?


2016. aug. 27. 22:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem. 9-es. Az en baratom is tud bunko lenni,es van,hogy morog meg zsortolodik(eleg sokat manapsag.:/ )

de van egy szint amit nem tudok toleralni. Foleg,ha tegyuk fel surun tenne olyan megjegyzeseket,mint most a kerdezo eseteben. Ha egyszeri oke. Talan,de tuti,hogy nem alltam volna meg,hogy ne jegyezzem meg,hogy semmi bantot nem allt szandekomban ezzel mondani,es vegyen vissza az alpari stilusbol.

2016. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%
Megmondtam volna én neki, hogy kit rúgjon fel.. de azt nem tette volna zsebre.
2016. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
Persze, miért is lenne szakító ok a tapló paraszt viselkedés? Az én barátom egyáltalán nem szokott ilyeneket, de még ennél egy fokkal kevésbé bunkóbbakat se mondani.
2016. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Azért is esik rosszul, mert mostanság egyáltalán nincs velem, hiába lakunk együtt.. csak játszik...és beszélni se lehet hozzá..
2016. aug. 27. 22:26
 15/29 anonim ***** válasza:
2%
Én szájon vágtalak volna ezért a beszólásodért, igaza van a párodnak!
2016. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%
Pfff és újra és újra előjön hogy ilyen pasiknak van barátnőjük...na mindegy nem az én dolgom
2016. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy ez az ember a barátod?

Ha igen, akkor gyorsan rendezzétek a dolgaitokat egymással, különben nagyon rossz vége lesz...

2016. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
" Ugye holnap elhagyod ? :D ,, a legjobb válasz sorry.
2016. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Aki ilyen miatt kidobja a barátját,megérdemli,hogy egy fiú se próbálkozzon nála.

Azt hiszitek,hogy jön majd a szőke herceg fehér lovon és minden tökéletes lesz?Hát nagyon tévedtek!Nem lehet annyit válogatni.Azt hiszitek,másnap már találtok új barátot,aki nem mondana ilyet?Hát nem!Az se biztos,hogy találtok mást.Vagy a következő csalni fog orrba-szájba vagy verni..Nagyon szerethetitek a barátotokat,ha egy apró beszólás miatt kidobnátok..Ennyi erővel a fiú is kidobhatja a csajt,mert neki is beszóltak.

2016. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
A barátnőm megemlítette,hogy kicsit sokáig tartózkodtam a fürdőben.Szóval holnap elhagyom.Hihetetlen,hogy egy ilyen lánynak barátja legyen.Szakítok is vele
2016. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!