Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mondanátok ilyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mondanátok ilyet a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy a barátom nagyon lassan eszik, ha hozzászólok vagy félbe kell szakítania a kajálást fél percre! nem többre, már hisztizik, hogy félbeszakítottam és elpakolja a kaját, mintha nagy lakomába lett volna.

Most épp kajáltunk, én meg is ettem egy hatalmas hamburgert, mondtam neki kedvesen, hogy egyed, én mar megettem, erre a válasz nagyon b*nkón: "felrúgjalak?"

Ő mindig haladtatásnak veszi, ha szólok, hogy egyen, mert csak mammog, de most nem rászólni akartam.

Ennyire bunkónak kell lenni ennyiért?


2016. aug. 27. 22:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok már meg.. De akit szeretek annak nem mondok ilyet. !! Másképp is kifejezhette volna.. Csak ugye befigyelt az inteligencia hiánya. Előbb utóbb eljön az is, hogy kap is szerencsétlen.


Amúgy én is lassan eszem.. Szoktak sűrgetni.. De Senkinek nem mondtam még ilyesmit.. Ennyit erről...

Pf...

Mert a nő egy szexeszköz, meg arra van, hogy mutogassátok nem.. !?

De tisztelni és megbecsülni luxus.. !! ?

2016. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Pontosan! Egyetértek az előttem lévővel! F33
2016. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem mondanék, maximum olyat, hogy basszus ez a tempóm, fogd be. Ez a felrúgjalak ez nem a stílusom. Neveld ki belőle ezt a szöveget, ha tudod. Úgy látszik ez a kajálás az érzékeny pontja, ha másra nem ilyen kényes, akkor talán el lehet viselni. Beszélj vele erről.
2016. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
91%

Ne is haragudj drága 48%-os, de ha már fogalmad nincs a tisztelet szó jelentéséről, akkor legalább ne tarts kiselőadást... Nem csak párkapcsolatban, sima barátságnál, szimplán 2 ember között kéne legyen egy alapvető tiszteleta másik felé! Így nem beszélünk senkivel, hogy "Felrúgjalak?!", pláne nem azzal, akit elvileg szeretünk. Az ilyen egy vérbeli suttyó és igen is megérdemli, hogy őt rúgják nem fel, de legalább ki a büdös francba. Nincs ebben semmi válogatás, ne akard ezt is a nőkre fogni, jó hogy már nem mi vagyunk a gonosz, szemétládák, amiért elvárnánk, hogy a párunk normális, emberi hangnemben (!!) beszéljen velünk.

Sokkal inkább az nem érdemel szerető párt maga mellé, aki szerint a világ legtermészetesebb dolga ilyen paraszt módon beszélni a másikkal. Ugyanis az ilyennek gőze nincs arról, hogy hogyan kell viselkedni. Lehet ám emberek módjára is közölni, ha valami problémánk van, nem kell ordenáré nagy tahónak lenni hozzá.

2016. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Volt egy kirohanása..És ez már ok a szakításra?Számonra ez egyszerűen hihetetlen,hogy valaki emiatt képes kidobni a barátját.

Mondjuk nekem nem nagyon voltak normális barátaim.Senki nem beszélt velem tisztelettel.Velem mindenki így,de inkább durvábban beszélt,mint a kérdezővel.A lányok is.Mindenki mondja,hogy a barátság milyen fontos,a barátra mindig számíthatsz stb.Nekem ez miért nem adatott meg??Minden haverom csak csesztetett.Már nem is kellenek barátok.Számomra teljesen természetes,hogy így szólnak hozzám,fel sem tűnne.De lehet bennem van a hiba.Nektek gondolom szerencsétek van,normális közösségben vagytok.Engem eddig minden haverom és minden csaj csak kihasznált.Nem is hiszek benne,hogy létezik normális ember

2016. aug. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Olvassátok a kérdező többi írását is!


Kislány, ez a pasi már nem szeret. Nem tisztel. Sőt már nem is udvarias veled, pedig az még két idegen között is elvárható.

Cuccolj össze, és hagyd ott! Ebből normális kapcsolat már nem lesz.

2016. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
14%

Igen, mert rohadt idegesítő, mikor állandóan nyúznak, hogy egyél, gyerünk, gyorsabban...


Én is elküldöm a fenébe az ilyen embert, és ha olyan passzban vagyok, elpakolok, és nem eszek.

Ez kb. olyan, mintha állandóan rádnyitná a retyót, hogy miért szrsz ilyen sokáig...


És csaj vagyok, de nálam veri a biztosítékot az ilyen szintű belepfázás.

2016. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Leírtam, de újra leírom, nem sürgetésnek szántam és nem is vehette annak, mert tök kedvesen odahajolva hozzá mondtam, hogye egye, én már megettem, aztán már továbbléptem volna mert nem ültem ott mellette...
2016. aug. 28. 18:05
 29/29 anonim ***** válasza:

Most őszintén, a te megjegyzésed sem volt túl okos, nem gondoltad végig. Ha amúgy is hajlamos vagy ezért szólni neki, te az ő helyében hogyan értelmezted volna ezt? Annyira nehezedre esett volna csendben megvárni, és nem mondani ezt? Tudom, hogy sokakból csak úgy kijön, az, hogy "Egyél", de ha tudod, hogy ez zavarja őt...


Persze ez nem mentség arra, hogy mekkora tahó volt, messze nem volt indokolt a mértéke a tahóságnak. Ha mindig ennyire tahó, én nem maradnék vele.

2016. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!